היחידה התשיעית – Kyubantai

היחידה התשיעית – Kyūbantai
היחידה התשיעית במספרה של הגוטיי, כיום מנוהלת על ידי סגנה, היסאגי שוהיי, לאחר שהקפטן הקודם שלה, טוסן קאנאמה, ערק מסול סוסייטי. כמו כן, היחידה גם אחראית על מגזין חדשות סיירייטיי והקפטן, במקרה הזה שוהיי, מנהל את המגזין.

קפטן:
טוסן קאנאמה – Tōsen Kaname
הקפטן הקודם ורודף הצדק של היחידה התשיעית, לפני שערק מסול סוסייטי ופנה נגדם ביחד עם אייזן סוסוקה ואיצ'ימארו גין. לפני מאה ואחת שנים, הוא שירת תחת מוגורומה קנסיי בתור הקצין החמישי ביחידה, ובמקביל שיתף פעולה עם אייזן בתוכניותיו.

מוגורומה קנסיי – Muguruma Kensei
קנסיי ניהל את היחידה התשיעית לפני כמאה ועשר שנים עד תשע שנים מאוחר יותר, כשנמלט על חייו ביחד עם מספר קפטנים וסגנים נוספים מסול סוסייטי, לאחר שאייזן הפך אותם להולואים.

סגן קפטן:
היסאגי שוהיי – Hisagi Shūhei
הסגן הנוכחי של היחידה התשיעית. לאחר שהקפטן, טוסן קאנאמה, ערק מסול סוסייטי, שוהיי נותר עם אחראיות רבה על הכתפיים, כדוגמת מהמשימות הרגילות שלו בתור שיניגאמי והמטלות שלו בתור העורך הראשי המחליף של מגזין חדשות סיירייטיי.

קונה מאשירו – Kuna Mashiro
סגנית הקפטן לשעבר של היחידה התשיעית, ששירתה תחת קנסיי לפני למעלה ממאה שנים. ביחד עם הקפטן שלה, קפטנים וסגנים נוספים, מאשירו נאלצה לערוק מסול סוסייטי לאחר שהפכה להולו על ידי אייזן.

קצינים:
קאסאקי הייזו – Kasaki Heizō
לשעבר הקצין השלישי, שמצא את מותו לפני מאה ואחת שנים בידיו של קאנאמה.

אנישימה שינובו – Eishima Shinobu
לשעבר הקצין הרביעי, שמצא את מותו ביחד עם שני חבריו לפני מאה ואחת שנים בידיו של קאנאמה.

גוזאיימון טודו – Gizaeimon Todō
לשעבר הקצין השישי. נהרג ביחד עם שני חבריו ליחידה בידי קאנאמה לפני מאה ואחת שנים.לא ניתן להגיב.