בניהימה

בניהימה – Benihime (נסיכת הארגמן [Crimson Princess])

בניהימה היא הזאנפאקטו של קפטן יחידה 12 לשעבר ובעליה של 'החנות של אוראהארה', אוראהארה קיסוקה.
בניהימה, היא אחד מהזאנפאקטו הבודדות הידועות ממין נקבה, כמו כן, צורתה הרוחנית של ביניהימה טרם נחשפה.

צורות
צורה חתומה - בצורתה החתומה, בניהימה נראת כמו שיקאומיזה (חרב המוסתרת בתוך מקל הליכה), שמוסתרת במקל הליכתו של אוראהארה. כמו כן, בתחתית מקל ההליכה של אוראהארה ישנו ציור גולגולת הזהה לציור שיש בכפפותיה של קוצ'יקי רוקיה, שמטרתו היא להפריד את הנשמה מן הגוף במגע.

שיחרור ראשוני (שיקאי) - בהישמע הפקודה "התעוררי, בניהימה!", בניהימה עוברת לשחרורה הראשונה, צורת השיקאי. בצורה הזו, הניצב הופך לניצב אמיתי של חרב כשבקצהו חוטים בצבע אדום ארגמן ולהב החרב הופך לרחב יותר.

שיחרור סופי (באנקאי) - אמנם השחרור הסופי של בניהימה טרם נחשף, אך ידוע, על פי דבריו של אוראהארה, כי הוא אינו מתאים לאימונים. מכאן ניתן להסיק שהבאנקאי הינו מסוכן מאוד.

יכולות מיוחדות -
בשחרור הראשוני, לבניהימה יש מגוון נרחב של יכולות מיוחדות, ביניהן טכניקות הגנתיות וטכניקות התקפיות. שתי ההתקפות העיקריות שלו מופעלות על ידי קריאת השחרור, "בכי" (Nake). למשל, אוראהארה מסוגל לשחרר מהלהב של בניהימה פרץ אנרגיה מאסיבי, המזכיר את הגטסוגה טנשו.

היכולת ההגנתית נקראת "צ'יקאסומי נו טאטה" (Chikasumi no Tate), ובאמצעותה הוא יוצר מגן ארגמן, המסוגל להגן עליו מפני התקפות שונות, אך במידה והתקפתו של היריב חזקה מידי, המגן ייסדק וישבר.

טכניקה נוספת של בניהימה, נקראת "שיבארי בניהימה" (Shibari Benihime), ובעזרתה אוראהארה יוצר רשת כהה אשר לוכדת את היריב.הטכניקה הרביעית והאחרונה, אשר משומשת במקביל לשיבארי בניהימה, נקראת "היאסובי בניהימה, ג'וזו טסונאגי" (Hiasobi Benihime, Juzu Tsunagi). בקצוות הרשת נוצרות מספר פצצות, אשר בעת הפיצוץ גורמת לנזק עצום ליריב ולסביבה.

 

 

 לא ניתן להגיב.