ווליום 10

שם הווליום: קעקוע בשמיים. (ווליום מספר 10)
סיסמה:"We reach out with our hands
Brush away the clouds and pierce the sky
To grab the moon and Mars
but we still can't reach the truth"

תקציר:בזמן שהחבורה עדיין לא מבינה את דבריה של קוקאקו, מרים קוגאנוהיקו וסירוגאנוהיקו את התותח כלפי מעלהלשטח הפתוח. החבורה כולה מופתעת מהמראה המוזר הזה. כעת קוקאקו זורקת מעין כדור בדולח ומבקשת מהם לייצור מחסום אנרגיה סביבם. כיוון שחהברוה מולם לא עשתה דבר שכזה קודם לכן, שולחת אותם קוקאקו להתאמן על תרגיל זה.
באותו הזמן בסיירייטיי, מכנסים את המפקדים ואת סגניהם על מנת להסביר את המצב החדש בסול סוסייטי.
לאחר אימונים מפרכים במיוחד מצליחה החבורה לייצור מחסום אנרגיה מסביבם, מלבד איצ'יגו. לאחר שהלכו כולם לאכול ארוחה, נותרו כעת בחדר איצ'יגו וגאנג'ו. גאנג'ו מחליט ללמד את איצ'יגו כיצד לרכז את האנרגיה שלו בכדור ולייצור מגן באותו הזמן הוא מדגים לו כיצד לעשות זאת.
לאחר מכן אנו רואים כי הבית של קוקאקו מתחיל לרעוד מסיבה לא ידועה. כאשר קוקאקו הולכת לבדוק את העיין היא מגלה כי האחראי לכך הוא איצ'יגו. היא צווחת עליו להתרכז על מנת לייצב ולרכז את האנרגיה שלו. בסופו של דבר הוא מצליח ויוצר סביבו מחסום אנגריה.
המעבר נוסף לסיירייטיי אנו מוצאים כי נשמעת אזעקה ברחביה, בזמן שהמפקדים וסגניהם מכונסים בישיבה.וכך נעצרות להן הישיבות וכולם מתפזרים. קפטן יחידה 11 ממהר לצאת מיד עם שמעית האזעקה, וזמן קצר לאחר מכן מצטרפת אליו סגניתו.
לאחר שאיצ'יגו נח מאימוניו המתישים, הוא והחבורה חיש מהר מוכנים ליציאה לכיוון סיירייטיי. לפתע מגיח גאנג'ו ואומר כי הוא מצטרף אליהם לסיירייטיי. כולם כבר מוכנים והם עומדים להשתגר לכיוון סיירייטייץ קוקאקו מתחילה את השיגור והחבורה בינתיים יוצרת מחסום אנרגיה על מנת לשמור על עצמם בזמן הפגיעה במחסום של סיירייטיי. כעת קוקאקו שיגרה את החבורה לסיירייטיי ומבקשת שישמרו על עצמם. כעת האחריות להגיע לסיירייטיי תלויה בגאנג'ו שהלחש שלו הוא זה שיוביל אותם לכיוון סיירייטיי. החבורה פוגעת במחסום של סיירייטיי ועוברת אותו, אך לאחר מכן המחום שלה מתפרק והם מתפצלים ל-4 קבוצות שכעת מפוזרות בכל רחבי סיירייטיי.
איצ'יגו וגאנג'ו נמצאים יחידו כעת. כאשר הם נוחתים, פונים אליהם שני אנשים.
סאדו גם מצליח לנחות בשלום ובורח מהר בכדי שהשיניגאמים לא יתפסו אותו.
כאשר אוריהימה מתעוררת הוא רואה מולה את אישידה. הוא מציין בפניה שחבש אותה משום שהיא נפצעה בזמן הנפילה. היא מרגיע אותו ואומרת לו שהיא בסדר והשניים עוזבים את המקום.
לאחר ששני האנשים שהופיעו מול איצ'יגו וגאנג'ו מציגים עצמם מתחיל קרב בין איצ'יגו לבחור הקירח, העונה לשם איקאקו. גאנג'ו אינו רוצה להילחם ולכן הוא מנצל את ההזדמנות ובורח מהמקום. הבחור בעל השיער השחור העונה לשם יומיצ'קה יוצא לרדוף אחריו.
הקרב בים איצ'יגו לאיקאקו התחיל, בעוד שאנג'ו ממשיך לברוח מיומיצ'קה. במהלך הקרב שלו נגד איקאקו מגלה איצ'יגו כי הבחור שעומד מולו מכיר את המורה שלו שאימן אותו 10 ימים, קיסקה אורהארא. השניים ממשיכים להילחם והקרב בינהם מתפתח. הקרב בינהם מוסיף להתפתח, איצ'יגו מניף את חרבו ופוצע את איקאקו בצורה קשה. אך זה לא עוצר אותו והוא ממשיך להילחם. איצ'יגו הודף אותו ופוצע אותו כעת בשנית.

רשימת פרקים:
080. The Shooting Star Project
081. Twelve Tone Rendezvous
082. Conflictable Composition
083. COME WITH ME
084. The Shooting Star Project 2 [Tattoo On The Sky]
085. INTRUDERZ 2 [Breakthrough the roof mix]
086. Making Good Relations,OK?
087. Dancing With Spears
088. SO UNLUCKY WE ARE
088.5. KARAKURA SUPER HEROESלא ניתן להגיב.