היסאגומארו

היסאגומארו – (Gourd Of Purity) Hisagomaru
כמו לכל השיניגאמים, גם להאנאטארו יאמאדה – השביעי בדרגתו בקבוצה 4 יש זאנפאקוטו. למרות שכמעט ולא ניראה סוחב אותו עימו. מאחר והמיומנות שלו מתמקדת בעיקר ברפואה ופחות בקרבות, האנאטארו לא רואה צורך לסחוב את הזאנפאקוטו שלו, והוא שומר אותו מעיניי אחרים משום שהוא משתמש בו לעיתים נדירות.
שמה של הזאנפאקוטו שלו היא היסאגומארו (Gourd Of Purity), הופעתה הראשונה הייתה במדריך הדמויות של בליץ'- שמופיע לאחר סיום כל פרק.

צורה חתומה- צורתה החתומה של היסאגומארו היא כקאטאנה רגילה בעלת להב כסופה וניצב שחור.
היכולת המיוחדת של היסאגומארו היא הכוח לרפא אנשים במקום לפגוע בהם. וכמה שזה ניראה מטופש וחסר תועלת – על הלהב של היסאגומארו ישנו מעין מדד, שכשהוא מתמלא ומגיע לסופו הוא משתנה אוטומאטית לצורת השיקאי שלו.

user posted image

שחרור ראשוני (שיקאי)- הפקודה לשחרור החרב היא "הגשימי" (Fulfill).
השיקאי של היסאגומארו נקרא "דלעת צבועה בארגמן" (Akeiro Hisagomaru), והיא משנה את צורתה לגודל של אזמל מנתחים. היסאגומארו מסוגלת לרפא כל מכה בפעולה אחת פשוטה.
להיסאגומארו יש הגבלה בכוחות הריפוי שלה והיא נותנת להאנאטארו להילחם בה בנורמאליות לאחר השחרור הראשוני שלה- למרות שצורתה מכבידה על המלאכה.

יכולות מיוחדות
להיסאגומארו יש יכולת מיוחדת לירות מתחי אנרגיה בצבע לבנים בעלי הילה תכולה, לא הרבה ידוע על מתקפה זו והיא ניראתה רק בפילרים.

הבנקאי של היסאגומארו עדיין לא נחשף.לא ניתן להגיב.