ווליום 24

שם הווליום: Immanent God Blues
סיסמה: Doesn't matter who it is
I'll fucking crush anybody.

תקציר:
הווליום מתחיל בכך, שהקרב בין איקאקו לאדוארדו נגמר בניצחון של איקאקו, אך בשל שימוש רב מידי בכוחו הוא נפל ארצה. בזמן שבו הוא שוכב על הריצפה חסר כוחות, הוא נזכר בעברו, כיצד פגש את מפקדו זאראקי לראשונה, ועברו בסיירטי. לאחר זאת מגיע יומיצ'קה על מנת לעזור לאיקאקו.
רנג'י עדיין נלחם באילפורט, שעד כה לא נראה מודאג בכלל.
היטסוגאיה, נראה מותש, אך הוא עדיין נאבק בשאולונג.
רנג'י משלח את הבאנקאי שלו לכיוונו של אילפורט, אך הוא חוסם את התקפתו בקלות, וכת הוא מבצע מתקפה לעבר רנג'י, ופוגע בו. רנג'י נרתע ושולח את זנב בבון למתקפה נוספת, אך אילפורט מצליח להתחמק ממנה. בעוד שהקרב של רנג'י ממשיך, מלמטה מביט לו ג'ינטה על הקרב. לפתע מופיע אורורו, ומבט מוזר ניכר על פניה. אורורו מקפצת אל עבר אילפורט בפזיזות רבה, וג'ינטה לא מספיק לעצור אותה. כאשר אילפורט בא לשלח לעבר רנג'י את מכת הסיום, מגיחה לה אורורו מאחוריו, ובועטת בו בפרצופו. אילפורט עף לאחור מעוצמת הבעיטה. רנג'י נראה המום, וכך גם אילפורט שלא הבין מהיכן היא באה, ומה זה הכוח המפלצתי שיש לה. בעוד שאינו מבין, היא תופסת אותו בצווארו, ובאותו הזמן היא ממלמלת לה משהו שנשמע כמו להשמיד את האויבים. ולאחר זאת משלחת בו אגרוף. אילפורט נראה עצבני מאוד, הוא ניער את אורורו ממנו, ושיחרר את חרבו. הסתרר עשן רב איזור שלא איפשר לראות כמעט דבר. לפתע עצם שאינו ברור פוגע באורורו. כאשר העשן מתפזר לו, ניתן היה להבחין כי זה הוא שיחרור של אילפורט, שפצע את אורורו. אילפורט מעיף את אורורו, כשנדמה היה כי היא נופלת ארצה, בגיע ג'ינטה ותפס אותה. הוא הניף את המחבט שלו ופגע באילפורט, אך זה לא הזיז לא כלל, והוא באל לפגוע בג'ינטה, אך רנג'י התערב בזמן וחסם את התקפתו עם זאבימארו. ג'ינטה הסתלק מן האיזור, ומסםר שניות לאחר מכן, אילפורט חדר מבעד לזאבימארו ופגע ברנג'י.
בחזרה אל שאולונג והיטסוגאיה. נראה היה כי שאולונג הרגיש שאילפורט שיחרר את הזאנפאקטו שלו. כאשר נראה היה כי הוא אינו שם לב, היטסוגאיה מבצע מתקפה לעברו של שאולונג, אך הוא מבחין בה בזמן, וחוסם אותה. לפחות כך חשב שאולונג, כשלא שם לב היטסוגאיה שילח לעברו את זנב דרקון הקרח של הבאנקאי שלו, אך שאולונג הצליח לעצור גם את המתקפה הזו. שאולונג מבחין כי הבאנקאי של היטסוגאיה הולך להיגמר, ומחליט לשחרר את הזאנפאקטו שלו. שיחרורו של שאולונג היה מעין השלמה של המסכה שלו, שיריון אשר יכסה את החזה שלו, וציפורניים ארוכות וחדות במיוחד. היטסוגאיה נרתע ממראה השיחרור הזה, אך עוד לפני שמספיק להתחמק, שאולונג פוצע אותו באמצעות ציפורניו. לאחר זאת שאולונג מבצע מספר מתקפות לעברו של היטסוגאיה, אך להפתעתו של שאולונג הוא עדיין עומד.
ובמעבר אל גרימאג'ואו, אשר מציג עצמו בפני איצ'יגו, שכבר שלף את חרבו ומניף אותה לכיוונו, אך הוא חוסם אותה ללא כל בעיה, ומעיף את איצ'יגו. גרימאג'ואו, אומר לאיצ'יגו שאם הוא לא יעבור למצב באנקאי הוא יפער בו חור, כמו שעשה לרוקיה. לאיצ'יגו אין ברירה, והוא משחרר את הבאנקאי שלו.
ובאותו הזמן, שאולונג עדיין מתקיף את היטסוגאיה, שממשיך לעמוד למרות הכל. ובבו הזמן, בשקט בלי שאף אחד יבחין, מאטסומוטו יוצרת קשר עם סול סוסייטי, אשר יאפשרו להם להשתמש בכוחם המלא. וסול סוסייטי משיבים בחיוב. לפתע מבחין בזאת הארנקר אשב יצב מול מאטסומוטו, והוא מעיף לעברה בעיטה, אך היא בולמת אותה ללא כל בעיה, ומודיע להיטסוגאיה ורנג'י , כי כעת הם יכולים לשחרר את החותם. לאחר הידיעה הזו, משחררים השלושה את החותם שהגביל את כוחותיהם. הארנקרים אינם מבינים מה הלך כאן כרגע, ובעודם אינם מבינים, הם חטפים מתקפה בחזרה. הם הינם מסבירים לארנקרים מה הוא לשחרר את החותם, ולאחר זאת מביסים את הארנקרים אשר מולם ניצבו.
הקרב בין גרימאג'ואו לאיצ'יגו החל. ובעוד שאיצ'יגו, מניף את חרבו במטרה לפגוע בגרימאג'ואו, הוא בכל פעם חוסם את התקפותיו. גרימאג'ואו מעיף את איצ'יגו למרחק רב, ובעוד שהוא בא לפגוע בו עם אגרוף, מתחמק איצ'יגו מהתקפתו, ומשלח לעברו מתקפה נוספת, אך גם אותה גרימאג'ואו חוסם, ובועט באיצ'יגו מספר פעמים. איצ'יגו כעת משלח לעבר גרימאג'ואו מתקפה גל של גטסוגה טנשואו. גרימאג'ואו אינו מבין כיצד הגל יכול להיות חזק כל כך. לפתע ההולואו הפנימי של איצ'יגו מתחיל להשתלט עליו, ובאותו הזמן בוהה בו טאוטסקי.
לפתע מגיע אל עולם החיים טוסן, אשר בא לחפש את גרימאג'ואו, שבא לחסל את איצ'יגו, אך הוא עוצר בעדו מלעשות זאת. ולאחר זאת השניים סמתלקים בחזרה אל האקו מונדו. לאחר שנעלמו, מגיח לו רנג'י, הוא שאל את איצ'יגו האם הם הסתלקו בחזרה אל האקו מונדו והאם הוא ניצח. איצ'יגו משיב לו כי הוא אינו ניצח.
בחזרה אל איקאקו ויומיצ'קה, אשר התלוו אל קייגו. הם הגיעו לביתו, ואחותו צעקה עליו למה הוא איחר, אך לפתע היא מבחינה באיקאקו וסולחת לו על כך.
מעל גג ביתה של אוריהימה, היא מרפאת את כל פצעיהם, של רוקיה והיטסוגאיה.
באותו הזמן בהאקו מונדו, אייזן מברך את שובו של גרימאג'ואו, שלא נראה מרוצה מהדבר. טוסן אינו מרוצה מהדרך בה גרימאג'ואו מתנהג אל אייזן, ומבקש להעניש אותו. אך לא עו
בר זמן רב, וטוסן מחליט לעשות מעשה ללא אישורו של אייזן, ושומט לגרימאג'ואו את ידו השמאלית, ושורף אותה.
אוריו עדיין מתאמן עם אביו, במטרה להשיב לעצמואת כוחותיו.
יוזו קמה כהרגלה, ובאה להעיר את איצ'יגו, אך הפעם הוא אינו היה בחדרו. היא אינה הבינה לאן הוא נעלם וירדה לספר על כך לאביה. רוקיה שומעת זאת, ונזכרת במה שאירע אמש. לאחר זאת היו יוצאת לחפש אותו.
מאוחר יותר, בחנות של אורהארא, הגיע לפתע סאדו, שביקש מאורהארא להיות תלמיד שלו, על מנת שיוכל לאמן אותו ולגרום לו להתחזק.
וכך עושה גם איצ'יגו, אשר מגיע אל המחסן של הוואיזרדים, על מנת שיוכלו לעזור לו להתחזק. כשנכנס, נראה היה כי כל הוואיזדרים חיכו לו.

רשימת פרקים:

206. ¡Mala Suerte! 5 [Lucky] (tankōbon: Mala Suerte!5 [LUCKY])
207. Mode: Genocide
208. The Scissors
209. Lift the Limit
210. Don't Call Me Niño (tankōbon: Turn the True Power On)
211. Stroke of Sanity
212. You Don't Hear My Name Anymore
213. trifle
214. Immanent God Bluesלא ניתן להגיב.