בליץ': סוטן ני קאקרו אונמי

בליץ': סוטן ני קאקרו אונמי
Bleach DS: Souten ni Kakeru Unmei

מפתחים: Treasure Co. Ltd
מעצבים:
sega
תאריך שחרור:
January 26, 2006
ז'אנר: קרבות
מצבי משחק: שחקן יחיד, מרובה משתתפים, מרובה משתתפים ברשת (
online).
קונסולת משחק:
Nintendo DS
מדיה:
1 Gigabit flash card
אביזר שליטה: מסך מגע, כפתורים,
D-Pad

 

בליץ': סוטן ני קאקרו אונמי (הגורל שרץ לכיוון גן-עדן)

הוא משחק קרבות דו-מימדי לקונסולת Nintendo DS עם לוחמים מסדרת האנימה והמנגה בליץ'. במשחק גם מככבת טכנולוגיית ה- WFC של נינטנדו,שמאפשרת לאנשים לחבר ללא כבלים את מכשירי ה-DS שלהם ולשחק אחד מול השני. במשחק מצבים שונים, ביניהם: מצב הסיפור בו אתה נלחם בשיניגאמים לפי קו עלילה מרכזי,מצב VS בו אתה נלחם מול דמויות שונות מהסדרה לפי בחירתך, מצב אימונים, בו אתה נלחם בדמויות שלא מגיבות בחזרה על מנת לשפר את כישורייך ועוד.

שלבי המשחק

לכל שחקן יש שלושה "סרגלים": סרגל חיים, סרגל אנרגיה רוחנית וסרגל סטאמינה.

סרגל חיים: מודד את רמת החיים שנותרה לשחקן. כאשר המד מגיע לאפס, הדמות מפסידה.

סרגל אנרגיה רוחנית: ממוקם מתחת לסרגל החיים ומראה כמה אנרגיה רוחנית עוד נותרה לדמות. אנרגיה רוחנית משומשת במהלכים מיוחדים מדרגה גבוהה, כגון באנקאי. האנרגייה הרוחנית גדלה ככל שאתה מתקדם במשחק.

סרגל סטאמינה: ממוקם בתחתית המסך מתחת למידע על הדמות, ומראה כמה סטאמינה עוד נותרה לדמות שלך. סטאמינה משמשת לעשיית מהלגים מיוחדים שדורשים אותה ולא אנרגיה רוחנית, כגון "צעד-בזק" (שונפו). הסטאמינה ניבנת באופן טבעי במהלך המשחק, משמע, הולכת וגדלה ככל שהמשחק מתקדם.

שדה המשחק מורכב משני שדות דן-מימדיים, והדמויות מסוגלות לעבור בין השדות האלו.

ישנן שתי דרכים לעשיית מהלכים מיוחדים: הראשונה היא שילובים שונים של לחיצות על כפתורים וחיצים באביזר השליטה והשנייה היא בחירת מהלכים מיוחדים מיתוך תפריט בלוח המגע.

לכל שחקן יש גישה ל"קלפים" מסוימים בתחתית המסך שיכולים לשנות מצבים שונים שלהם או של אויביהם בקרב. שחקנים בוחרים את הקלפים שאליהם יש להם גישה דרך " בונה החבילות". לכל שחקן יהיו שני קלפים שאליהם יש לו גישה באותו רגע נתון. קלפים אלה מופעלים ע"י נגיעה פשוטה במיקום שלהם על הצג, וכוחותיהם יופעלו מייד למשך פרק זמן קצוב עד שיגמרו וייעלמו. או אז יוחלפו הקלפים המשומשים בקלפים חדשים. לכל קלף יש מספר מסוים שממוקם בתחתית הקלף. מספרים אלה מיצגים את חוזקו ועלותו של הקלף. כל משתמש מתחיל עם כמות מסוימת של "נקודות", שמשומשות על מנת להפעיל את הכרטיסים. בכל פעם ששחקן עושה שימוש בקלף, כמות ה"נקודות" שעו7לה הקלף הזה יורדת מן המלאי שלו.

בלקסיקון הדמויות של הסדרה תוכלו למצוא את כל הדמויות האהובות של בליץ', לרבות קפטנים, סגנים ודמויות חסרות תואר.לא ניתן להגיב.