היחידה האחת עשרה – Juichibantai

היחידה האחת עשרה- Jūichibantai
היחידה האחת עשרה במספרה של הגוטיי. היחידה האחת עשרה מאופיינת כיחידת הלושל לוחמה פיזית בלבד, ללא שימוש בשאר המיומנויות של השיניגאמי, ושימוש במיומנויות האחרות נחשב לבושה. היחידה מנוהלת כיום על ידי זאראקי קנפאצ'י, שמייצג את אופי היחידה על ידי כשרונו באומנויות החרב, כוחו הפיזי יוצא הדופן ובעיקר בזכות אהבתו לקרבות.

קפטן:
זאראקי קנפאצ'י – Zaraki Kenpachi
זאראקי הינו הקפטן הנוכחי של היחידה. הוא הקפטן היחידי בגוטיי שלא יודע את שמה של הזאנפאקוטו שלו. בנוסף, קנפאצ'י הוא הקטפן הנוכחי היחידי שהגיע לדרגת הקטפן בכך שהרג את הקפטן הקודם של היחידה. הוא הקנפאצ'י האחד עשר.

קיגאנג'ו קנפאצ'י – Kiganjū Kenpachiכיהן כקפטן היחידה האחת עשרה לפני מאה ועשר שנים, ובמהלך השנים הללו נהרג ע"י הקטפן הנוכחי של היחידה, זאראקי קנפאצ'י. הוא היה הקנפאצ'י העשירי במספרו.

סגן קפטן:
קוסאג'ישי יאצ'ירו- Kusajishi Yachiru
הסגנית הנוכחית של היחידה. יאצ'ירו נמצאת בדרגת הסגנית לא בגלל כוחה, שהרי ישנם שיניגאמים חזקים יותר ביחידה, אלא בגלל הקשר המיוחד שלה עם הקפטן קנפאצ'י.

קצינים:
מאדאראמה איקאקו – Madarame Ikkaku
איקאקו הוא הסגן השלישי ביחידה האחת עשרה. הצטרף לגוטיי כדי לשרת תחת קנפאצ'י אותו הוא מעריץ אך רואה בו כיריבו. עקב רצון זה, הוא מסתיר את כוחו המלא, כדי שלא יראו שיש לו את הפונטציאל לשרת כקפטן וכך לא ישרת תחת זאראקי.

איאסגאווה יומיצ'קה – Ayasegawa Yumichika
יומיצ'קה הוא הקצין החמישי ביחידה השתיים עשרה. הוא חזק מספיק על מנת לתפוס את מקומו של הקצין הרביעי, אך בחר להשאר כקצין החמישי משום שלדעתו המספר חמש הוא יפה יותר. הצטרף לגוטיי בעקבות חברו איקאקו. מסתיר את כוחה האמיתי של הזאנפאקוטו שלו, כיוון שהיא מבוססת על קידו, דבר הנחשב ביחידה האחת עשרה לדבר מביש.

אראמאקי מאקיזו – Aramaki Makizou
מאקיזו הוא הקצין העשירי ביחידה האחת עשרה זה עשר שנים. בניגוד לשאר חברי היחידה, מאקיזו פחדן ואינו אוהב להלחם.

אבאראי רנג'י – Abarai Renji
שירת ביחידה כקצין השישי לאחר שעזב את היחידה החמישית, אך לבסוף עזב אותה לטובת היחידה השישית.

טאטסוזאמון איבה – Iba Tetsuzaemon
בעבר הוא שירת ביחידה, אך בשל רצונה של אמו להפוך לסגן קפטן, הוא הועבר ליחידה השביעית שם קיבל את הקידום שאותו שאף לקבל והפך לסגן הקפטן של קומאמורה סאג'ין. על אף היותו חבר ביחידה האחת עשרה בעברו, טטסוזאמון הוא מנוסה בקידו, משום שידע כי רק כך יוכל לקבל את הקידום לסגן קפטן.לא ניתן להגיב.