היחידה הרביעית – Yonbantai

היחידה הרביעית – Yonbantai
היחידה הרביעית במספרה של הגוטיי, מנוהלת על ידי אונוהאנה רטסו, הקפטנית הוותיקה ביותר אחרי יאמאמוטו. חברי היחידה אחראים לטיפול בפצועים, וכן למרבית העבודות הפיזיות, כגון ניקיון. חברי היחידה זוכים ליחס מזלזל מצד היחידות האחרות, אולם אין אדם שלא מכבד את אונוהאנה ומפחד ממנה. היחידה מחולקת לקבוצות סיוע על מנת לחלק את המטלות בצורה יעילה יותר.

קפטן:
אונוהאנה רטסו – Unohana Retsu
לצד יאמאמוטו, היא הקפטנית הוותיקה ביותר. למעשה, היא שירתה בתור קפטנית עוד לפני היווסדות האקדמיה, לפני אלפיים ומאה שנים. אונוהאנה היא אישה חמה ודואגת, ואין אדם שלא מכבד אותה ופוחד ממנה.

סגן קפטן:
קוטטסו איסאנה – Kotetsu Isane
סגנית הקפטן הנוכחית של היחידה, המשרתת תחת אונוהאנה. היא אחותה הגדולה של קוטטסו קיונה, אחת משני השיניגאמי שממלאים את מקום הקצין השלישי ביחידה השלוש עשרה.

יאמאדה סיינוסוקה – Yamada Seinosuke

סיינוסוקה שירת את היחידה הרביעית בתור סגנה של אונוהאנה לפני מאה ועשר שנים, אולם לא ידוע מה עלה בגורלו מאז. סיינוסוקה הוא אחיו הבכור של האנאטארו.

קצינים:
יימורה יאסוצ'יקה – Iemura Yasochika
הקצין השלישי ביחידה הרביעית, יאסוצ'יקה הוא גם סגן הנשיא של אגודת השיניגאמי הגברים. הוא מפקד על צוות הסיוע הראשון של היחידה.

יאמאדה האנאטארו – Yamada Hanatarō
הקצין השביעי ביחידה הרביעית ומפקד על הצוות הסיוע הארבעה עשר של היחידה.

אוגידו הארונובו – Ogidō Harunobu
הארונובו הוא הקצין השמיני ביחידה הרביעית, ומפקד על קבוצת הסיוע הראשונה של היחידה ביחד עם יאסוצ'יקה, על אף מערכת היחסים הרופפת איתו. הוא פופולארי מאוד עם הנשים בסיירייטיי.לא ניתן להגיב.