הפולברינגרס – מה הם?

הפולברינגרס – Fullbringers
הפולברינגרס נולדו כאשר הם מודעים מבחינה רוחנית ונולדו עם יכולת הפולברינג, יכולת הפולברינג מאפשרת למשתמש לשנות את הנשמה של החפץ בשביל הרבה תופעות.
לכל משתמש ביכולת הפולברינג יש הורה שהותקף לפני שהם נולדו ע"י הולו, כוחות של ההולו נשארו בגופות של הוריהם והועברו אליהם שהם נולדו.
בעקבות כך, הכוחות של הפולברינגרס דומים יותר להולואים מאשר לשינגאמים.

פולברינג (Full Manifestation Art) :
שלא כמו כוחות אחרים, יכולת הפולברינג לא יכולה להשתנות כשמתבגרים. אם זאת, הפולברינגרס חייבים להתקדם לרמה מסויימת לפני שהם רוצים להשתמש ביכולת לתועלת אישית.
ככה, שמשתמש של פולברינג שלא הגיע לרמה המתאימה, נחשב שונה ונקרא "שלם".
כאשר פולברינג של משתמש מגיע למלוא הפוטנציאל שלו הוא מתפתח לשלב הסופי, השלב הסופי כרוך בעוצמה אדירה ופרץ אנרגיה אדיר יפרוץ ויפגע במשתמש. לכן, עוד משתמש של פולברינג חייב להיות שם ולמנוע שפרץ האנרגיה יפגע במשתמש.
למשתמשי הפולברינג יש יכולת לסחור ולשתף את כוחותיהם עם אחרים שמחזיקים בכוח הפולברינג או עם שינגאמים מחליפים. כאשר משתמש בפולברינג מת, היכולות של הפולברינג שלו יעלמו גם איתו.
המודעות רוחנית של הפולברינגרס היא כמו כל יצור רוחני אחר, משתמשי הפולברינגרס יכולים לחוש הולואים, ישויות רוחניות אחרות במרחק משמעותי.

שימושי הפולברינג:
משתמשי הפולברינג יכולים להוציא את הנשמה של כל חפץ ולהשתמש בה, כך למשל הם יכולים ללכת על המים באגם כאשר הם מוציאים את הנשמה שלה.
עוד תכונה של הפולברינגרס היא להשתמש בתזוזה מהירה, כאשר הם מפעילים את הטכניקה הזאת, אור ירוק יכסה את רגלי המשתמש והוא יהיה מהיר יותר, זה גם סימן לכך שהמשתמש מתחיל לשלוט ברמה גבוהה ביכולת הפולברינג.

זיקה לחפץ מסויים:
אם למשתמש פולברינג יש זיקה לחפץ מסויים, הפולברינג שלו מאפשר לו לשנות את החפץ, זה יכול להיות מאהבה אל חפץ מסויים או פשוט חיבה כוללת.
כך למשל, קוגו גינג'ו יכול לשנות את השרשרת שלו לחרב ענקית.תגובה אחת ל הפולברינגרס – מה הם?

  1. מאת nir1000:

    מישהו יכולו להשיג לי פרקים של סגת הפולברינג לצפייה ישירה ולא דרך מגה ווידאו כי האתר קרס…

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>