וואיזארד – דמויות


היראקו שינג'י
לשינג'י יש שיער בלונדיני המגיע לכתפיו. נראה כי שינג'י הוא מנהיג קבוצת הוואייזארד. למרות שבפעמים רבות שינג'י הוא קומי, במצבים מסוימים הוא יכול להיות רציני מאוד. שינג'י נוטה להקניט את ידידתו הוויזארד סארוגאקי היורי, שבתגובה להקנטותיו מכה אותו באחד מסנדליה. בין היתר, נראה שלשינג'י יש היסטוריה של התנהגות לבנות שהוא מגדיר חמודות כאילו שהן היו אהבתו הראשונה (וכך הוא גם קורא להן), למרות שהבעת פניו מוכיחה שזאת שקר (ומסתבר שהוא לא התנהג כך להיורי, דבר שכנראה עיצבן אותה עוד יותר מן הרגיל). "האהבה" הקודמת של שינג'י מתגלה כיאדומארו ליסה, וואיזארד נוספת בקבוצה, ו"אהבתו" הנוכחית היא אינואה אוריהימה.
להמשך לחצו כאן »
סארוגאקי היורי
היורי היא וואייזרדית עצבנית ומרדנית למדיי. היא רזה, קטנה, בעלת שיער בלונדיני ועיניים חומות. שערה מסודר בשתי קוקיות גבוהות ובפוני צד קטן כשבצד שתי סיכות. היא לובשת חליפת טרנינג אדומה וסנדלים. בשונה משאר הוואייזרדים, יחסיה עם שינג'י מלאי ריבים. היא נוהגת להרביץ לו בכל פעם שהוא מעצבן אותה או מתווכח איתה בעזרץ אחד מהכפכפים שלה, מה שמכאיב לו מאוד. נראה כאילו גם יחסיה עם איצ'יגו מלאי ריבים והם נוהגים להתווכח על שטויות. נראה כי היורי שונאת בני אדם ושיניגאמיים, וזה בעקבות העבר שלה איתם.
להמשך לחצו כאן »
מוגורומה קאנסיי
מוגורומה קנסיי נראה כאדם גבוהה, שרירי וחסון. שערו קצר בצבע אפור בהיר ובנוסף לכל הוא בעל מספר פירסינגים באוזנו ובגבתו. קנסיי לובש גופיית כדורסל חסרת שרוולים ומכנסיי קרגו ירוקים. בנוסף לכל, לקנסיי מקוקע המספר 69 על בטנו.
להבדיל משאר הוואיזארדים, קנסיי הוא בחור רציני ביותר, והוא לרוב גוער בחבריו על התנהגותם הילדותית. הוא גם בחור די עצבני אשר לא מפחד להשתמש בכוחותיו המלאים עבור דברים פשוטים. בעבר, סגניתו מאשירו היתה נוהגת להטפל אליו רבות.
להמשך לחצו כאן »
אייקאווה לאב
לאב הוא אדם רגוע ביותר, גבוה ובעל שיער אפרו שחור המזכיר צורה של כוכב, פאות לחיים ארוכות וזקן קטן על סנטרו. הוא לובש בגדי ספורט ירוקים ומרכיב משקפי ספורט כסופות. הוא נהנה לקרוא מנגות בזמנו הפנוי, בין היתר את המגזין שונאן ג'אמפ ואת המנגות האירוטיות של ליסה. בעברו, האפרו של לאב היה בצורה של עגולה, כמו כל אפרו אחר, ולא בצורת כוכב, משקפי השמש שלו היו שחורים, ולא היה לו את הזקן.
להמשך לחצו כאן »
אוטוריבאשי רוג'ורו
רוגו'ורו, או בכינויו "רוז" (Rose) הוא אדם אדיש ומגונדר. הוא מחובר מאוד לצד המוזיקלי שבו, לדוגמא הוא מנגן בגיטרה ונראה הרבה פעמים מכוון את הגיטרה שלו. מלבד זאת, הוא משוחח על סינגלים שיצאו לאחרונה, קורא מנגה, או מדבר עם לאב. הוא רגוע רוב הזמן, אך מתרגז כשלאב מספר לו ספויילרים.
יש לרוז שיער ארוך, גלי ובלונדיני ומבט משועמם תמידי, והוא לובש מעיל שחור באורך הירכיים וחולצה לבנה בעלת ציציות מתחת לזה. לפני כ-100 שנה, כשעוד היה קפטן, היה שיערו של רוז פחות גלי וקצר יותר במקצת, והוא גם לבש חולצה בעלת ציציות מתחת למדי הקפטן שלו.
להמשך לחצו כאן »
יאדומארו ליסה
ליסה היא וואיזארדית יחסית רגועה ושקטה. היא בעלת עיניים ירוקות ושיער חום הנאסף על ידי קוקייה לצמה. היא לובשת בגדי בית ספר ירקרקים, אף על פי שאינה לומדת באחד כזה. היא הינה מרכיבה משקפיים ורודות, מה שמוסיף ללבוש הבית ספרי שלה. אופייה של ליסה נתפס כטיפוס שקט ועדין, אך מהמגזינים המלוכלכים שבהם היא מעיינת לרוב, אנו למדים כי לא עדינה כפי שהיא מאופיינת. דוגמה לכך ניתן לראות בקטע בו היא נלחמה באיצ'יגו במחסן הוואיזרד שלם, שם היא הפגינה יכולות מעולות עם חרבה.
להמשך לחצו כאן »
קונה מאשירו
מאשירו היא וואייזרדית צעירה, בעלת שיער ירוק קצר הלובשת חליפת גוף לבנה, בעלת צעיף כתום, כפפות כתומות ומשקפי מגן על שיערה. היא ילדותית רוב הזמן ובעלת דעות קדומות על אנשים, בפגישתה הראשונה עם אוריהימה היא כבר החליטה שאוריהימה מעצבנת וקבעה שהיא לא אוהבת אותה.
להמשך לחצו כאן »
אושודה האצ'יגן
האצ'יגן הוא וואיזארד גדול מהרגיל, בעל צבע עור כהה, שיער ושפם ורודים, כשעל שערו הקצר יש סימן של שתי עצמות צלובות אחת בשניה. כאשר היה עוד ביחידת הקידו, שערו היה מסודר שונה ומסורק כאילו היו לו זוג קרניים קצרות,ועל שו היה את סימן של יחידת הקידו. האצ'יגן לבוש בחליפה ירוקה רחבה בעלת עניבה קטנה וצהובה. למרות גודלו המאיים, האצ'יגן בעצם מאוד נחמד ואדיב, וקיבל את אוריהימה בברכה, במיוחד שלשניהם את אותו הכוח.
להמשך לחצו כאן »


לא ניתן להגיב.