ווליום 15

שם הווליום: תחילת המוות של מחר (Beginning of the Death of Tomorrow).

פואמה:
"I just keep practicing
Saying goodbye to you"

תקציר:
הווליום מתחיל כשאישידה אופף את עצמו בחלקיקי רוח. מאיורי מבין את זה בתור "ראנסוטנגאי", טכניקת קווינסים בה הקווינסי משתמש בחלקיקי רוח כדי להזיז את גופו כמו בובה. הוא אומר שאישידה הוא גאון כיוון שהוא משתמש בזה בגיל כה צעיר.
העלילה עוברת לפלאשבק של אישידה, בה אביו אומר לו להתרחק מסבו ולא להיות קווינסי כיוון שלא ניתן להרוויח מזה כסף. מאוחר יותר אישידה נפגש עם סבו ואומר לו כי הוא רוצה להתחזק כדי להציל אנשים מהולואים.
בחזרה לקרב, מאיורי מציין כי אישידה מעניין, וכי הוא מתכוון ללכוד אותו. אישידה מוריד את הכפפה שלו, מה שנאמר לו כי יגרום לו לאבד את כוחותיו כקווינסי. פרץ אנרגיה משתחרר מאישידה, וזה מקבל שריון חדש ומעין כנף עשויה רייאטסו. נאמר כי ברגע שהכפפה מוסרת, הקווינסי מקבל כוחות אדירים אך לאחר מכן מאבד את כוחותיו לצמיתות. חלקיקי רוח במקום מתחילים להיאסף אל תוך כנפו. הוא יורה חץ לכיוון מאיורי, שמצליח להתחמק בקושי. אישידה משתגר אל מעל מאיורי ויורה עליו חץ, מה שגורם להרס רב. מאיורי הפצוע משחרר את הבאנקאי שלו ותולעת עצומה עם ראש של תינוק, העונה לשם קונג'יקי אשיסוגי ג'יזו, מופיעה במקום. התולעת מתקיפה את אישידה, וזה יורה עליה חץ. פיצוץ גדול נראה מרחוק. לאחר שהאבק מתפזר, נראה כי החץ חצה את התולעת לשניים וחירר את גופו של מאיורי, כרת את ידו השמאלית ועשה לגופו נזק רב בנוסף לכך.
מאיורי תוקע את חרבו בצווארו, מה שהופך את גופו לנוזלי. הוא אומר שבצורה זו הוא לא יכול לתקוף, אך הוא גם חסין לכל צורה של התקפה. הוא מצליח לברוח מהמקום, והרעל שבגופו של אישידה מתחיל להשפיע. נמו, שעדיין שוכבת פצועה במקום, אומרת לאישידה כי יש עליה נוגדן לרעל. אישידה שותה את הנוגדן, ונמו מודה לו על כך שלא הרג את מאיורי. אישידה עוזב את המקום ומצליח להגיע למדרגות מקדש החרטה, בו נמצאת רוקיה. הוא עולה במדרגות רק כדי למצוא את עצמו מול טווסן למעלה. זה מצהיר כי אין לו דבר נגד אישידה, אך עליו לחסל אותו לטובת השלום. בפקודה "תבכי", הוא משחרר את הזאנפאקוטו שלו, סוזומושי. אישידה נופל אל הקרקע בעקבות זאת.
במקום אחר, איצ'יגו שוכב על הקרקע ומעליו יורואיצ'י שאומרת לו לקום. העלילה עוברת לפלאשבק של 28 דקות לפני, בו יורואיצ'י מביאה לאיצ'יגו טנשיטאי, מכשיר שגורם לנשמת הזאנפאקוטו לקבל צורה ממשית. היא מסבירה כי על מנת להשיג באנקאי, על השיניגאמי להכניע את הצורה הממשית של נשמת הזאנפאקוטו שלו. היא אומרת שדקירת הטנשיטאי תכריח את נשמת הזאנפאקוטו לקבל צורה ממשית, אך על איצ'יגו להכניע את זאנגטסו בשלושה ימים, לא פחות ולא יותר. לפני שהיא מספיקה לומר מה יקרה אם הוא לא יצליח, איצ'יגו דוקר את הטנשיטאי בטענה שהוא לא רוצה לדעת מה יקרה במידה ויכשל. זאנגטסו מופיע במקום, ולאחר ששמע את דבריה של יורואיצ'י, זו אומרת לו שיבחר את אופן הקרב. זאנגטסו מניח את ידו על הקרקע, ולפתע אינספור חרבות מופיעות במקום. הוא אומר שמתוך כל החרבות האלו, רק אחת מהן היא הזאנגטסו האמיתית, ורק היא תוכל להכניע את זאנגטסו עצמו לפני שהוא יהרוג את איצ'יגו. כל אחד מהם אוחז בחרב והקרב ביניהם מתחיל.
במקום אחר, רנג'י בורח מכלאו ונראה כי הינאמורי התעוררה משנתה בעודה כלואה. העלילה עוברת לקירה, שלובש כותונת משוגעים בעודו כלוא, והוא חוזר ואומר שהוא מתועב. למקום מגיע גין ומציע לשחרר את קירה, אומר לו לבוא איתו. מלבד זאת, נראה כי האנאטארו נלקח בחזרה למפקדת היחידה הרביעית.
אישידה מתעורר במתקן כליאה רפואי, שם נמצאים גם סאדו וגאנג'ו. אישידה תוהה למה השיניגאמים לא הרגו אותם, וסאדו אומר שאחד מהקפטנים שלהם נרצח ולכן הם כלואים ועתידים להיחקר. נראה כי השלושה כלואים באזיקים שחוסמים את הכוח הרוחני שלהם, ואישידה מציין לעצמו שאיבד את כוחו. סאדו אומר שאיצ'יגו ללא ספק יחלץ אותם, בינתיים עליהם להחלים במהרה עד הקרב הבא.
בחזרה לאיצ'יגו וזאנגטסו, השניים ממשיכים להילחם ונראה כי החרבות שאיצ'יגו נלחם בעזרתן נשברות אחת אחרי השנייה, וזאנגטסו לא מהסס לפצוע אותו. זאנגטסו אומר שכל החרבות הן חלקיקים של נשמתו, וכי מטרת האימונים האלו היא למצוא את החתיכה שמייצגת את רצונו של איצ'יגו להילחם.
במקום אחר, אינואה נמצאת במפקדת היחידה ה-11, ביחד עם איקאקו, יומיצ'יקה, אראמאקי, יאצ'ירו וקנפאצ'י. קנפאצ'י אומר לה כי הוא יעזור לה כדי לפגוש שוב את איצ'יגו.
במקום אחר, מאטסומוטו חולמת על היום בו פגשה לראשונה את גין, ומתעוררת במשרד של היחידה ה-10, שם נמצא היטסוגאיה ועובד על הניירת של היחידה החמישית. שיחתם נקטעת על ידי חבר ליחידה המודיע להם כי רנג'י, הינאמורי וקירה ברוח מכלאם.
העלילה חוזרת לאיצ'יגו, שממשיך להילחם נגד זאנגטסו ללא הרבה הצלחה במציאת החרב הנכונה. יורואיצ'י, הצופה במתרחש, מציינת כי איצ'יגו מתקדם במהירות מדהימה. במקום אחר, נראה כי היטסוגאיה הולך להציל את הינאמורי, שכעת יודעת מי הרג את אייזן. בחזרה לקרב, זאנגטסו לפתע הופך בחזרה לטנשיטאי ויורואיצ'י אומרת לאיצ'יגו כי היום הראשון של האימונים תם. איצ'יגו נח במעיין חם שבמקום. הוא מציין כי כל
עצמות שלו כואבות, ומיד אחר כך מגלה כי המים במעיין מרפאים אותו. יורואיצ'י גם כן נכנסת למעיין, בצורת החתול שלה לאחר שאיצ'יגו נלחץ מהעניין. יורואיצ'י מספרת לאיצ'יגו שאוראהרה בנה את המקום הזה בסתר כשהיו צעירים, כדי שהוא ויורואיצ'י יוכלו לעזור זה לזה להתאמן. היא חושפת שהוא היה בעבר מפקד היחידה ה-12 והוא זה שהקים את מכון המחקר לטכנולוגיה והיה לנשיא הראשון שלו.
במקום אחר, גין וקירה הולכים ביחד ומוצאים את עצמם מול היטסוגאיה. היטסוגאיה מצהיר כי הוא הולך להרוג את גין לפני שהינאמורי תגיע למקום, אך לפתע הינאמורי מגיעה למקום ומכוונת את חרבה אל היטסוגאיה. הווליום מסתיים כשהינאמורי אומרת שהיטסוגאיה הוא זה שרצח את אייזן.

רשימת הפרקים:
124. Crying Little People
125. Insanity & Genius
126. The Last of a Void War
127. Beginning of the Death of Tomorrow
128. The Great Joint-Struggle Union
129. Suspicion (of Assassination)
130. Suspicion 2 (of Tears)
17-. Prelude for the Straying Starsלא ניתן להגיב.