אינג ויאנג

אינג ויאנג – Ying and Yang

דרגה: המשרתות של קוסאקה סוג'ירו.
זאנפאקוטו: לא ידועות.


תיאור הדמות:

אינג ויאנג הן זוג אראנקאר תאומות, אולם בכל זאת שונות אחת מהשנייה. אינג בעלת שיער אדמוני, ואילו יאנג היא האחות בעלת השיער הכחול.
שאריות מסכת ההולו של שתיהן ממוקמות על ראשן. מדיהן זהים, פרט לשרוולים התואמים לצבע שיערם. אינג נושאת את חרבה מאחורי ראשה, במעין נדן שהיא, למעשה, חלק משאריות מסכת ההולו שלה.

היסטוריה:
פרטים מעטים מאוד ידועים על עברן של השתיים, אולם ידוע כי בשלב מסוים, הן פגשו בקוסאקה סוג'ירו שהגיע להואקו מונדו. מאז פגישתם הראשונה, הן משרתות אותו בנאמנות.

מהפכת אבק היהלומים:
ינג ויאנג נשלחות, תחת הוראותיו של אדונן סוג'ירו, לגנוב את 'חותם המלך'. במהלך משימתן, הן יוצרות מהומה רבה, הורגות את כל הנוכחים בטקס ההעברה של חותם המלך ולבסוף מצליחות להשלים בהצלחה את המשימה שניתנה להן.
מאוחר יותר, בעימות הסופי נגד סוג'ירו, שהשתנה לדרקון קרח מאסיבי ואימתני, ינג ויאנג מוצאות את מותן בידיו של האדון שלהן, שלקח את חייהן.

כוחות ויכולות:
יכולתן המיוחדת היא להשתנות לכדורי אש וחשמל על מנת לנוע ביתר קלות.

זאנפאקוטו:
הזאנפאקוטו של אינג לוקחת את צורתה של חרב בעלת להב קצר, אותו היא יכולה להבעיר כרצונה וליצור חרב אש; ואילו הזאנפאקוטו של יאנג לוקחת את צורתו של שוט חשמלי.

היכולת המיוחדת של הזאנפאקוטו של אינג ויאנג היא יצירת כדורי אש וחשמל, ואף למזגם, על מנת ליצור מתקפה אחת חזקה עוד יותר.לא ניתן להגיב.