היחידה השישית – Rokubantai

היחידה השישית – Rokubantai
היחידה השישית במספרה של הגוטיי, כיום מנוהלת על ידי הקפטן קוצ'יקי ביאקויה. נראה כי ליחידה יש קשר מסוים לאחת מחמשת משפחות האצולה הגדולות של סיירייטיי, קוצ'יקי, מאחר שבני המשפחה ניהלו את היחידה במהלך השנים, בין אם בתור קפטן ובין אם בתור סגן הקפטן. לא נראה שליחידה השישית ישנו תפקיד ספיציפי, בדומה למרבית היחידות בגוטיי.

קפטן:
קוצ'יקי ביאקויה – Kuchiki Byakuya
ביאקויה הוא ראש משפחת קוצ'יקי העשרים ושמונה במספרו וכיום מפקד על היחידה השישית כבר בסביבות החצי מאה.

קוצ'יקי גינריי – Kuchiki Ginreiגינריי ניהל את היחידה עד לפני מספר עשרות שנים, והוריש את תפקידו ומקומו בתור ראש משפחת קוצ'יקי לנכדו, ביאקויה. בדומה לקפטנים רבים אחרים, הוא נבחר להיות קפטן היחידה בנקודה מסוימת במאתיים השנים האחרונות ופרש לפני למעלה מחמישים שנים.

סגן קפטן:
אבאראי רנג'י – Abarai Renji
לאחר עבודה קשה והעברה מיחידה ליחידה, רנג'י הגיע לדרגת סגן הקפטן של היחידה השישית לפני מספר חודשים בלבד, ביום בו רוקיה עזבה לעיירה קאראקורה. השאיפה הגדולה ביותר שלו, היא להתעלות על הקפטן שלו. חשוב לציין, שרנג'י הוא סגן הקפטן היחיד שהשיג באנקאי.

שירוגאנה גינג'ירו – Shirogane Ginjirō
ככל הנראה החליף את אביו של ביאקויה בתור הסגן של היחידה, אך פרש לפני זמן מה על מנת להקים חנות משקפיים בשם "טונבו הכסוף". הוחלף על ידי רנג'י.

קוצ'יקי סוג'ון – Kuchiki Sōjunבנו של קוצ'יקי גינריי ואביו של ביאקויה, אך בניגוד אליהם, סוג'ון מעולם לא הגיע לדרגת קפטן ומעולם גם לא ניהל את המשפחה, מאחר שגינריי הוריש את מקומו לביאקויה בעקבות מותו של סוג'ון בשדה הקרב.

קצינים:
שירוגאנה מיהאנה – Shirogane Mihane
הקצינה התשיעית ביחידה ובתו של שירוגאנה גינג'ירו, ומנהלת את חנות המשקפיים "טונבו הכסוף" ביחד עם אביה.

ריקיצ'י – Rikichi
קצין לא מדורג, שבחר להצטרף ליחידה השישית מתוך אהדה והערצה כלפי רנג'י.לא ניתן להגיב.