בליץ': חום הנשמה 3

בליץ': חום הנשמה 3

Bleach: Heat the Soul 3

מפתחים: 8ing

מוציאים לאור: SCEI
תאריך שחרור:
Flag of JapanJuly 20, 2006
ז'אנר: קרבות
מצבי משחק: שחקן יחיד, רב משתתפים
קונסולת משחק:
Playstation Portable
מדיה:
UMD

דרישות מערכת: Firmware 2.60ומעלה

בליץ': חום הנשמה 3 הוא משחק וידאו תלת מימדי בעל אנימציה מתקדמת לקונסולת ה- PSP שמבוסס על סדרת המנגה בליץ'. זהו המשחק השלישי של בליץ' לקונסולה זו, ושוחרר עד כה ביפן בלבד.

רשימת הדמויות במשחק זה עודכנה משמעותית לעומת הקודם וכעת היא מהגדולות שיש, וכוללת 33 דמויות שאיתן אפשר לשחק ועוד 19 דמויות תמיכה שאי אפשר לשחק בהן (כל 33 דמויות המשחק יכולות לשמש גם הן כדמויות תמיכה). חלק מהדמויות מופיעות פעמיים, במצב שיקאי ומצב בנקאי.

מצבי משחק

דרך הנשמה

דרך הנשמה היא מצב משחק מיוחד בו אתה עובר דרך "קופסאות" רבות, ונלחם באויבים על מנת להעלות את הרמה של שותפך כדי לקבל אביזרים מיוחדים ודמויות חדשות. השותף הוא דמות שמתלווה אליך במהלך המסלול וניתנת לבחירה. יש חמישה סוגים של קופסאות: הלבנות הן קופסאות סרק ואתה יכול לעבור דרכן ללא הפרעה. קופסאות אדומות הן שדות קרב בהן אתה חייב להביס אויב על מנת להמשיך להתקדם. קוביות מנצנצות הן קרבות מיוחדים ברמה גבוהה מהרגיל ובתנאים עדיפים לאויב שלך (אתה חייב להשתמש בשילוב (קומבו) של לפחות 3 מכות על מנת להסב נזק ליריב וכו'). קופסאות כחולות הן נקודות ביקורת בהן אתה ממיר את נקודות הניצחון שאספת מהקרבות שלך אל אחוזי אמון אצל השותף שלך. קופסאות דמות כחולות הן נקודות ביקורת בהן אתה נתקל בשותף שלך והוא או היא שואל\ אותך שאלה אמריקאית לפני שהוא\ היא נותן\נותנת לך להמשיך.

יש דרגות קושי של " רגיל" או "קשה" בדרך הנשמה.

במצב רגיל אתה מקבל פחות נקודות אמון אצל שותפך על ניצחון ופחות נקודות אמון כשאתה ממיר נקודות נצחון לנקודות אמון בנקודות הביקורת הכחולות אבל נקודות החיים שלך מתמלאות אחרי כל קרב. במצב הקשה אתה מקבל יותר נקודות אמון על הפעולות הנ"ל אבל חייך מתמלאים פחות אחרי כל קרב, במקום חידוש מלא נקודות החיים עולות ב-10% בלבד.

קרבות משימה

במצב זה אתה עוקב אחרי חוט העלילה של המנגה ונלחם במספר קרבות מרכזיים שהתרחשו בה.

גיבורי קאראקורה

מצב זה שם את השחקן בסיפור שולי הומוריסטי, עם כמה סצנות אנימה מקוריות שהוספו. דון קאנונג'י מוביל את ביאקויה והיטסוגאיה לאיסו הרפתקה מוזרה, שמערבת לחימה בדמויות אחרות. דון מנחה את הקרבות האלה כאילו הוא מנחה איזה מופע טלוויזיה רחב היקף. לתוך החגיגה הזו מצטרפים גם רנג'י וסוי פון, ובקטע הסיום כל החבורה מתרווחת במלון פאר שבו כל אחת מהדמויות עושה משהו שתואם באופן מסוים את האופי שלה או את יכולותיה.

"נגד המחשב"

נגד המחשב מתפצל למצבי "יחיד" ו"קבוצה". מצב יחיד הוא קרב אחד על אחד מול המחשב סטנדרטי. מצב קבוצה מאפשר לך לבחור שחקן אחד שבו אתה תשחק ועוד שלושה שחקנים שיעמדו לצידך ויעניקו לך יכולות מיוחדות בקרב.

לאחר שבחרת באחד מהמצבים הא
לה, מצב נגד המחשב מתחלק שוב לארבעה מצבים שונים:

· זמן תקיפה- הבס סדרה של 8 דמויות בזמן הקצר ביותר.

· הישרדות- הבס דמויות רבות ככל שתוכל ברצף.

· קרב חופשי- בחר לך דמות, דמות יריב ושדה קרב והלחם ביריבך.

על הישרדות – בחר לך דמות, יריב, שדה קרב והבס את יריבך 100 פעמים ברצף על מנת לנצח. שלב זה נגיש למשתמש רק אחרי שניצח 10 פעמים עם כל דמות שהיא במצב הישרדות רגיל.לא ניתן להגיב.