הומורה

הומורה – Homura

מראה:
הומורה היא נערה בעלת שיער בלונדיני ושורשיה בצבע ורוד אדמדם, והתסרוקת שלה קופצנית מעט. צבע עיניה הנו ירוק וכי גוון עורה גם חיוור במעט.
יחד עם זאת, היא לובשת קימונו לבן וקצר יחסית, אשר קרוע מכל כיווניו, וכן גם מעט מרופט. צווארון הקימונו שלה בצבע ורוד בהיר, וסביב מותניה היא קושר בד צהוב.
הומורה בעלת אישיות די מופרעת, למרות שהיא נראית כמו נערה מתוקה, עליזה ואנרגטית, היא גם די עקשנית, נחרצת, אנוכית, ואף עוינת כאשר אותו אדם שהיא מדברת עימו הוא לא רוקיה או אחיה שיזוקו.

עלילה:
היא ואחיה היו שני ילדים שנולדו עם יכולת טלפורטציה ייחודית, אשר חיו באיזור 78 של רוקונגאי, אינזורי, אשר היו תחת חסותה של רוקיה למשך זמן. בשלב מסוים הם הותקפו בידי שיניגאמי שעליו השתלט הולו אשר יכול להשתלט על נשמות, ולמחוק זיכרונות. על מנת להציל את רוקיה, הם נאלצו לספוג את ההולו לתוכם ולאחר מכן, השתגרו אל הואקו מונדו, ושם הכריחו את אותו הולו שהיה בתוכם להיכנע להם.
לאחר כמאה שנים, הוא ואחותו שבו לסיירייטיי, כיוון שרצו לדעת אילו שמות רוקיה הבטיחה לתת להם. בעוד שהומורה מסיחה את דעתה של רוקיה, שיזוקו חותך אותה בעמצאות החרמש שלו, מוחק את הזיכרונות שלה, ובאותה עת גורם לכל מי שהכיר אותה לשכוח אותה. החריג היחידי שלא שכח את רוקיה, היה איצ'יגו, בשל הקשר שלו עם רוקיה. הקשר המיוחד בין השניים היה שרוקיה חלקה עם איצ'יגו את כוחות השיניגאמי שלה, על מנת שיוכל להציל את משפחתו. הם מנסים לגרום לרוקיה לזכור את השמות שרצתה לתת עבורם, והולכים עם זה כל כך רחוק, עד שהם משקרים לה בכדי לשמור אותה בצד שלהם. אך, הם נכשלים כאשר הורומה פולטת מפיה: "אל תחזרי להיות שיניגאמי" ורוקיה מגלה כי היא הייתה פעם שיניגאמי. הומורה נותנת לכוחות שלה לפרוץ החוצה, כשהיא קולטת שרוקיה מתחילה לזכור את איצ'יגו. שיזוקו והומורה רצו להיות עם רוקיה לנצח, אז שניהם התמזגו עם רוקיה למעין הולו רוקיה (רוקיה אפלה).
כרוקיה האפלה, הם משיגים ידם על העליונה על איצ'יגו, אבל בסופו של דבר איצ'יגו מוצא דרך להביס אותם מבלי לפגוע ברוקיה., בכך שהוא נותך לה מכוחות השיניגאמי שלו, ומפריד אותה משני האחים, תוך כדי שהוא משמיד את ההולו. ברגעיה האחרונים, היא מציעה להעניש אותה ואת אחיה על כך שלא הקשיבו לרוקיה ועל כך ששיקרו לה, אך רוקיה דוחה את ההצעה, ומעניקה להומורה את שמה ואומרת לה כי האדם הכי יקר לה תמיד היה זה שהיה לצידה, אף אחד אחר מלבד אחיה, כשהיא מאוד שמחה עם השמות שרוקיה העניקה לשניהם, הם עוזבים את העולם שמחים.

יכולות מיוחדות:
טלפורטציה – להומורה יש את היכולות המיוחדת להשתמש בטלפורט, יכולת אשר שונה מ"צעד הבזק" וה"סונידו". היא נעלמת ומופיעה עם סימנים של עשן שחור, כאשר היא מבצעת זאת. היא גם מסוגלת לקחת איתה מישהו בזמן השימוש בטלפורט.

יכולת עיוות המציאות – כמו שנראה, להומורה יש את היכולת המיוחדת "לעוות את המציאות", ואת היכולת להתמזג עם אדם אחד (או יותר) כפי שנראה, כאשר היא "מבקשת" שהיא, רוקיה ושיזוקו יהפכו ל"אחד".לא ניתן להגיב.