ווליום 31

שם הווליום: Don't Kill My Volupture
סיסמה: "Tell me you hate me the most in the world"

תקציר: בהמשך חיפוש אחר מקום הימצאה של אוריהימה, נתקל איצ'יגו באולקיאורה. אולקיאורה פונה אליו ואומר לו שרוקיה מתה. איצ'יגו כעת נמהר יותר ללכת על מנת לבדוק מה שלומה של רוקיה. אולקיאורה פונה אליו ושואל אותו לאן הוא הולך ולמה הוא לא רוצה להילחם נגדו. איצ'יגו משיב לשאלותיו ופונה להמשיך ללכת, עד שלפתע אולקיאורה פונה אליו ואומר לו שהוא זה שחטף את אוריהימה והביא אותה אל האקו מונדו. לאחר שאיצ'יגו שומע זאת, הוא שם את נל בצד מהר מאוד ומתחיל להילחם נגד אולקיאורה. איצ'יגו מבין שאם הוא לא ישתמש במסכת הואייזרד שלו אין לו כל סיכוי לנצח בקרב הזה, ולכן הוא שיחרר את הבאנקאי שלו ואת מסכת הוואיזרד שלו. מיד לאחר ששיחרר את הבאנקאי ומסכת הוואיזרד שלו הוא פותח במתקפה לעבר אולקיאורה, שמיד חוסם אותה. הקרב בין השניים מתפתח. אולקיאורה משיב מתקפה ללא כל מאמץ והוא מעיף את איצ'יגו אל מחוץ למבנה.
איצ'יגו מנצל את ההזדמנות ומתחיל לברוח על מנת להציל את חייו שלו ושל נל. אך עוד לפני שהבין אולקיאורה כבר היה לידו ופתח במתקפה נוספת לעברו. איצ'יגו כעת עף אל מבנה אחר מעיין מגדל. כמוצא אחרון איצ'יגו דוקר את אולקיאורה עם חרבו, אך הדבר לא מזיז לו וכעת נגלת לנו הדרגה של אולקיאורה. לאחר שאיצ'יגו רואה את הדרגה של אולקיאורה, הוא פפוער באיצ'יגו חור בחזה ואיצי'גו נופל ארצה.
לאחרו מאורע זה אולקיאורה עוזב את המקום. אוריהימה חשה שכוחו של איצ'יגו נעלם לאט לאט. ולפתע נשמת דפיקה על דלת החדר של אורהימה. אלה היו מנולי ולולי. הקרב בין רנג'י לסאייזל נמשך. סאייזל מחליט כעת שנגד רנג'י ילחמו כעת הפראקנסיון שלו, כאשר בפתח למתקפה עומד לו מדאזפי שבא להתקיף את רנג'י אך לפתע משהו נורה לעברו והוא נפגע. היורה היה לא אחר מאשר אישדיה אוריו, אשר בא לעזרתו של רנג'י.
בינתיים מנולי ולולי מנצלות את ההזדמנות שאולקיאורה לא בסביבה ומוציאות על אוריהימה את כל הזעם שלהן עליה. כך במשך מספר דקות עד שלפתע ישנו פיצוץ של הקיר בחדרה של אורהימה. לאחר שמתפזר העשן ניתן היה להבחין בגרימאג'ו האחראי לפיצוץ. גרימאג'ו מתקדם לעברן של מנולי ולולי. כאשר הוא מגיע אליהן הוא מעיף את לולי בבעיטה עזה, ולאחר מכן על מנת להגן עליה ועל לולי, מנולי טוענת את הסרו שלה בזמן שהיא מעיפה לו אגרוף. אך זה תופס את ידה ומנצל את הסרו שלה ומשנה את כיוונה אליה ופגע בה עד שכמעט לא נותר ממנה דבר. הוא כעת חוזר אל לולי ושובר את רגלה. כעת הוא פונה אל אוריהימה ואומר לה שהוא מחזיר לה טובה על זה שהיא תיקנה לו את הזרוע שלו.
כעת העלילה שוב חוזרת לרנג'י ואישידה. הפארקנסיון של סאייזל עצבניים מתמיד בשל הפגיעה מאדזפי. סאייזל צועק על הפראקנסיון שלו להיות בשקט ומציג את עצמו בפני אישידה. אישידה מציג את עצמו בפני סאייזל ולאחר שזה שומע שהוא קווינסי הוא מתחיל לצחוק. אישידה מנצל את ההזדמנות ומתגנב מאחורי סאייזל ושולח לעברו חץ. נראה שסאייזל נפגע מן החץ אך לאחר כמה רגעים הוא שולף את החץ החוצה ונשאר ללא אף שריטה.
מנולי מתעוררת והיא אינה מבינה מה היא עדיין עושה בחיים. לולי אומרת לה שאוריהיהמה היא זו שריפאה אותה.
הפראקנסיון של סאייזל מתחילים להסתער על אישידה ורנג'י. לאישידה עלתה כעת תוכנית כיצד להביס את סאייזל ורנג'י נותן את הסכמתו לתוכנית. רנג'י מסב את תשומת ליבו של סאייזל בכך שהוא מניף את חרבו ומנופף אותה על מנת ללתפוס אותו במקום. רנג'י מתקרב אליו ותופס אותו בחולצתו וקושר את שניהם באמצעות זאבימארו. רנג'י יוצר כדור קידו והוא מתפוצף לשניהם בפרצוף. סאייזל חומק מן עשן בידיוק אל המקום בו אישידה רצה שיהיה. בזמן שרנג'י העסיק את סאייזל אישידה הכין את מתקפת הספרנגר שלו על מנת ללכוד את סאייזל בתוכה בכדי שתיהיה מכה ישירה. אישידה שופך טיפה מהגינטו על אחד מהסל שניידר התקועים בריצפה ונוצר פיצוץ גדול. לאחר שהעשן ממתקפתו של אישידה מתפזר ניתן היה להבחין סאייזל החבול כולו, הוא לוקח את אחד הפראקנסיון שלו ואוכל אותו. לאט לאט כל החבלות שלו נעלמות. כעת סאייזל פונה לאחור ומתחיל לצעוד בחזרה אל חדרו. אישידה פונה אליו ושואל אותו לאן הוא הולך. סאייזל משיב לו שהוא הולך להחליף בגדים ושלבינתיים הם יכולים לחשוב על תוכנית חדשה להביסו.
איצ'יגו מחוסר הכרה, וגוסס למוות. נל מתעוררת ורואה אותו שוכב ללא הבעה על הריצפה. היא מתחילה לבכות בהיסטריה, כשלפתע מגיח גרימאג'ו מולה.
גרימאג'ו מסיט את מבטו לכיוון איצ'יגו ולאחר מכן זורק שק גדול לכיוונו. בתוך השק הייתה אוריהימה אשר נלקחה על ידי גרימאג'ו. הוא פוקד עליה לרפא את איצ'יגו על מנת שיוכל להילחם נגדו. לפתע פתאום מגיח אולקיאורה מאחורי גרימאג'ו. אולקיאורה פוקד על גרימאג'ו להחזיר לו את אוריהימה אך הוא מסרב ומתחיל להתקיף אותו. הוא הודף את גרימאג'ו ועף לאחור. אולקיאורה פותח במתקפו על גאימאג'ו, חיש מהר מאוד גרימאג'ו עוצר אותה. הוא תופס את אולקיאורה, לפחות כך היה נדמה עד כשלפתע עוטפים את אולקיאורה מעיין סרטים, והוא נשלח למימד אחר. גרימאג'ו מסביר כי הוא שלח את אולקיאורה למימד הענישה המיועד לפראקנסיונים שלהם וכי זהו אינו מתאים לאספדה. ההשערה שלו היא
שאולקיאורה ישהה שם לשעתיים שלוש לכל היותר. הוא פוקד עליה פעם נוספת לרפא את איצ'יגו. היא משיבה לו בשלילה והוא תופס אותה הצווארה ומתחיל לחנוק אותה. בן רגע ידו של גרימאג'ו נאחזת ונעצרץ על ידי איצ'יגו. איצ'יגו אומר לאוריהימה כי זה בסדר ושהיא תמשיך לרפא אותו, ובאותו הזמן גם את ידו של גרימאג'ו, אשר הייתה כולה כוויה מאחיזתו של איצ'יגו.

רשימת פרקים:
270. WARning
271. If You Rise From The Ashes
272. Don't Kill My Volupture
273. DOG eat DOG
274. The Monster
275. United Front2 [Red&White] (tankōbon: The United Front 2[Red & White])
276. Blookin' Beast (tankōbon: Blockin' Beast)
277. Corrosion of Conformity
278. Heal for The Crashלא ניתן להגיב.