ווליום 2

שם הווליום: להתראות תוכי, להתראות לגיטרה.
סיסמה: "People have hope
because they cannot see death standing behind them"

תקציר: היה זה בוקר שלא התחיל כמו כל יום.יוזו קראה לאיצ'יגו לאכול את ארוחת הבקור שלו. כשהוא מגיע הוא שואל היכן קארין, יוזו עונה לו שהיא לא מרגישה טוב והיא לא רוצה דבר. איצ'יגו מרגיש כי דבר זה אינו טוב ובעוד שבאותו הזמן אביו של איצ'יגו פותח את הדלת וצועק כי סאדו נעלם מהחדר בו שהה במהלך הלילה.
איצ'יגו רץ בכל המהירות לבית הספר על מנת לבדוק האם סאדו הגיע, כאשר הוא מגלה כי סאדו לא הגיע לבית הספר, איצ'יגו ממשיך מבית הספר ומחפש אותו בכל מקום אפשרי בו יכול היה להימצא. בהמשך מצטרפת רוקיה לאיצ'יגו בחיפושים אחר סאדו. לאחר מאמצי חיפוש כושלים מחליט איצ'יגו לנסות ולהרגיש את התוכי אשר נמצא יחד עם סאדו בתקווה למצוא אותו. איצ'יגו מצליח לאתר את התוכי והוא ורוקיה כבר בדרכם אל סאדו. כאשר הם מוצאים את סאדו הם נאלצים לרדוף אחריו כשלפתע פתאום מופיע לה קארין שמתעלפת ישר עם הגעתה. רוקיה מפצירה באיצ'יגו שיקח את קראין הביתה והיא בינתיים תרדוף אחרי סאדו. וכך מתבצע הדבר. כאשר רוקיה סוף סוך מצליחה להשיג את סאדו היא כעת מבינה ממה ברח, מהולואו שעכשיו תעבתו היא לטרוף את רוקיה. כמובן שרוקיה לא תיתן לזה לקרות ולכן היא מתקיפה אותו בחזרה.אך בסופו של דבר ההולואו מצליח להכניע את רוקיה.
ההולואו עמד לאכול את רוקיה עד שלפתע פתאום מופיע סאדו ופוגע בהולאו מבלי ידיעתו. רוקיה רואה שסאדו ממשיך להתקיף את האוויר אז לכן היא התחילה לכוון אותו לאיזה כיוון עליו להתקיף. עד שלבסוף היה נדמה כי הם הביסו את ההולואו הקערה התהפכה על פייה.ושוב סאדו מכה שנית ומבריח את ההולאו.רוקיה מחליטה לקחת צעד מסוכן ומבקשת מסאדו לעזור לה להגיע אל ההולואו.
מתקפת הפתע של רוקיה לא פעלה ואותו הולואו ביצע מתקפה חזרה על רוקיה. רוקיה נפגעת אך מתאוששת. סאדו מגלה כי ההולואו חטף את התוכי שבהתחלה נשא עימו. לאחר לקיחתו של ההולואו את התוכי מתגלה כי להולואו ולילד השוכן בתוכי ישנו עבר משותף. רוקיה מחליטה להשיח את דעתו של ההולואו בזמן שסאדו יקח את התוכי. בחזרה אל רוקיה שנרדפת כעת בידי ההולואו היא מגיעה לנקודה בה היא לא יכולה להמשיך לברוח ממנו עוד. ההולואו מבסוט מכך שהיא אינה יכולה לברוח אך הוא נקטע בידי איצ'יגו שבא לעזרתה של רוקיה. רוקיה מיד שמה את הכפפה ומוציאה אותו מהגוף שלו.
כעת הוא במצב שיניגאמי והוא מתחיל להילחם נגד ההולואו.
בזמן הקרב נתגלה לרוקיה וסאדו את עברו של הילד ולמה הוא תקוע כעת בגוף של תוכי. איצ'יגו מתעצבן על ההולואו כיוון שזה מספר מה קרה בעבר ובשל העובדה שהוא רצח את אימו של הילד.
הקרב בין איצ'יגו להולואו מגיע אל קיצו בניצחונו של איצ'יגו. כאשר כביכול ההולואו אמור להיטהר ולעבור לסול סוסייטי,אנו נחשפים בפעם הראשונה לכך שההולואו שבעברו היה איש רע במיוחד נשלח כעת אל הגהינום. לאחר קרב מתיש זה שולח איצ'יגו את נשמת הילד אל סול סוסייטי.
ביום אחד מן הימים לאחר אותו רקב מתיש אנו מוצאים את רוקיה יושבת על גג בית, היא נראית מודאגת ואומרת שלא נותרה לה הרבה אנרגיה.לאחר מכן אנחנו מוצאים אותה נמצאת בחנות של אוראהארא. נראה כי מה שהיא חיפשה לרכוש אצלו זה קופסת סוכריות.
לאחר מכן אנו נוכחים לדעת כי רוקיה נמצאת כעת בבית הספר ומשם היא גוררת את איצ'יגו החוצה אל החצר. רוקיה משליכה לכיווינו של איצ'יגו את קופסת הסוכריות. רוקיה מסבירה לו שאלו למעשה לא סוכריות אלא גיקונגאן אשר למעשה מחליפה את מקומה של הנשמה בגוף באופן זמני.איצ'יגו לקח גיקונגאן אחד ועוד לפני שהבין גילה שהוא כעת במצב שיניגאמי וישנו מישהו אחר בגוף שלו.
הגיקונגאן הציג עצמו ומשם רוקיה לקחה את איצ'גו במהירות.
בזמן היעדרו של איצ'יגו הגיקונגאן מנצל את העובדה שחושבים שהוא איצ'יגו ומתחיל להתנהג באופן מוזר ומשונה,הוא הורס את רכוש בית הספר, ומתחיל עם כל בת שעוברת לידו.
כאשר איצ'יגו חוזר לבית הספר הוא מגלה כי הגיקונגאן אשר נמצא בגופו מוציא לו שם רע ועושה מהומות בכל הכיתה.כאשר הוא ורוקיה מנסים לפתוס את הגיקונגאן הוא מצליח לברוח דרך החלון בקפיצה לא אנושית על עבר העיר. בזמן בריחתו מפציר שהוא מוד סול.
לאחר המהומה שנוצרה בכיתה כולם נותרו מבולבלים ואינם מבינים מה הלך כאן.
איצ'יגו ורוקיה מנסים לאתר את המוד הסול המשוגע שחטף את גופו של איצ'יגו. רוקיה מסבירה לאיצ'יגו למה נוצרו המוד סולים.היא מסבירה לו גם המוד סולים כולם נשלחו להשמדה בשל כשל בדבר, איצ'יגו כעת חש רחמים על המוד סול שנותר לבדו וכעת מבין למה הוא מתנהג כך.
כעת אנו רואים כי המוד סול משוטט לו ברחבי בית ספר יסודי, ובו מצא 3 ילדים המשחקים במשחקי מחשב. הם משתמשים במושגים אשר מזכירים לו ימים רעים ולכן הוא מחליט לפגוע בהם, אך הוא עוצר את עצמו מלעשות זאת. כאשר הוא מרגיש שישנו הולואו בסביבת הילדים האלה הוא חוזר על מנת להצילם. הוא נלחם בהולואו ככל יכולתו.
לפתע הופיע לו איצ'יגו בכבודו ובעצמו והציל את המוד סול השוכן בגופו שלו.

רשימת פרקים:
008. Chase Chad Around
009. Monster and a Transfer [Struck Down]
010. Monster and a Transfer pt.2 [The Deathberry]
011. Back. [Leachbomb or Mom]
012. The Gate of The End
013. BAD STANDARD
014. School Daze!!
!
015. Jumpin' Jack' Jolted
016. Wasted but Wantedלא ניתן להגיב.