ווליום 11

שם הווליום: כוכב וכלב תועה. (A Star and a Stray Dog)
סיסמה: "Light a fire to the fang that cannot be reached
So that I do not have to see that star
So that I do not slit this throat."

תקציר:
נקרב בין גאנג'ו ליומיצ'קה נמשך, כאשר יומיצ'קה שיחרר את הזאנפאקטו שלו למצב השיקאי שלה. בעוד שגאנג'ו זורק פצצות, על מנת ליצור הסחת דעת ולברוח מיומיצ'קה.
באותו הזמן, הקרב בין איצ'יגו לאיקאקו נגמר, בניצחון של איצ'יגו. איקאקו מתעורר ומוצא את עצמו שוכב על הריצפה חי ונושם. היא מבחין באיצ'יגו, אשר אומר לו כי הוא השתמש במשחה שלו לסגור לו את פצעיו. לפני שהוא ממשיך, שאל איצ'יגו את איקאקו היכן רוקיה מוחזקת. וכך עושה איקאקו. אבל לפני שאיצ'יגו בא לעזוב את המקום, עוצר אותו איקאקו ומזהיר אותו מפני המפקד שלו.
אצל אוריהימה ואישידה המצב טוב. הם מצליחים להסתתר על גג מבנה גבוהה מבלי שאיש יבחין בהם. לפחות כך הם חשבו, בזמן שאוריהימה מראה לאישידה את הכיוון למגדל, הוא מבחין מאחוריה יישות גדולה ומאיימת. אותה יישות מניפה את חרבה, על מנת לפגוע באוריהימה, אך אישידה מציל אותה בזמן.
איצ'יגו כעת מתרוצץ ברחבי סראייטי ומחפש אחר גאנג'ו. שבאותו הזמן יושב תשוש למרגלות יומיצ'קה, אשר שומע כי איצ'יגו מחפש את גאנג'ו. ולפתע אשר לרגע אחד לא שם לב, גאנג'ו משליך לעבר יומיצ'קה דבר הדמוי דינימיט, שבאותו הרגע מתפוצץ ליומיצ'קה מול הפרצוף, וגאנג'ו שוב בורח ממנו, ושוב משליך לעברו פצצות. אך יומיצ'קה הפעם עוצר את כל הפצצות מהלגיע אליו. יומיצ'קה משיב מלחמה ובועט את גאנג'ו לאחור, שאר כעת מנסה להפעיל לחש, אבל יומיצ'קה עוצר מבעדו לסיים אותו. יומיצ'קה מתחיל להתעצבן על גאנג'ו, וכעת הוא מגיח מהר מאוד מאחוריו ופוצע אותו עם הזאנפאקטו שלו. גאנג'ו אף לאחור אל בור ההוצאה להרוג, אבל מצליח להיאחז בריצפה ולא נופל. כעת הוא מפעיל לחש נוסף, אשר גורם גם ליומיצ'קה ליפול. הוא נאחז ביומיצ'קה ונחלץ מהבור. הוא מפעיל לחש נוסף על מנת להפיל את יומיצ'קה לתחתית הבור, אך ללא הצלחה. יומיצ'קה מצליח להיחלץ מהבור, אבל גאנג'ו מפתיע אותו ושולח לעברו פצצות זיקוק.
ובחזרה אל אישידה ואוריהימה, אשר כעת מתייצבים מול בחור מגודל מאוד. על מנת לתרום לקרב, שולחת אוריהימה את הפיה של, טסובאקי לפגוע באותו שיניגאמי מגודל, אך ללא הצלחה. השיניגאמי מועך את טסובאקי, והוא חוזר לאוריהימה פצוע. כעת השיניגאמי בא להתקיף פעם נוספת את אוריהימה, אך שוב עוצר אותו אישידה. הוא אומר לשיניגאמי כי אם ברצונו למצוא יריב אמיתי שילחם בו, וכך עושה. השיניגאמי ג'ירובו משחרר את השיקאי שלו, וכעת ניתן לראות כי הזאנפאקטו שלו הפך לעשרות להבים, אשר מעופפים כעת באיזור. הוא חושב כי לאישידה לא יהיה סיכוי נגדו, אך אישידה מפתיע אותו ומוריד את כל הלהבים שלו בפעם אחת. ג'ירובו נרתע, וכתוצאה מקח הוא משלח לעבר אישידה להבים נוספים, אך גם הפעם ללא כל הצלחה. אישידה ירה בכולם עוד לפני שג'ירובו הספיק להבין מה קרה. כאשר הבין ג'ירובו כי אין לו שום סיכוי להביס את אישידה, הוא פנה לאוריהימה על מנת להילחם בה. ופעם נוספת אישידה מגן על אוריהימה, והפעם אינו מהסס ופוגע בג'ירובו פגיעה אשר שוללת ממנו את היכולות להמשיך ולהיות שיניגאמי.
כעת אנו רואים כי אחרי גאנג'ו רודפים מספר רב של שיניגאמים. בזמן שהוא נס על חייו, פוגש באיצ'יגו, אשר גם נרדף בידי שיניגאמים. כאשר השניים נפגשים הם מתחילים להשיב מלחמה לשיניגאמים שרודפים אחריהם. אך עדיין נותרו רבים מהשיניגאמים, והם מחפשים דרך להימלט מן המקום. לפתע נופל לפניהם שיניגאמי, אשר נראה רשלני במיוחד. השניים מחליטים לקחת אותו כבן ארובה על מנת שיוכלו להימלט בשקט. אבל להפתעתם שאר השיניגאמים לא נרתעים, אלא מתחילים לצחוק. השניים לא מבינים מה פשר העניין. השיניגאמים צועקים להם כי אותו בן ארובה אשר מוחזק אצלהם, הוא חבר ביחידה 4, היחידה הכי נחותה בסול סוסייטי, על פי דבריהם של אותם שיניגאמים אשר שהו במקום. אותם שיניגאמים רצים לעברם של גאנג'ו ואיצ'יגו, במטרה לתפוס אותם. השניים מתחילים לרוץ שוב על הצלת נפשם, ולוקחים עימם את אותו שיניגאמי ביחידה 4.
באותו הזמן, במרפאה של יחידה 4. מאיורי, מפקד יחידה 12, בא לתחקר את איקאקו על הפולשים שתקפו אותו, אך הוא מסרב לשתף עימו פעולה ולא מגלה לו דבר. מאיורי מתעצבן, הוא בא להכות את איקאקו, אך זאראקי קפטן יחידה 11, עוצר בעדו ומסלק אותו מן החדר. איקאקו מתחיל לספר לזאראקי על איצ'יגו ועל כמה הוא חזק.
ובמעבר חד אל איצ'יגו וגאנג'ו. כעת הציג עצמו אותו שיניגאמי מיחידה 4 את עצמו בפניהם. יאמאדה האנאטארו, הכריז בפניהם. ולא חולפת לה שניה וגאנג'ו ואיצ'יגו מתחילים לריב בינהם, למה גאנג'ו הביא איתם את האנאטארו.
בסופו של דבר האנאטארו עוזר לאיצ'יגו וגאנג'ו להגיע אל המגדל, בשביל שיוכלו להציל את רוקיה. בזמן שהוביל אותם אל המגדל, סיפר להם האנאטארו כיצד הוא מכיר את רוקיה, ועל מה הם דיברו בזמן שהוא ניקה את התא שלה מידי יום. האנאטארו, איצ'יגו וגאנג'ו, יוצאים מן המנהרות, כאשר עינהן מופנות אל המגדל. לפתע איצ'יגו מרגיש מישהו שממתין להם. הוא אומר על גאנג'ו והאנאטארו להישאר מאחור. לפתע מופיע מולם, לא אחר מאשר אבאראי רנג'י, במטרה לעצור את איצ'יגו מהלגיע אל רוקיה. וכך מתחיל בין השניים קרב. שניים מצליבים חרבות פעמים רבות במהלך הקרב, כשלפתע רנג'י מעיף את איצ'יגו לאחור, ומשחרר את השיקאי שלו. רנג'י לא מבזבז זמן ומתחיל להתקיף את איצ'יגו פעם אחר פעם, עד שהוא מעיף אותו לתוך מחסן. הוא מתקדם כעת לאט לאט אל המחסן. כשהעשן מתפוגג רואה רנג'י כי איצ'יגו עדיין עומד ומוכן להילחם נגדו. ושוב רנג'י מתחיל במתקפה מאסיבית של הזאנפאקטו שלו, ופוצע בדרך את איצ'יגו. וכך מספר פעמים.
ובמעבר אל שתי דומיות שלא נראו ממש קודם לכן. סגנית יחידה 5, הינאמורי מומו, באה אל סגן יחידה 3, איזורו קירה, על מנת לדווח לו כי רנג'י נעלם, והוא אינו נושא את סרט הסגן שלו. קירה אומר לה כי ההוא יטפל בזה.
הקרב בין איצ'יגו לרנג'י עדיין נמשך. נראה כי היחידי שנפגע בקרב הזה עד כה הוא איצ'יגו בלבד.אך הוא אינו מתייאש ומששיך לעמוד על רגליו ולהשיב מלחמה. רנג'י נותן מהלומת התקפות נוספת, אך לראשונה איצ'יגו עוצר את הפגיעה הראשונה של ההתקפה, ונזכר כי זה בידיוק הדבר שלימד אותו אורהארא במהלך האימונים שלו איתו. הוא חוסם את הפגיעה השניה, וגם את השלישית. וכשחשב כי כעת הוא הולך לפגוע ברנג'י, הוא הפתיע אותו ופצע אותו פעם נוספת. איצ'יגו עף לאחור, כאשר הוא עדיין אינו מבין מה קרה שם. באותו הזמן רנג'י בא לתת לו את המכה שתכריע את הקרב הזה. איצ'יגו נזכר פעם נוספת באימוניו יחד עם אורהארא. לאחר זאת, תופס איצ'יגו את הלהב של חרבו של רנג'י. רנג'י נרתע וזז לאחור. כאשר הוא בא לתת לאיצ'יגו מכה נוספת, לפתע הגיע הבזק אור מחרבו של איצ'יגו, אשר שברה את חרבו של רנג'י, ובנוסף לכך פצע אותו קשות. בעודו שהוא כמעט אפוס כוחות, נזכר רנג'י בעברו, כיצד הוא פגש ברוקיה, והעביר את ילדותו ביחד עימה. לאחר זאת הוא מגיע לאיצ'יגו ותופס אותו בחלוקו, ומפציר בו להציל את רוקיה.

רשימת פרקים:
089. Masterly! And Farewell!
090. See You Under the Fireworks
091. DER FREISCHÜTZ King
092. Masterly! And Farewell! (Reprise)
093. Steer For the Star
094. A Jail Called Remorse
095. CRUSH
096. BLOODRED CONFLICT
097. Talk About Your Fear
098. A Star And A Stray Dog (星と野良犬, A Star And A Stray Dog)לא ניתן להגיב.