ווליום 29

שם הווליום: האופרה הנוקבת
סיסמה: "I just fix it up relentlessly
Though I know it will be chopped off someday
I just make it shine relentlessly
Though I know it will be chopped off someday
But it frightens me oh how it frightens me
Because when it is chopped off
That chopped off hair
Will resemble the dead you"

תקציר: רנג'י רץ לו במסדרון שאליו בחר ללכת, כשלפתע הוא שומע צעקות יללה. הוא מסתכל לאחור רואה שזה הוא דונדו צ'אקה, אשר רץ ומתקדם לעברו. רנג'י מנסה לעצור אותו ולמנוע התנגשות שלו בו אך ללא הצלחה ונוצר מצב שדונדו צ'אקה רודף אחריו. איצ'יגו עדיים נלחם בדורדוני אשר לא מוכן לוותר לו. דורדוני דוחק את איצ'יגו לפינה. כשנדמה היה שאיצ'יגו משחרר את הבנקאי שלו הוא למעשה שיחרר גל ענקי של גטסוגה טנשואו. איצ'יגו ניצל את ההזדמנות שדורדוני לא שם לב ובא מאחוריו על מנת להתקיפו. דורדוני שם לב כי איצ'יגו מאחוריו ועצר את התקפתו. כעת דורדוני יורה סרו על איצ'יגו,לאיצ'יגו אין זמן להתחמק מן הסרט האימתני. משון מקום צצה לה נל ובולעת את הסרו של דורדוני, ואחר כך מחזירה את הסרו מכוון עליו. מעשה זה עיצבן את דורדוני ולכן שלח לנל קרן בארה. נל מיד עפה לאחור ודורדוני שולח לעברה את אחת מתולעי הרוח שלו. אך לפני שזה נוגע בה איצ'יגו מגיע עם הבנקאי שלו ומציל אותה. כעת דורדוני מרוצה מכך שאיצ'יגו שיחרר את הבנקאי שלו.
הקרב בין השניים נמשך ודורדוני שולח את תולעת האוויר שלו למכה נוספת, אך איצ'יגו בולם גם אותה. מכיוון אחר נשלחת אל איצ'יגו תולעת נוספת. איצ'יגו כמעט ולא שם לב אך הוא הודף גם אותה. דורדוני מנסה את מזלו וגיח מאחורי איצ'יגו על מנת לפגוע בנל. איצ'יגו שם לב לכך בזמן והודף את דורדוני. דורדוני הולך כעת לתת את כל כולו וכך גם איצ'יגו. הוא שם את נל בצד ומתכונן למתקפה הבאה של דורדוני. איצ'גיו שם את מסכת ההולואו שלו, דורדוני נהלב מהעובדה שאיצ'יגו שם את מסכת ההולואו שלו משום שציפה לזה במשך כל הקרב שלהם. אך עוד לפני שהספיק להתקיף ולהבין מה הולך איצ'יגו כבר נתן את מכת הסיום ודורדוני נפל ארצה.
דורדוני מתעורר ורואה את נל מייררת עליו. הוא נבהל ונסוג לאחור. איצ'יגו מרגיע אותו ואומר לו שנל מרפאת אותו בעמצאות הריר שלה אז ככה שאין לו מה לדאוג. לאחר מכן דורדוני מחליט שהוא מתקיף את איצ'יגו מתקפת פתא. איצ'יגו אומר לו לעצור כיוון שהפצעים שלו עוד לא החלימו, אך הוא לא עוצר. איצ'יגו מתקיף את דורדוני ופוצע אותו שוב על מנת להרגיעו. דורדוני אומר לאיצ'יגו לקחת את נל ולהסתלק מכאן. וכך עושה איצ'יגו. כעת אנו מבינים למה דורדוני אמר לאיצ'יגו להתסלק מכאן על מנת שלא יראו אותו יחידת האקסקוויאס. בכדי שלא יעקבו אחרי איצ'יגו דורדוני נלחם בהם. סאדו גם הוא נתקל ביריבו ונראה כי הקרב בינהם כבר החל. אותו הדבר לגבי אוריו.
מתקבלת אצל אייזן הודעה שדורדוני הובס. אייזן שואל את המדווח כי אם אין עוד משהו שברצונו לדווח עליו, ומוסיף לשאול מי שלח את יחידת האקסקוויאסים לחסל אותו. לפתע נכנס לו ארנקר, אחד מחברי האספדה ואומר כי זה הוא ששלח אותם. אייזן מסתכל עליו במבט מאיים. סאייזל אומר כי הוא מצטער וכי חשב שזהו הדבר הנכון לעשות. אייזן אומר לו שזה בסדר וכי הוא לא כועס עליו. אישידה כעת נמצא בקרב נגד ארנקרית עצבנית במיוחד העונה לשם סירוסי. אישידה מתחמק מהתקפותיה הבלתי פוסקות של סירוסי. עד שלפתע אחת מהמתקפות שלה פוגעת בו והוא עף לאחור.
רנג'י שאחריו עדיין רודף דונדו צ'אקה מופל כעת אל עבר האדמה על ידיד דונדו צ'אקה. רנג'י מטיח בו למה הוא עשה זאת, כשפתאום דונדו צ'אקה מסתובב ומתסכל לעבר המסדרון. הוא מתחיל לבכות ולצעוק לאן נעלם פשה. רנג'י מנסה להרגיעו. כעת אצל אישידה, הוא נפצע אך מתאושש מהר. בעוד שפשה מתבונן מהצד על מהלך הקרב. בעוד שהוא מנסה להתקרב אל סירוסי, היא מבחינה בו ומתקיפה אותו. בעוד שאישידה ופשה מתווכחים סורוסי מנצלת את זה ותוקפת את שניהם. כאשר אישידה בא להתקיף את סירוסי, פשה מזיז אותו הצידה ואומר לו שהוא ילחם בה. הנשק של סירוסי מכוון לעברו ועומד לפגוע בו. הוא מוציא מהפה שלו נוזל דמוי רוק לכיוון כלי הנשק של סירוסי. כאשר כלי הנשק שלה פוגע בו הוא למעשה מחליק הלאה ופשה עומד כאילו לא קרה כלום. פשה כעת יורק את הנוזל פעם נוספת לכיוונה של סירוסי. היא מתחמק בקפיצה, וכאשר היא נוחתת בחזרה היא מחליקה על החומר הדביק,מועדת ונופלת על הריצפה. כעת סירוסי עצבנית מתמיד והיא משחררת את הזאנפאקטו שלה. כעת סירוסי אימתנית מתמיד.
השיחרור של סירוסי אימתני מאוד משום שהוא בדמוי חרק עם להבים חדים במיוחד. סירוסי מנצלת את הלהבים וחתכת כל מה שבדרכה. אישידה ופשה נסים על חייהם. בעוד שאישידה מנסה את מזלו ויורה חיצים לכיוונה של סירוסי. היא חוסמת את ההתקפה בעזרת הלהבים שלה. לאישידה עולה רעיום לראש ולכן הוא מבקש מפשה לירוק עוד מהחומר הדביק. כאשר פשה מנסה הוא אינו מצליח. בזמן שפשה מנסה לברוח מסירוסי הוא מועד ונופל. את ההזדמנות היקרה הזו היא מנצלת ובאה עם הלהבים שלה לפגוע בו. אישידה רואה זאת ומציל מיד את פשה. סירוסי כעת שולחת את הלהבים שלה לכיוונו של אישידה. בניסיונו להסית את הלהבים בידי יריית חץ נכשל והא זינק מהמקום על מנת לחמוק מהלהבים. סירוסי מנסה את מזלה שוב ושולחת פעם נוספת את הלהבים שלה לכיוונו של אישידה. אישידה ר
אוה כי הוא אינו יכול להתחמק מהמתקפה שלה, שולף דבר מה הנראה כמו חרב העשוייה מראייטסו. הוא חותך את הלהב וניצל מהתקפתה. סירוסי מופתעת.
הקרב בין השניים ממשיך ואישידה בא אל סירוסי מאחורה עם הסל שניידר ותוקף אך היא מבחינה וחוסמת את ההתקפה שלו. לפחות כך חשבה, למעשה מה שאעשה אישידה היה לחתוך את הלהבים שלה מבלי שהיא תשים לב לכך. כאשר סירוסי רואה כי אין לה יותר כל שימוש בלהבים הללו היא מסירה אותם. כעת היא חושפת נשק חדש של השיחרור שלה שלמעשה זה הוא נשק המורכב מראייטסו ונשלט באמצעות הזנב שלה. כאשר היא תוקפת את אישידה איתו הוא הודף ומגן באמצעות הסל שניידר שלו. מכיוון שהצליח להדוף אותו היא משנה לנשק שלה את הצורה וכעת הוא דמוי חץ. אישידה מחליט לחשוף בפניה מה בעצם עושה הסל שניידר ומראה לה כי הוא גונב לה את הראייטסו שלה. היא עומדת לתקוף אותו בעוד שהוא עומד לתקוף אותה. הוא מכוון עליה את הקשת שלו ויורה לעברה.
סירוסי נוצחה. כעת לאחר ניצחונו עוזב אישידה את המקום וממשיך הלאה. לאחר מספר רגעים מגיעה יחידת אקסקווסים לסירוסי. אצל סאדו אני רואים כי הקרב בינו לבין יריבו נמשך, יריבו הארנקר מציג עצמו בהמלך הקרב בתור גאנטביין. סאדו מתקדם לעברו עם אגרוף מוכן להכות בו, אך גאנטביין עוצר אותו ומעיף אותו לאחור. סאדו מכין את אגרופו שוב ויוצא למתקפה נוספת. ואותה עוצר שוב גאנטביין. הוא מעיף את סאדו לרצפה ונותן לו מכה נוספת. גאנטביין מגיח בסאדו שייתן את כל מה שיש לו בקרב נגדו. הוא נותן לסאדו מכה נוספת, אך לפתע הוא נעצר, סאדו עצר אותו באמצעות ידו הימנית שכעת שינתה את צורתה.
כעת סאדו מתקדם לעברו של גאנטביין עם ידו אשר שינתה את צורתה ונראית כמעין מגן גדול. סאדו מעיף את גאנטביין לאחור. כאשר סאדו בא אליו עם מתקפה נוספת גאנטביין בורח ממנו. סאדו משחרר כוח הרסני במיוחד מהיד אשר פוגע בגאנטביין. כאשר העשן מסביב לגאנטביין מתפזר סאדו רואה כי גאנטביים שיחרר את הזאנפאקטו שלו. כעת גאנטביין יורה לעבר סאדו את המתקפה שלו ונראה כי סאדו נותר ללא אפשרות לברוח או להגן. אך סאדו הצליח להגן על עצמו באמצעות ידו הימנית. כאשר סאדו מזיז את ידו הוא מראה לגאנטביין את היד השמאלית שלו, "השטן". 

רשימת פרקים:
252. REBUT TO THE BARON'S LECTURE
253. Don't Call Me Niño
254. Deja Chocolate Aquí
255. DON'T BREATHE IN THE BUSH
256. Infinite Slick
257. The BirdHunter (tankōbon: The Slashing Opera)
258. Seeleschneider
259. Flicker Flames
260. RIGHTARM OF THE GIANT2לא ניתן להגיב.