ווליום 25

שם הווליום: כס ללא רעד (No Shaking Throne).
סיסמה:
"We are all
dead since we are born
The end is
there before anything starts
If to live is
to continue learning
The end is when we learn the very last thing
To finally discover the end
and learning about it completely
is what death is
We are not allowed to learn about something
Those who cannot transcend death,
shouldn't learn of anything"

תקציר:
הווליום מתחיל בנקודה בה הוא נגמר בווליום הקודם: איצ'יגו מגיע למקום המחבוא של הואיזארדים. שינג'י שואל אותו אם הוא מוכן להצטרף אליהם, אך איצ'יגו עונה כי הוא רק מתכוון להשתמש בהם כדי שילמדו אותו לשלוט בהולו שבתוכו, ושהוא יוציא את הלימוד הזה מהם בכוח. הוא הופך לשיניגאמי ותוקף את שינג'י. מתפתח קרב בין השניים, במהלכו שאר הואיזארדים מעירים הערות על איצ'יגו ועל הקרב.
היורי קוטעת את הקרב ואומרת לאיצ'יגו כי ההחלטה אם להצטרף אליהם או לא אינה בידיו. היא מזמנת מסכת הולו, לובשת אותה, ומתקיפה את איצ'יגו, מאיצה בו שישחרר את כוח ההולו שלו. בניגוד לרצונו של איצ'יגו, כוח ההולו משתחרר ומשתלט עליו במהלך הקרב, חונק את היורי. הואיזארדים עוצרים את איצ'יגו ושינג'י מפרק לו את המסכה.
הואיזארדים מסכימים ללמד את איצ'יגו, והלימוד בינתיים הוא ללכת על ה"סופר הליכון של היורי". בשלב מסוים איצ'יגו מתעצבן וטוען כי דבר זה הוא לא אימון. הוא אומר שהוא שם לב שההליכון שואב ממנו רייאטסו, והוא יודע שהוא יוכל ללכת עליו במשך חמישה ימים. בשלב זה שינג'י חושף כי הם כבר ידעו על ההוגיוקו ועל אייזן, אך לא מסביר איך. הוא עושה דבר לא מוסבר לאיצ'יגו, שגורם לו לאבד את ההכרה ומכניס אותו לעולמו הפנימי. שם, הוא פוגש את ההולו הפנימי שלו.
הואיזארדים לוקחים את גופו של איצ'יגו למעין מרתף דמוי מדבר, דומה למרתף של אוראהארה. שם, האצ'י משתמש בבאקודו שמנחית חמישה עמודים על גופו של איצ'יגו וגם באחד שיוצר מחסום מסביב לאזור בו איצ'יגו נמצא.
בעולמו הפנימי, איצ'יגו לא מוצא את זאנגטסו ושואל את ההולו הפנימי שלו עליו. ההולו מראה שגם לו יש זאנגטסו, אך לבנה, ואומר שהוא בעצמו זאנגטסו. הוא מתקיף את איצ'יגו, דבר שגורם לגוף של איצ'יגו שנמצא במרתף הואיזארדים להתחיל להפוך להולו. גופו של איצ'יגו משתחרר מהעמודים שריסנו אותו. ליסה יאדומארו נכנסת למחסום ואיצ'יגו מתקיף אותה.
העלילה חוזרת לעולמו הפנימי של איצ'יגו, שם איצ'יגו וההולו הפנימי שלו נלחמים זה בזה. ההולו מסביר כי גם הוא וגם זאנגטסו הם חלק מהכוח הרוחני של איצ'יגו, וכיוון שכוחו גדל, הוא נהיה הכוח הדומיננטי של איצ'יגו, מה שמקנה לו שליטה מסוימת על נשמתו. איצ'יגו מסיק מזה כי אם הוא יביס את ההולו הפנימי שלו, זאנגטסו יחזור להיות הכוח הדומיננטי. השניים משחררים את הבאנקאי שלהם וממשיכים להילחם.
בחזרה לעולם החיצוני, גופו של איצ'יגו ממשיך להפוך להולו בעוד ליסה מוחלפת על ידי קנסיי מוגורומה, שמתחיל להילחם בגופו של איצ'יגו, הממשיך לשנות צורה ככל שהזמן עובר.
בעולם הפנימי של איצ'יגו, ההולו מנקב את איצ'יגו ואומר כי הוא לא ייתן שמישהו חלש ממנו ישלוט עליו, ולכן הוא יחסל את איצ'יגו. איכשהו, איצ'יגו מצליח להשתחרר ולהרחיק ממנו את ההולו, ומוצא את עצמו במקום אחר, שם הוא פוגש את קנפאצ'י. בעזרתו, איצ'יגו מבין כי הוא לא צריך סיבה כדי להילחם וכדי לרצות להשיג עוד כוח. לאחר שהבין זאת, הוא מצליח להביס את ההולו הפנימי שלו, שמאיים כי אם איצ'יגו יראה סימן של חולשה, הוא לא יהסס להשתלט.
בחזרה לעולם החיצוני, לאב הוא זה שנלחם כעת באיצ'יגו, שכעת קרוב מאוד להפוך להולו מלא ואף מראה כי ביכולתו לבצע "סרו". לפתע, איצ'יגו חוזר להכרה ומשיל מעצמו את צורת ההולו, משאיר מסכת הולו על פניו.
במקום אחר, אוריהימה חוזרת לביתה ומגלה כי היטסוגאיה ומאטסומוטו הביאו לביתה מסך גדול ומוזר למראה. על המסך מופיע פתאום יאמאמוטו, שאומר כי סוול סוסאייטי הצליחה לגלות את מטרתו של אייזן: להשיג את מפתח המלך, מפתח שפותח את החלל בו נמצא מלך הנשמות. הוא אומר שעל מנת להשיג את המפתח, אייזן יצטרך להשמיד את העיר קאראקורה, וקובע כי המלחמה נגד אייזן תתקיים בחורף. הווליום מסתיים כשרואים את סאדו ורנג'י מתאמנים אצל אוראהארה, ואת אוריהימה יוצאת לחפש את איצ'יגו כדי לבשר לו על החדשות, על פי הוראותיו של יאמאמוטו.

רשימת פרקים:
215. Tug Your God Out
216. The Suppression of Darkness
217. Hole In My Heart
218. Dark Side of Universe 3
219. Black & White 3
220. King & His Horse
221. Let Eat The World's End
222. NO SHAKING THRONE
223. The Scarlet Creationלא ניתן להגיב.