ווליום 28

שם הווליום: ההרצאה בחוג המלא של הברון (Baron's  Lecture Full Course)
סיסמה: "Sire, we
Look upon you
As one would a peacock.
A look that borders on
Anticipation, adoration, and something
Akin to neverending terror."

תקציר: כאשר איצ'יגו מוסת הצידה על ידי אוריו וסאדו, וכעת הוא רואה את הקרב שלהם, הוא מבין עד כמה הם התחזקו. הקרבות של אוריו וסאדו לא היוו אתגר בעבורם. לא לקח זמן רב עד שהם ניצחו והביסו את יריביהם. כאשר הם מביסים את הארנקרים בהם נילחמו המבנה בו הם נמצאים מתחיל להתמוטט. הארנקר בו אוריו נלחם אומר לו כי אייזן עושה דבר זה משום שהם הפסידו בקרב. לאחר זה יוצאת החבורה מדלת המבנה בזמן שהיא כולה מכוסה בחול. המבנה אשר היו בו לפני מספר שניות כעת קבור בערימה ענקית של חול. לאחר שהם ניקו עצמם מבינים הם כי האקו מונדו הוא עולם מדברי גדול. הם מתבוננים סביב עד שעינהם נתקלות במבנה ענקי יוצא דופן משאר המבנים. הם מסיקים כי מבנה זה הוא לא אחר מאשר לאס נוצ'ס. הם מתקדמים לעברו של לאס נוצ'ס מקום הימצאה של אוריהימה. באותו הזמן כאשר חברינו מתקדמים לעבר לאס נוצ'ס מתכנסים להם חברי האספדה למפגש שכינס אייזן. 10 האסםדות מתיישבות במקומן, ואחר כך נכנס אייזן מלווה בגין וטוסן.
כאשר כולם ישובים ושותים תה מציג בפניהם אייזן את האוייבים הלא הם איצ'יגו,אוריו וסאדו. גרימאג'ו מבחין באיצ'יגו ומיד קם ופניו לכיוון הדלת. טוסן מנסה לעצור באדו מלעזוב את החדר אך לפתע אייזן קורא לו ואומר לו שהוא עדיין לא סיים את דבריו. פתאום גרימאג'ו מרגיש את הראייטסו של אייזן. מרוב שהראייטסו שלו כל כך חזק גרימאג'ו נופל ארצה. אייזן ממשיך את דבריו כאילו לא קרה דבר. ואילו אוריהימה באותו הזמן יושבת לה לבדה בחדר. בחזרה לחבריינו אשר כעת נמצאים במנוחה בשל הליכה רבה מידי והתקדמות כמעט לשום מקום. לפתע הם רואים תולעת ענקית ושני הולואים רודפים אחרי ילדה. איצ'יגו רץ לעזור לילדה.
איצ'יגו,אוריו וסאדו נחלצים לעזרתה של הילדה והם מתקיפים את שני הארנקרים והתולעת הגדולה. אך פתאום הם שומעים צעקה מכיוונה של הילדה שאומרת להם לעצור. הם מסתכלים לעבר הילדה מופתעים מכך שהיא אומרת להם לעצור ומהעובדה שיש לה מסכה על הראש. לאחר מכן אנו רואים כי החבורה המוזרה בה הם נתקלו מתנצלת בפניהם על אי ההבנה שנוצרה ומסבירים להם כי הם רק שיחקו תופסת. אחרי ההתנצלות הם מציגים את עצמם. כעת החבורה עושה את דרכה לכיוון לאס נוצ'ס על התולעת של חברינו הארנקרים. בן רגע מופיע לו ארנקר חול ענק העונה לשם לונוגאנגה. בשל חסימתו של לונוגאנגה את הדרך איצ'יגו מתקיף אותו אך התקפתו הייתה חסרת תועלת. לונוגאנגה מתקיף אותם בחזרה בכך שיוצר בור ענקי של חול וגורם לחול להיות טובעני. החבורה כמעט נשעבת לחול עד שהגיע מתקפת קרח אשר הקפיאה את לונוגאנגה ומתקפתו נעצרה. איצ'יגו מחפש מי תקף את לונוגאנגה ורואה כי כעת רוקיה ורנג'י נמצאים כאן גם כן.
איצ'יגו מופתע לראות כאן את רוקיה ורנג'י. הוא מתקדם לעברם בשמחה. בעוד ששני אלה מיד בבואו לקראתם מחטיפים לו משום שהם כועסים כי הוא לא חיכה להם. לאחר זה הם ממשיכים בדרכם על התולעת של חבורת הארנקרים. מתברר כי דרך ההגעה של רוקיה ורנג'י הייתה בעזרת אחיה של רוקיה ביאקויה. כעת בחזרה לאוריהימה שכעת הייתה לבושה במדי הארנקר שניתנו לה היא עומדת לבדה בחדר עד שאולקיאורה נכנס ואומר לה שמדיה הולמים אותה. אוריהימה נבהלת ונבוכה בו זמנית. היא שואלת אותו מה הוא עושה כאן. הוא עונה לי כי חבריה נמצאים כאן בהאקו מונדו. היא שואלת אותו מדוע זה, והוא עונה לה כי הם כאן על מנת להצילה.
חברינו אינם מוצאים כניסה אל עבר לאס נוצ'ס, לכן הם יוצרים אחת כזו ונכנסים פנימה. איצ'יגו לא רוצה שנל וחבריה יבואו אחריהם משום שהולך להיות מסוכן שם בפנים, וזה למה הוא נפרד מהם לשלום כעת. אך נל וחבריה לא רוצים להישאר מאחור והם ממשיכים איתם את הדרך פנימה. חברינו מגיעים לחדר אשר ההמשך שלו הוא בחמישה מסדרונות שונים ונפרדים. לחבורה לא הייתה ברירה, ולכן החליטה להתפצל וכל אחד ילך למסדרון אחד. אך לפני זה הם נשבעו שבועה שלא משנה מה הם יחזרו בשלום. וכך התפצלה לה החבורה.
חבורת האנרקרים גם היא לא נשארת מאחור וגם היא מתפצלת והולכת כל אחד למסדרון אחר. כעת אוריהימה יושבת וחושבת על מה שקרה והאם מה שעשתה היה נכון. היא נזכרת ברגע בו היא נכנסת לחדרו של אייזן. הוא בחר להראות לה את ההוגקיו מסיבה מסויימת. האו אומר לה כי הוא זקוק לכוחותייה. היא יושבת לה על הספה ותוהה מה לעשות. האם היא באמת אמורה להיות כאן ולעמוד לצידו של אייזן על מנת שהיא תוכל לקחת את ההוגקיו.
איצ'יגו רץ במסדרון כשלפתע הוא שומע קול של בכי מאחוריו. הוא רואה כי זו היא נל וזו ישר מזנקת עליו מעיפה ומפילה אותו. לפתע מרגיש איצ'יגו כי ישנו מישהו בסביבתם ופוקד לעיו לצאת החוצה. כאשר הוא נחשף מתגלה כי הוא ארנקר בצבא הארנקרים של אייזן. הוא מציג עצמו כדורדוני ארנקר מספר 103. וכך מתחיל לו קרב בין איצ'יגו לדורדוני. כאשר איצ'יגו התקיף אותו בגל של גטסוגה טנשואו דורדוני עצר את התקפתו בקלי קלות. איצ'יגו מבין כי הקרב הזה לא הולך להיות קרב פשוט כלל.
הקרב בינהם נמשך. דורדוני מנסה לגרום לאיצי'גו להשתמש בבנקאי שלו, אך הוא מסרב בכל תוקף וטוען שהוא שומר זאת לאספדות. כאשר דורדוני
רואה כי איצ'יגו לא מתכוון לשחרר את הבנקאי שלו, הוא מחליט לשחרר את הזאנפאקטו שלו ולהוציא את שיחרור הארנקר שלו. דורדוני תוקף את איצ'יגו ללא כל רחמים. איצ'יגו נפגע קשה. ונל בצד רואה את כל המתרחש.

רשימת פרקים:
243. The Knuckle & The Arrow
244. Born From The Fear
245. THE WAY WITHOUT ENEMIES
246. The Great Desert Bros.
247. United On The Desert
248. 再び生きて この場所へ (, Futatabi ikite, kono basho e?, Still alive, to this place)
249. Back to the Innocent (tankōbon: Back to the Innocence)
250. Five Ways To Three Figures
251. Baron's Lecture 1st Periodלא ניתן להגיב.