ווליום 30

שם הווליום: אין שום לב בלעדייך (There Is No Heart Without You).
סיסמה: That deep wound, it's like the sea's abyss"
That red guilt, it's not the color of death."

אחרי ששחרר סאדו את כוחו האמיתי, הוא הציג את ידו החדשה: ידו השמאלית של השד (Brazo Izquierda del Diablo). גאנטבאיין המום מכוחו החדש של סאדו, אך לא מוכן להכנע והקרב ממשיך. גאנטבאיין ממשיך לתקוף אך לסאדו התקפות אלו לא ממש מזיזות, הוא משתמש נגדו במתקפה החדשה שלו: לה מוארטה (המוות) ונותן לגאנטבאיין אגרוף ישיר. גאנטבאיין לא יכול להמשיך להלחם, סאדו מחליט לחוס על חייו לאות תודה על כך שבזכותו כוחו האמיתי השתחרר. סאדו בא ללכת, ואז פתאום הוא שם לב שמשהו שונה במקום בו הוא נמצא עכשיו. בעודו מנסה להבין מה הבעיה, מתחיל גאנטבאיין לקרוא לו להתחיל לברוח מהמקום, ואז מופיעה דמות חדשה – נויטרה. סאדו חושב שהוא יוכל לסיים את זה במכה, אך האגרוף הישיר שהביא לנויטרה אפילו לא הזיז לו, אבל מתקפה אחת לא רצינית של נויטרה פצעה את סאדו אנושות. כל החבורה לפתע מרגישה שהראייטסו של סאדו נעלם, ואיצ'יגו מכריח את עצמו להאמין שבסאדו ושהוא יחזור.
עוברים אל אוריהימה בחדר שלה, כשלפתע אולקיאורה נכנס ומבין שהיא יודעת על נויטרה, איך היא מאמינה שסאדו לא מת. אולקיאורה מכניס את הארוחה של אוריהימה, ומכריח אותה לאכול, אך היא לא רוצה ואולקיאורה מסביר לה שזו חובתה להשאר בחיים עד שאייזן ישתמש בה, ומאיים עליה שתאכל או שיאכילו אותה בכוח. אוריהימה ממשיכה לחזור על העובדה שסאדו לא מת, אך אולקיאורה מטיח בה דברים קשים ואומר לה שבכל מקרה כל החברים שלה ימותו, ושלא תבכה על אחד שמת על ההתחלה. אולקיאורה ממשיך להטיח באוריהימה דברים קשים על החברים שלה, ולבסוף היא סוטרת לו, והוא הולך.
רוקיה ממשיכה לרוץ לכיוון סאדו, כשלפתע היא מגיעה לאיזור מואר, עם שמיים כחולים ושמש, מה שנראה לה מוזר. לפתע מופיע מאחוריה מישהו, ומבקש ממנה לעקוב אחריו אל תוך בניין שהיה בהמשך. רוקיה נכנסת אל החדר, ואותו האיש מציג את עצמו כאאורניו, האספאדה התשיעית, אך כשהוא מוריד את המסכה שלו היא רואה לא אחר מאשר את קאיין שיבה.
חוזרים לנויטרה היושב לצד סאדו המעולף, כלשפתע מגיע טסלה. נויטרה וטסלה מדברים, כשלפתע קם נויטרה ומתחיל ללכת, הוא מספר שהוא מצא ראייטסו ענקי והוא רוצה להגיע אליו. אבל אז קם סאדו ותוקף, אבל טסלה עוצר את המתקפה במקום נויטרה וסאדם מתעלף, אך נויטרה רואה את העובדה שטסלה הציל אותו כדבר רע, ואומר שאין מצב שמישהו יוכל להביס אותו, מכיוון שהוא האספאדה הכי חזק.
רוקיה מסרבת להאמין שזה באמת קאיין מולה, ונזכרת בלילה שהוא מת, אך הוא מדבר איתה בצורה לא רשמית, בדיוק כמו שהיה עושה ביחידה 13, מה שגורם לה להאמין שאולי זה באמת הוא. הוא אומר לרוקיה לשבת, והם מתחילים לדבר. הוא מתחיל לספר לה איך הוא הגיע להואקו מונדו ונהיה חבר באספאדה על מנת לנקום באייזן. לפתע, מתחיל קאיין לתקוף את רוקיה והיא מתחמקת. רוקיה המומה מהתקפתו, אך קאיין מחייך אליה ואומר לה שהוא שמח מאוד שהיא השתפרה ברמה הזו. רוקיה עוד לא מאמינה, אך קאיין מזכיר לה שהוא סגן לשעבר ביחידה 13, והיא האישה שהרגה אותו במו ידיה. קאיין שואל אותה אם היא מוכנה שהוא יהרוג אותה, והיא אומרת לו שכן, אבל לא עכשיו, ושכל עוד הם לא יצילו את אוריהימה היא לא תיתן את החיים שלה. אך הוא שוב מחייך ומספר שזו הייתה בדיחה, ושהוא לא יהרוג אותה מכיוון שיש דבר אחר שרק היא מסוגלת לעשות בשבילו, והוא להרוג את החברים שלה. רוקיה מבינה שהפעם הוא רציני, ודוחפת אותו. היא בטוחה שהוא לא קאיין, מכיוון שקאיין בחיים לא יתייחס לשותפים שלו ככה. הוא מנסה לשכנע אותה שהוא קאיין, אך היא צורחת עליו שלא יעז להגיד את השם הזה שוב, ומשחררת את הזאנפאקטו שלה.
עוברים אל רנג'י, שלפתע מרגיש את הראייטסו של רוקיה. הוא עוצר עם דונדוצ'אקה כדי להבין מה קרה, אך לפתע הרצפה נפתחת ושניהם נופלים ופוגשים מולם את האספאדה השמינית, סזאייל אפורו גראנטז. סזאייל רואה את פרצופו הרציני של רנג'י, ואומר לו שירחם עליו, מכיוון שהוא באספאדה בגלל היותו חוקר ולא לוחם, אך רנג'י משתיק אותו ואומר לו שהוא כאן כדי להלחם, ולא כדי לדבר. הוא משחרר את הבאנקאי שלו, אבל אז הבאנקאי לפתע נעלם. סזאייל מאשים את רנג'י שלא נתן לו לסיים, ומסביר לו שבחדר שהם נמצאים לא יוכל רנג'י להשתמש בבאנקאי שלו. סזאייל מזכיר לרנג'י את הקרב מול אחיו, איליפורט, ומספר לו שמהקרב הזה הוא לקח את כל הנתונים לגבי הבאנקאי שלו. סזאייל מספר שהוא מתרגש לראות באנקאי לראשונה בחייו, והקרב ביניהם עומד להתחיל.
בינתיים, רואים את קאיין מתחמק בקלות מהתקפותיה של רוקיה, בזמן שהיא פצועה ועייפה. רוקיה משתמשת בריקודים של הסאנפאקטו שלה, אך ללא הועיל, קאיין מזכיר לו שהוא מכיר את ההתקפות האלו כמו את כף ידו, מהאימונים שלהם יחד. לפתע משחרר קאיין את הזאנפאקטו שלו, נג'יבאנה, ומודיע לרוקיה שמהרגע הזה הכל נגמר.
קאיין תוקף ורוקיה מתחמקת בקושי מהתקפות אלו, ורוקיה נזכרת שכל טכניקות הקרב האלו הם טכניקות קרב של קאיין, אך ליבה עדיין אומר לה שזה לא קאיין מולה. רוקיה משתמשת בקידו #33, אך קאיין מתחמק ממנו. מה שקאיין שם לב אליו הוא החור שנוצר בקיר בעקבות הפצצת הקידו, והוא מיד מתחמק אחורה, מה שגורם לרוקיה לחשוד קצת. היא מבינה לפתע את חולשתו של קאיין לאור, ומחליטה
להתחיל להפציץ עם קידו, ומשתמשת בהאדו #63 שמפציץ את הקיר ולוכד את קאיין, אור השמש גורם למראה האמיתי של אאורניו להופיע. עכשיו רוקיה מודיעה לו שהיא הבינה שהוא לא באמת קאיין, ועכשיו היא לא מתכוונת לרחם. אאורניו חוזר מיד לצר ומשנה צורה חזרה לקאיין, הוא מספר לה שהוא הגיליאן היחיד באספאדה, ושעוצמתו חזקה הרבה יותר מגיליאן רגיל. הוא מספר לה על יכולותו, גלוטונריה, ושהוא יכול לאכול כל הולו ולקבל את היכולת והכוח שלו. הוא מוסיף ואומר שזה באמת הגוף והנשמה של קאיין בתוכו, ואז הוא משחרר את הזאנפאקטו שלו, ויצור ענק שהגוף של קאיין בראשו מופיע. רוקיה מבינה שזו אשמתה שקאיין הגיע למצב כזה. רוקיה כבר הגיעה למצב שאין לה מספיק כוח לנופף בחרבה מול קאיין, היא נפרדת ממנו ואז השיקאי של קאיין משפד אותה, והיא מאבדת את הכרתה.
עוברים לפלאשבק, קאיין מעיר את רוקיה מחלומה בהקיץ, רוקיה מתחילה להזכר במקום בו היא נמצאת – המקום בו אימן אותה קאיין בפעם הראשונה. רוקיה מבינה שהיא חלשה מידי לגוטיי 13, אבל קאיין מעודד אותה. הוא מתחיל לדבר איתה על המהות של הלחימה, הגנה על האחר ועל הקשר בין כולם. הוא מספר לה שכאשר היא נלחמת, יש דבר אחר שאסור לה לעשות, והוא למות לבדה. נגמר הפלאשבק ורוקיה חוזרת להכרה, היא מקרבת את הזאנפאקטו השבורה שלה אל פרצופו של קאיין, ומשתמשת בריקוד השלישי של הזאנפאקטו שלה – יצירת החרב מחדש – ובכך תוקעת אותה בפניו של קאיין, והיא נפרדת מהאספאדה. היא נופלת, חסרת כוחות, מבינה שאסור לה למות לבדה ונזכרת בכל חבריה. היא נזכרת באיך זה להיות כלוא לבד, האושר שהחברים שלך באים להציל אותך, ומבטיחה לאוריהימה לבוא להציל אותה, אבל אז היא מתעלפת.
לפתע כל האספאדות מרגישות במותו של אאורניו, ורואים את ההפראקסיונית של סטארק מעירה אותו משנתו, הם מדברים על המוות של אאורניו, אך סטארק לא מייחס לזה חשיבות רבה.
עוברים לסזאייל, שמקבל דיווח על מותו של אאורניו, ומודיע לרנג'י הפצוע שנראה כאילו גם השיניגאמי וגם אאורניו מתים, אך רנג'י מסרב להאמין שרוקיה מתה ותוקף את סזאייל עם השיקאי שלו, אך הוא הודף אותו בידו בלבד. עוברים לאיצ'יגו, ששם לב שהראייטסו של רוקיה נעלם, ואז מופיע מולו לא אחר מאשר אולקיאורה.

רשימת פרקים:
261. LEFTARM OF THE DEVIL
262. Unblendable
263. Unexpected
264. Don't Say That Name Again
265. Bang The Bore
266. Hide Away From The Sun
267. Legions of the Reglets
268. You must not die
269. The End is Nearלא ניתן להגיב.