ווליום 21

סיסמא:
Everything in this world
Exists to wear you down

תקציר:
הווליום פותח ברגעים הבודדים לאחר שאייזן ברח מסול סוסייטי. אנו רואים את הקצין השלישי ביחידה הרביעית, יאצ'ירוקה איאמורו, מפקד על הקצינים הנמוכים ממנו לטפל בפצועים- ביאקויאה, קומאמורה, רנג'י ואפילו הריוקה.
איאמורו מצליח להבחין בייחוד של כוחותיה של אינואה, אך מחשבותיו נקטעות כאשר קפטנית היחידה הרביעית, אונאהאנה רטסו, מגיעה לזירה. אונאהאנה מתחילה לרפא את ביאקויאה הפצוע, אך הוא מסרב ומבקש לספר לרוקיה דבר חשוב לפני כן.
ביאקויאה מספר לרוקיה על אישתו, שהיא למעשה אחותה של רוקיה, וההבטחה שהוא הבטיח לאישתו ולהוריו, כיצד ימצא את רוקיה, אך יציית לחוקים לגמרי לאחר מכן. לאחר שביאקויאה מסיים לספר את סיפורו, הוא אומר לכיוונו של איצ'יגו כי הוא פשוט לא ידע באיזה כיוון לבחור, אך תמיד רוקיה היתה חשובה לו. שבוע אחרי, אנו רואים את החבורה מקאראקורה מתארגנים ליציאה בחזרה לעירם (ואנו מגלים כי אישידה עיצב לכולם בגדים חדשים, אך מסתבר כי הוא מבין בבגדים לבנות הרבה יותר מאשר לבנים). בדוג'ו של יחידה ה11, איקאקו מנסה לאתגר את חבריו ליחידה, אך כולם מסרבים. איצ'יגו לפתע מופיע והשניים מהר מאוד מתחילים להלחם בעקבות וויכוח על השפה היפנית. אך כאשר קנפאצ'י מופיע ודורש קרב חוזר, איצ'יגו ממהר לברוח מהמקום. במרחק גדול משם, אנו מוצאים את קומאמורה והיסאגי ליד קברה של חברתו של טוסן, וקומאמורה שואל מה היה צריך להגיד לטוסן כדי שהוא ישאר. באותו זמן, ראנגיקו חושבת על גין ועל ההתנהגות המסורתית שלו שרק מעלה עוד שאלות, אך לפתע קירה מגיע לפתח דלתה ומבקש להסתובב איתה קצת. ראנגיקו אומרת שהיא תיקח את קירה לאכול קצת, אך מסתבר שהשניים הלכו לשתות כמויות עצומות של סאקה והם השתכרו לגמרי.
היטסוגאיה בזמן זה מבקר את הינאמורי, אשר עדיין חסרת הכרה במיטתה ביחידה הרביעית.
איצ'יגו הולך ברחוב לאחר הבריחה מקנפאצ'י, אך הוא נזכר שהוא שכח לגמרי מזאנגטסו. לפני שהוא מספיק להסתובב אחורה ולחזור, אינואה רצה אליו בבהלה ואומרת כי רוקיה לא נמצאת בסרייטי בכלל. בחדרו של ביאקויאה, רנג'י וביאקויאה משוחחים על המתח הסודי ששרר בינהם, אך לפני שרנג'י מספיק להוציא מילה נוספת, איצ'יגו פורץ דרך החלון (וכמעט הורס את המיטה של ביאקויאה). הוא שואל את רנג'י איפה רוקיה, אך כאשר רנג'י אומר שהוא לא יודע, איצ'יגו נעלם באותה מהירות שבה הוא מופיע (ולביאקויאה מפריעה העובדה שמעכשיו איצ'יגו יקרא לביאקויאה בשמו הפרטי בלבד במקום במלא).
איצ'יגו ואינואה מחפשים בכל מקום אך לא מוצאים את רוקיה, ואיצ'יגו מחליט כי נותר רק עוד מקום אחד לחפש בו אותה.

הבית של שיבה קוקאקו. בביתה אנו מוצאים אותה מכה קשות את גאנג'ו בעקבות השמועות שהוא היה חסר תועלת לגמרי בסרייטי. רוקיה מופיעה בפני השניים ומבקשת סליחה על רצח שיבה קאיין, אך קוקאקו קוטעת אותה ואומרת שהיא שמעה מאוקיטאקה הכל לפני זמן רב, ולכן היא סלחה לה מאז ומתמיד. איצ'יגו ואינואה מגיעים גם הם לקוקאקו גנג'ו ורוקיה. איצ'יגו אומר שרוקיה צריכה להתארגן כיוון שהם עוזבים מחר בבוקר, אך רוקיה משיבה כי היא החליטה להשאר בסול סוסייטי, ואיצ'יגו רק מחייך ולא מתנגד. למחרת החבורה עוזבת את סול סוסייטי, ללא רוקיה, דרך השער הראשי בין המימדים. החבורה נאספת על ידי אוראהארה, והוא מוריד אותם אחד אחד במקום מגוריו. איצ'יגו מגיע לחדרו דרך החלון, רק כדי למצוא את קון מפנטז על אינואה ורוקיה. קון מופתע לגמרי מהעובדה שרוקיה לא חזרה הביתה ביחד עם איצ'יגו ומתחיל לקטר ולהתפרע. איצ'יגו משתמש במכשיר שאוקיטאקה נתן לו כדי להוציא את נשמתו של קון מגופו הגשמי של איצ'יגו ולהשקיט אותו לזמן מה כדי שיוכל לנוח. בבית ספרו של איצ'יגו מתחיל סימסטר חדש, ומסתבר ששום דבר לא השתנה- קייגו עדיין מציק, טאטסוקי עדיין אלימה וההתנהגות של כולם לא השתנתה.
איצ'יגו מגלה הולו בקרבת בית הספר וממהר החוצה. טאטסקי מבחינה באיצ'יגו בחליפת השיניגאמי דרך חלון הכיתה ומבולבלת מהמראה המוזר והפתאומי שלו. ביום למחרת מגיע תלמיד חדש לכיתה- היראקו שינג'י. שינג'י מתיישב ליד איצ'יגו, וכבר יודע את שמו לפני שאיצ'יגו הציג את עצמו בפניו. הוא לא נראה מופתע כלל מיציאותיו הפתאומיות של איצ'יגו מהכיתה.

בערב אותו יום, איצ'יגו יוצא מגופו הגשמי כדי לחסל הולו שהופיע, וקון מנצל את זה כדי לברוח החוצה. איצ'יגו מחסל את ההולו, אבל לפתע מופיע איש מאחוריו- שינג'י! שינג'י תוקף את איצ'יגו עם זאנפאקטו מקורית. איצ'יגו המופתע מתחיל לצעוק מי הוא שינג'י למעשה, אך שינג'י רק משתיק את איצ'יגו ואומר לו שהוא חייב להרגע אחרת הוא בקלות ירגישו בו. אך זה היה מאוחר מדי, שני הולואים הגיעו. אחת רודף את אישידה והשני את קון. אך אותו אחד שרודף את כל הוא לא פחות מהגראד פישר! איצ'יגו מנסה להתחמק משינג'י כדי להביס את ההולואים שהגיעו, ושינג'י בתגובה מראה לאיצ'יגו את נושא השיחה האמיתי: שינג'י מייצר מסכת הולו על פניו. איצ'יגו הנדהם זוכר את הפעמים שגם הוא היה שיניגאמי בעל מסכת הולו, ושינג'י אומר כי שניהם שייכים למשפחה אחת- משפחת הוואיזארד. אישידה נאלץ להלחם במנוס גרנדה שתקף אותו ללא כוחות השיניגאמים שלו. אישידה משתמש במספר חפצי קווינסי אשר גורמות למנוס נזק כבד, אך מתגלה כי המנוס יכול לרפא ולחדש כל איבר שנפגע. אישידה ממשיך בעוד התקפות, אך הוא מגלה כי למעשה לא מדובר במנוס אחד, אלא בשניים. שניה לפני ההתקפה שהיתה הורגת את אישידה, חץ קווינסי משמיד את שני ההולואים.
אישידה מגלה כי מצילו הוא אביו, אותו אחד שאמר כי הוא שונא קווינסים כי זהו מקצוע לא רווחי. אביו שן אישידה, ריוקן, נותן לאישידה אולטימאטום- ריוקן יתן לאישידה כוחות קווינסי חדשים וחזקים הרבה יותר, אך אישידה יאלץ לוותר על כל קשריו עם השיניגאמים וחבריהם.

בינתיים, קון ממשיך לברוח מהגראנד פישר, אך ללא הצלחה. הגראנד פישר תופס את קון ומנסה למחוץ אותו, אך הוא נחסם על ידי מגן הנוצר מהקמע שאביו של איצ'יגו נתן לו.
ובעוד קון חושב עליו, אישין מופיע בבגדי שיניגאמי, זאנפאקטו וגלימת קפטן.
אישין מסביר כי הוא תמיד ידע שקון הוא לא איצ'יגו, והוא בא כדי להרוג את הגראנד פישר.
הגראנד פישר רק מחייך באומרו שהוא חזק הרבה יותר מאישין. הגראנד פישר מסיר את חלקה העליון של מסכתו ותופח למימדי ענק. הוא אומר כי הוא אינו מנוס אלא אראנקאר, הולואים שקיבלו כוחות שיניגאמים.
הגראנד פישר צורח כי כוחו גדול לפי גודל הזאנפאקטו שלו, אך בהנפה אחת של חרבו הקצרה, אישין הורג את הגראנד פישר.

Chapter list:

179. Confession in the Twilight
180. Something in the Aftermath
181. AND THE RAIN LEFT OFF
182. GET BACK FROM THE STORM (TRIGGER FOR A NEW CONCERTO)
183. eyes of the unknown
184. HUSH
185. Be My Family or Not
186. Tell Your Children the Truth
187. THE CIGAR BLUES, PART TWOלא ניתן להגיב.