הסרט השני של בליץ' – עלילה

בליץ' הסרט 2: מרד אבק היהלומים (The diamond dust rebellion)

עלילה:

יחידה מספר 10 הינה קיבלה על עצמה משימה, והיא לאבטח את העברת החפץ, אשר נקרא "חותם המלך". אך במהלך העברתו מותקפת עגלת משפחת האצולה והיחידה העשירית מסתרת על התוקפים. באותה עת נתקל היטסוגאיה באיש בעל מסכה מזכירה מסכת הולואו. אותו איש פוצע את היטסוגאיה בבטנו באמצעות החרב שלו, ובין השנים מפתח קרב. אך לפתע הקרב נעצר כאשר אותו איש נישוג לאחור ונעלם, לאחר שהיטסוגאיה מנסה לגלות את פרצופו. מאטסומוטו באה לעזרתו של היטסוגאיה, אך לפתע נוצר פיצוץ עז והיטסוגאיה מנצל אותו על מנת לברוח ולרדוף אחרי אותו איש. מיד לאחר העילמותו של היטסוגאיה מוסר אחד השיניגאמים למאטסומוטו כי חותם המלך נלקח בידי אותם תוקפים.
איצ'יגו הבחין כי ישנו מחסום באיזור הקרוב לביתו, והלך לבדוק את העניין. כאשר הוא מגיע למקום, מוצא אותו אישדה. הוא שואל אותו מה מתרחש, אבל איצ'יגו אינו משיב כיוון שאז מופיע היטסוגאיה, ומתמוטט על הריצפה. באותו המן בסול סוסייטי המפקד העליון יאמאמוטו מוציא הודעה כי יש לתפוס את גנבי חותם המלך, ואת היטסוגאיה טושירו. וכי הוא שם את יחידה מספר 10 תחת מעצר בית, הכולל לקיחת זאנפאקטואים של כל היחידה, על מנת שלא יעשו משהו פזיז בהיעדרו של הקפטן שלהם.
בערב מתעורר היטסוגאיה לאחר חלום, הנראה כזיכרון מן העבר. הוא אינו מבין היכן הוא, ושניה לאחר מכן מופיע איצ'יגו. היטסוגאיה שואל אותו היכן הוא, ואיצ'יגו משיב לו שהוא נמצא אצלו בבית כיוון שהוא לא היה מסוגל להשאיר אותו שם בחוץ. נוסף על כך איצ'יגו שואל אות במה הוא הסתבך, שאחריו רודפים הכוחות המיוחדים. היטסוגאיה מסרב להשיב לו על שאלתו, אך אומר לו כי עליו להחזיר את חותם המלך, ומוסיף להתגרות בו בכך שאומר לו כי זה אינו משהו ששיניגאמי מחליף צריך לדעת. לפתע איצ'יגו מבחין כי היטסוגאיה מתקפל כאילו הוא חטף מכה רצינית ואומר לו כי הוא יתקשר לאוריהימה מחר בבוקר שתבוא לטפל בו.
למחרת מוקדם בבוקר היטסוגאיה עומד לפני ביתו של איצ'יגו, לבוש במעטפת בצבע בז', בעוד בהשאיר בחדרו של איצ'יגו את גימת הקפטן שלו. נראה הי כי היטסוגאיה בורח, אך איצ'יגו הבחין בזאת וכעת הוא עומד מול היטסוגאיה, במטרה לעצור אותו מלנטוש, אך את הניסיון עוצרות שתי בנות בדמויות ארנקר. הן שולפות את כלי הנשק שלהן ופותחות במתקפה על איצ'יגו. אך הדבר אינו עוצר את איצ'יגו, והוא משלח אליהן גל של גטסוגה טנשואו, ומיד לאחר שהן מתחמקות ממנו הן נעלמות. היטסוגאיה בדרכו לעקוב אחריהן, אבל איצ'יגו פוקד עליו לעצור ולאחר כמה שניות מתעלף, והיטסוגאיה נעלם גם הוא.
לא חלף זמן רב, ואת איצ'יגו מעירים בדרך לא כל כך נעימה רנג'י ורוקיה. איצ'יגו מבחין כי היטסוגאיה נעלם, ורוקיה שואלת אותו מה קרה. איצ'יגו מוביל את רוקיה ורנג'י לביתו, ומראה להם כי היטסוגאיה השאיר מאחוריו את גלימת הקפטן שלו, ומוסיף כי היטסוגאיה אמר כי עליו להחזיר את חותם המלך. ועוד דבר שברצונו לדעת זה, מי הוא קוסאקה. לרוקיה אין תשובה לתת לאיצ'יגו, ולכן היא פונה לרנג'י שילך ויברר מידע לגבי קוסאקה, ושילך להביא למאטסומוטו את גלימת הקפטן של היטסוגאיה. וכך הוא עושה. הוא רוצה לגשת לדבר עם מאטסומוטו, אך אומדה מונע ממנו את האפשרות בטענה שכך ציוו קפטן יאמאמוטו וסוי פון. לפתע מגיע למקום קיוראקו וסגניתו איסאנה ואומר לאומדה כי ברצונו לשוחח עם מאטסומוטו ורנג'י מתלווה אליו. לאומדה אין ברירה והוא מכניס אותם. הם ניגשים לדבר עם מאטסומוטו ורנג'י מנסה לברר עם מאטסומוטו מי הוא קוסאקה, אך גם היא אינה יודעת. נאנאו מציעה את עזרתה בחיפוש מידע על קוסאקה וגוררת לזה איתה את קיוראקו. לאחר זאת רנג'י מיבא למאטסומוטו את גלימת הקפטן של היטסוגאיה. היא כבר אינה יודעת מה לעשות.
בערב נאנאו וקיוראקו כבר נמצאים בספריה של סול סוסייטי ומחפשים אחר מידע על קוסאקה. להפתעתם הם מגלים כי מלבד זאת שכתוב שהוא נהרג אין עליו כל מידע. לקיוראקו כבר נמאס והוא יוצא לסיבוב קטן, שבמהלכו הוא נתקל באישבעל מסכת הולואו. הוא שואל את האיש לשמו, אך הוא אינו משיב לשאלה, ומציין עובדות על קיוראקו, ומוסיף כי כעת הוא הולך להיהרג על ידי היטסוגאיה, ומיד לאחר מכן שולף את חרבו ומשלח לעבר קיוראקו גל קרח. הדבר נראה מוזר לקיוראקו והוא משיב מלחמה.
באותו הזמן, נשלחו קירה והיסאגי עם קבוצה מרובת שיניגאמים לתפוס את היטסוגאיה ולהחזירו לסול סוסייטי. הם מוצאים את היטסוגאיה שכבר הבחין בהם, בתוך מחסן קטן של מקדש. היסאגי פוקד על היטסוגאיה להיכנע, אך הוא מסרב ופותח במתקפה על קירה והיסאגי. איצ'יגו אשר עומד מרחוק, מבחין במתרחש.
יאמאמוטו זימן את כל המפקדים לישיבת חירום בשל העובדה שכביכול היטסוגאיה הינו כעת בוגד, בשל העובדה שתקף את קיוראקו והביא אותו למצב בריאותי חמור ביותר. יש להוציאו להורג. מיד לאחר זאת רנג'י אומר לרוקיה ואיצ'יגו את ההחלטות לאחר ישיבת הקפטנים, אבל השיחה נקטעת כאשר שתי הארנקריות מתקיפות את איצ'יגו בטענה כי הזהירו אותו שאם הוא יפריע להן, הוא יחוסל, ומתחילות להתקיף אותו פעם נוספת, אלא שהפעם נמצא גם האיש בעל המסכה באיזור. מתפתח בינו לבין איצ'יגו קרב שגורם להצלפת שתי החרבות שלהם, ובהצלפת החרבו
ת איצ'יגו רואה את עברהשל הזאנפאקטו של אותו אש, הוא רואה כי אותה זאנפאקטו של האיש הזה, היא היורינמארו, ורואה גם כי האיש נאלץ להילחם נגד היטסוגאיה על מנת שישאר מהם רק אחד בעל אותו זאנפאקטו. מיד לאחר שאיצ'יגו ראה זאת, מסיר האיש את המסכה שלו, ומציג את עצמו; "קוסאקה סוג'ירו". איצ'יגו היה מופתע לראות אותו, ועוד לפני שהספיק להגיב קוסאקה הקפיא אותו, והסתלק מן המקום. בינתיים איצ'יגו בהיותו מוקפא, הוא מנצל את הזמן בכדי לשוחח עם זאנגאטסו על מה שקרה, ולבסוף אומר לו כי ישנו משהו שהוא צריך להגיד להיטסוגאיה.
באותו הזמן קוסאקה מופיע מול היטסוגאיה, ואומר כי הוא חיכה לו. היטסוגאיה היה מופתע לראות אותו, וכששאל את קוסאקה כיצד הוא בחיים, אמר לו כי הוא יקבל את התשובה לשאלה זו מאוחר יותר, וחשף בפניו את חותם המלך. בהנף יד אחת קוסאקה משתמש בכוחו של חותם המלך ומעביר אותו ואת היטסוגאיה לגרדום של סוקיוקו, בסול סוסייטי, אשר שם ברגע זה מתקבלת התראה ברחבי סול סוסייטי כולה על פלישתם של קוסאקה והיטסוגאיה. לא חולף זמן רב ומול היטסוגאיה וקוסאקה מתייצבים כל השיניגאמים בסול סוסייטי. קוסאקה צוחק, ואז מפציר היטסוגאיה לחתוך את חותם המלך בכדי שיוכלו להתנקם בסול סוסייטי. סיו פון ממהרת ופוקדת על כל השיניגאמים לחסל את קוסאקה והיטסוגאיה, אך לפתע מגיע איצ'יגו ועוצר אותם. הדבר אינו מצא חן בעיני סוי פון ואומרת שכיוון שהוא עומד בדרך גם הוא יחוסל. אבל אז מגיע יאמאמוטו ביחד עם מאטסומוטו וקיוראקו. הוא פונה אל קוסאקה ושואל אותומה בכוונתו לעשות לסול סוסייטי עם חותם המלך. קוסאקה אומר לו כי ברצונו להפוך לשליט של סול סוסייטי ומניף את חותם המלך מעלה במטרה לפגוע ביאמאמוטו. היטסוגאיה מנצל את ההזדמנות הזו להתקיף את קוסאקה, אל הוא מעיף אותו לאחור ושואל אותו מה הוא עושה. היטסוגאיה מסביר לו כי מלכתחילה לא הייתה לו כל כוונה לנקום איתו בסול סוסייטי. קוסאקה אינו מרוצה מהדבר ולכן לוקח את חותם המלך וחותך אותו באמצעות הזאנפאקטו שלו. כעת קוסאקה מוקף כולו בפרצי אוויר שלא מאפשרים לראות אותו, היטסוגאיה בא להתקדם לעברו, אך איצ'יגו מגיע וצועק עליו למה הוא עשה את כל זה בעצמו, בזמן שיכל להסתמך גם על חבריו. איצ'יגו מחזיר את היטסוגאיה למיטבו ושניהם מתכוננים לקראת בואו של קוסאקה, שכעת נראה כהיורינמארו בעצמו. כל הקפטנים נעים כעת לקוסאקה על מנת להכניע אותו, אך הוא משחרר עוצמה גדולה של חותם המלך ומכסה חלק גדול מסול סוסייטי במעין כיפה. כל מי שניסה להכניע את קוסאקה כעת כלוא בתוך הכיפה. הדרך היחידה לעצור את הכיפה מלהמשיך לגדול ולבלוע את כל סול סוסייטי, היא לעצור את קוסאקה. היטסוגאיה ואיצ'יגו נעים אל עבר קוסאקה ומצליחים להכניע אותו. קוסאקה חזר למצבו הרגיל. כעת היטסוגאיה רוצה לסיים את הקרב הזה בדרכו שלו. הוא וקוסאקה יוצאים להצלבת חרבות אחרונה, אשר בה מנצח היטסוגאיה, וקוסאקה אומר לו כי הם תמיד ישארו חברים. לאחר זאת קוסאקה נעלם, וחותם המלך מופיע מחדש. איצ'יגו מחזיר להיטסוגאיה את החותם ומעודד אותו.


לא ניתן להגיב.