היחידה החמישית – Gobantai

היחידה החמישית – Gobantai
היחידה החמישית בגוטיי 13, מנוהלת כיום על ידיי סגנה מומו הינאמורי, לאחר שאייזן הקפטן הקודם ערק מסול סוסייטי. נראה שאין ליחידה הזאת תפקיד ספציפי בגוטיי 13.

קפטן:
אייזן סוסוקה – Aizen Sousukeסוסקה אייזן היה הקפטן של יחידה החמישית, עד שהוא, איצ'ימארו גין וקאנאמה טוסן ערקו מסול סוסייטי. לפני 100 שנים, אייזן שירת תחת שינג'י היראקו, שהיה אז מפקדה של היחידה החמישית.

היראקו שינג'י – Hirako Shinjiהיראקו שינג'י היה הקפטן של היחידה החמישית לפני למעלה ממאה שנים, סגנו היה אייזן סוסוקה, שינג'י כבר אז חשד באייזן וחששותיו התממשו – אייזן, גין וטוסן שכבר פעלו אז ביחד, הצליחו להפוך אותו להולו והוא סולק מסול סוסייטי.

סגן קפטן:
הינאמורי מומו – Hinamori Momo
הינאמורי מומו היא הסגנית של היחידה החמישית. מאז שאייזן ערק מסול סוסייטי, הינאמורי ממלאת את מקומו בניהול היחידה.

איצ'ימארו גין – Ichimaru Gin
איצ'ימארו גין היה בעבר סגן ביחידה החמישית. לאחר שאייזן וגין סילקו את היראקו מסול סוסייטי, אייזן קודם לקפטן היחידה החמישית וגין נהפך לסגנו, עד שעבר להיות קפטן ביחידה השלישית.

קצינים:
טוסן קאנאמה – Tousen Kaname
קאנאמה טוסן שירת בעבר ביחידה החמישית, כאשר שירת ביחידה, אייזן עוד היה הסגן ביחידה החמישית. לאחר זמן מה, הוא עבר ליחידה התשיעית ובזכות אייזן, הקפטן באותו הזמן סולק מסול סוסייטי והוא קיבל את מקומו.

אבאראי רנג'י – Abarai Renji
אבאראי רנג'י שירת בעבר ביחידה החמישית, כאשר אייזן היה הקפטן וגין היה הסגן. הוא שירת יחד עם חבריו איזורו קירה ומומו הינאמורי, לאחר זמן מה הוא הועבר ליחידה האחת עשרה בגלל התנהגותו המרדנית ואז הוא הועבר שוב ליחידה אחרת, היחידה השישית בפיקודו של קוצ'יקי ביאקויה.

קירה איזורו – Kira Izuru
קירה איזורו שירת בעבר ביחידה החמישית, כאשר אייזן היה הקפטן וגין היה הסגן. הוא שירת יחד עם חברין אבאראי רנג'י ומומו הינאמורי, לאחר זמן מה ביחידה הוא הועבר ליחידה הרביעית ואז הוא הועבר שוב ליחידה אחרת, היחידה השלישית כאשר גין נעשה הקפטן שלה וקירה הפך לסגנו של גין.לא ניתן להגיב.