ארוגאנטה

ארוגאנטה-Arogante (יהיר [Arrogant])
ארוגאנטה היא הזאנפאקוטו של האספאדה השני, באראגאן לויסנבארן. באראגאן נוהג להסתיר את החרב בכס העצמות שלו, ולתלוש אותה משם באמצע הקרב.

מצב חתום- במצבה החתום ארוגנטה שונה בצורתה מזאנפאקוטו רגילה. היא מקבלת צורה של גרזן גדול למדי בעל שני להבים, אשר ביניהם נמצאת אבן אדומה. קצה הגרזן הגרזן עשוי זהב.

שחרור (Resurreccion) – בפקודת השחרור "הרקב" (Kuchiro) ארוגנטה משתחרר. באראגאן משנה צורה לגמרי ומקבל צורה של שלד אנושי. הוא עוטה גלימה בצבע סגול כשאר את צווארו עוטף סוג של ריפוד שחור. באראגאן מקבל מספר תכשיטי זהב כמו הכתר שלראשו וסוג של תיליון בעל עין אדומה במרכזו המונח על צווארו.

יכולות מיוחדות- לארוגנטה יש יכולת הרסנית, והיא להפיץ ערפל המזרז את תהליך ההזדקנות של כל דבר בו הוא נוגע, מה שכולל בני אדם, חפצים ואפילו קידו. הריקבון שהערפל גורם לו משמש את באראגאן להגנה מפני התקפות המכוונות אליו ע"י הרקבתן וכן להתקפה, שכך הוא גורם לאוייביו להירקב ולמות. לריקבון חיסרון אחד עיקרי, והוא שאפילו באראגאן עצמו אינו חסין לריקבון, כך שבאראגאן יפגע אם ייגע במשהו שעליו מתפשט הריקבון.
רספירה (Respira)- בעזרת הרספירה, באראגאן יכול לקבוע כיוון מוגדר לערפל הריקבון ואף להגביר את מהירות התפשטותו.

גראן קאידה (Gran Caída)- שמה של גיליוטינה ענקית ושחורה אותה באראגאן יכול לזמן. לגיליוטינה קשורה שרשרת זהב, וכך באראגאן יכול להשליך אותה על איוביו.לא ניתן להגיב.