ווליום 32

שם הווליום: מילל / אדיר (Howling).
סיסמה: The king gallops"
Shaking free from the shadow,
Beating the armor,
Kicking about the bones,
Slurping the flesh and blood,
The creaking increases.
Smashing the heart
He walks in alone
Toward the faraway other side."

תקציר:
הווליום מתחיל לאחר שאוריהימה ריפאה את איצ'יגו וגרימג'ו כדי שיוכלו להילחם בצורה שווה. איצ'יגו מודיע לה ולנל כי הוא ללא ספק ינצח, והוא וגרימג'ו עוברים למקום אחר, בו איצ'יגו משחרר את הבאנקאי שלו. משם הקרב מתחיל בהצטלבות החרבות של השניים, ואז למספר מהלומות דומות נוספות. גרימג'ו יוצר סרו בידו השמאלית, ואיצ'יגו עומד להגיב בגטסוגה טנשו, אך גרימג'ו זורק את חרבו ומבצע סרו בידו הימנית, מטעה את איצ'יגו. הוא פוגע בו וצוחק, אומר לו כי עליו להילחם במטרה להרוג, ומכריז כי הוא ישסף את גרונו.
גרימג'ו לוקח בחזרה את חרבו ותוקף את איצ'יגו במהירות, מחליף איתו מהלומות. הוא שואל את איצ'יגו מדוע הוא בא להואקו מונדו, ואיצ'יגו עונה שמטרתו היא להציל את אוריהימה. גרימג'ו אומר שהוא טועה, הוא בא לכאן במטרה להילחם. הם ממשיכים להילחם: גרימג'ו יורה סרו, איצ'יגו עונה על כך בגטסוגה טנשו ושתי ההתקפות מתנגשות זו בזו ויוצרות פיצוץ. גרימג'ו משתגר אל מאחורי איצ'יגו וחותך את כתפו. לאחר מכן, הוא יורד אל הקרקע וחותך את אגודלו כדי להוציא ממנו מעט דם. הוא יורה מתקפה חדשה: גראן ריי סרו, אותה הוא מציג כהסרו האולטימטיבי שרק אספאדות יכולות להשיג. הוא יורה אותו לכיוון אוריהימה ונל, אך איצ'יגו חוסם את הסרו, בעזרת מסכת ההולו שזימן באותו הרגע.
אוריהימה רואה את המסכה של איצ'יגו ונתקפת חרדה. איצ'יגו מתנצל על כך שהוא מפחיד אותה. גרימג'ו פורץ בצחוק, אומר שהוא חיכה לרגע הזה. בפקודה "השחיתי" הוא משחרר את הזאנפאקוטו שלו: "פאנטרה". פרץ אבק מכסה את המקום בו הוא נמצא, ואיצ'יגו מבקש מאוריהימה שתגן על עצמה ועל נל.
האבק מתפזר, וגרימג'ו נחשף בצורתו המשוחררת. שיער ארך לאורך כל גבו ואוזניו התארכו למעין אוזני אלף. לגופו העוטה עכשיו שריון דק ולבן התווסף זנב ארוך הנמצא גם איפה שנמצא עמוד השדרה, ועל ראשו הוא עוטה כתר. הוא שואג, ואיצ'יגו שם לב לכך שגל הקול עצמו הוא בעל לחץ גדול. גרימג'ו מזנק במהירות מהקרקע ומטיח את איצ'יגו על מבנה קרוב. הוא משתגר מתחתיו ובועט בו לכיוון השמיים, ואז משתגר מעליו ומטיח אותו בחזרה בעוצמה אל מבנה נוסף, שנחצה לשניים. לאחר הפוגה קצרה, איצ'יגו משתגר מאחוריו ויורה גטסוגה טנשו. לאחר שההתקפה פגעה בו, גרימג'ו יוצא מהאבק וניכר כי הוא נהנה מהקרב עד מאוד.
לא הרחק משם, האליבל ושלוש הפראקסיון שלה צופות בקרב. שלוש הפראקסיון מקניטות זו את זו על כך שכל אחת מהן מסתירה את פחדה מהקרב, ובנקודה זו נחשפים השמות שלהן: מירה רוזה, אפאצ'ה וסאן סאן. הבזק נראה מכיוון הקרב ומירה רוזה מעירה שגרימג'ו נסחף. האליבל עונה שכזה הוא הקרב של אספאדה, ושזה טבעי לפחד ממנו. היא מתפעלת מכוחו של איצ'יגו, טוענת כי הקרב מזכיר קרב בין שתי אספאדות.
בחזרה אל הקרב, גרימג'ו מטיח את איצ'יגו על הקיר, מצליב את חרבו לשלו, ואומר כי נראה שאיצ'יגו יכול להחזיק את המסכה שלו ליותר זמן, וכי הוא כנראה התאמן מאז הקרב האחרון שלהם. איצ'יגו חותך את חזהו של גרימג'ו, ואומר כי גם הוא נהנה מהקרב. הוא מסתער על גרימג'ו והשניים ממשיכים להילחם. גרימג'ו צולל לכיוון איצ'יגו, וזה חורך בחרבו את צידו השמאלי של גרימג'ו.
העלילה עוברת לאוריהימה שצופה בקרב, עדיין מפחדת מכוחו החדש של איצ'יגו. גרימג'ו יורה ממרפקו חמישה עצמים דמויי להבים קטנים העוקפים את איצ'יגו ומתקדמים אל עבר אוריהימה. איצ'יגו חוסם אותם בגופו, סופג את חמשת המכות בגבו. הוא מביט באוריהימה, שנרתעת מהמסכה, וחוזר למטה, אל גרימג'ו. לאחר שיחה קצרה, השניים ממשיכים להילחם.
העלילה שוב עוברת לאוריהימה, שאומרת לעצמה כי אסור לה לפחד, אך ללא הועיל. היא מרגישה כי איצ'יגו הוא לא עצמו, אלא מישהו כמו אחיה שהפך להולו. היא צופה בשניים נלחמים ובאיצ'יגו נפגע פעם אחר פעם. נל מציינת כי איצ'יגו תמיד ניצח כשהוא שם את המסכה, אך כעת אין זה כך. היא שמה לב לפחד של אוריהימה, ומתחילה להריע לאיצ'יגו. לאחר מכן צועקת על אוריהימה שתריע לו גם. אוריהימה מביטה בחזרה לקרב ורואה כי גרימג'ו עומד לנצח, והמסכה של איצ'יגו כבר שבורה למחצה. דומעת, היא צועקת לו שלא ימות, ושהוא לא חייב לנצח אך שלא יפגע יותר. גרימג'ו תוקף את איצ'יגו, אך זה תופס את ידו. הוא אומר שאסור לו להיפגע יותר, וחותך את גרימג'ו. לאחר שנחתך, גרימג'ו תופס את חרבו של איצ'יגו ומסתער עליו.
העלילה עוברת לפלאשבק בו מוצג עברו של גרימג'ו. מסופר על איך נוצרים גיליאנים ועל כך שאין להם אישיות עד שאחד מההולואים שנלחמים בישות הגיליאן מתעלה על השאר ומשיג תודעה. נאמר שכדי להפוך לאדג'וקה, על הגיליאן לאכול גיליאנים אחרים. בנקודה זו, מוצג גרימג'ו כפי שהיה בתור הולו: פנתר בעל שריון דק ולבן על כל גופו וזנב ארוך שנמצא גם על עמוד השדרה. הוא מותקף על ידי חבורת הולואים, וקורע חתיכה מראשו של אחד מהם, די רוי. נאמר כי אם אדג'וקה לא ימשיך לאכול הולואים חזקים אחרים, הוא יחזור להיות גיליאן, יאבד את אישיותו ולא יוכל לחזור להיות אדג'וקה לעולם. אחד אחר, שאולונג שמו, מבחין בעוצמת יריבם ושואל את גרימג'ו על שמו, מציע לו להיות המנהיג שלהם במסעם להפוך לואסטו לורדה.
בחזרה לקרב, איצ'יגו וגרימג'ו ממשיכים להילחם, וגרימג'ו חושף את ההתקפה הכי חזקה שלו: דסוגארון, מעין ציפורני אור גדולים וארוכים שפועלים בתנועת ידו.
העלילה חוזרת לעברו של גרימג'ו, בו ככל הנראה חלף זמן מסוים. אחד מההולואים, דל טורו, טוען כי עליהם לוותר משום שאבדה תקוותם להפוך לואסטו לורדה. גרימג'ו אומר שלא אכפת לו, והוא ימשיך להתקדם. השאר מבקשים מגרימג'ו שיאכל אותם לפני שילך, ונחשף כי ברגע שהולו אוכל חלק ממך, לא תוכל להתקדם. בשלב מאוחר יותר נראה כי גרימג'ו הסכים לכך.
בחזרה לקרב, גרימג'ו מתקיף את איצ'יגו בהתקפתו החדשה, ומצליח לשבור את הגנתו ולפגוע בו. הוא צועק כי הוא המלך. איצ'יגו לא מוותר ושובר את אחד מציפורני האור. הוא מתקדם אל עבר גרימג'ו בעודו שובר את ציפורני האור אחד אחרי השני וצועק כי גרימג'ו צדק, הוא בא להואקו מונדו במטרה להביס אותו, את אולקיורה ואת אייזן, ולקחת את אוריהימה, סאדו, רוקיה, אישידה ורנג'י בחזרה איתו. הוא מגיע לגרימג'ו, דוקר אותו ומסיים את הקרב. גרימג'ו צונח אל הקרקע ואיצ'יגו חוזר לאוריהימה ונל ולוקח אותן. גרימג'ו קם וחוזר לצורה הלא-משוחררת שלו, צועק כי אין סיכוי שהוא יפסיד למישהו כמו איצ'יגו. הוא תוקף את איצ'יגו, אבל זה עוצר אותו ואומר לו כי הקרב נגמר. גרימג'ו לא מקשיב לו ומנסה לתקוף בשנית, אך לפתע להב עצומה פוגעת בו ומטיחה אותו אל הקרקע. נויטורה הגיע למקום.
משם, העלילה עוברת לחלק חסר קשר לעלילה הנוכחית, בו מוצג עברו של היטסוגאיה. היטסוגאיה חולם על מקום שכולו קרח ובו הוא שומע קול מהדהד ומתרחק. הינאמורי מעירה אותו, אומרת שזהו היום הראשון שלה באקדמיה לשיניגאמים. נחשף כי הוא גר במחוז הראשון במחוז הראשון של רוקונגאי, ג'ונרינ'אן, וכי שם כולם מפחדים ממנו ללא סיבה ברורה, מלבד הינאמורי וסבתו. חמש שנים לאחר מכן, הוא פוגש במאטסומוטו, ועוזב לאחר ויכוח קומי בין השניים. החלום חוזר, ובו מתגלה אליו דרקון עצום מימדים שמנסה לומר להיטסוגאיה את שמו. הוא מתעורר ומוצא את מאטסומוטו בביתו. היא מציעה לו להפוך לשיניגאמי כיוון שיש לו כוח רוחנו חזק, ואם הוא לא ילמד לשלוט בכוחו, הכוח יהרוג את סבתו. היטסוגאיה מחליט להפוך לשיניגאמי, וכך נגמר הווליום.

רשימת פרקים:
279. Jugulators
280. Jugulators2
281. THE VULGARIAN NOISE
282. THE PRIMAL FEAR
283. You don't hurt anymore
284. Historia de Pantera y su Sombras
285. Devouring Alone – Solitude of the King
286. Tooth and Nail
15-. Dying in the Ice Fields



לא ניתן להגיב.