ווליום 33

שם הווליום: הבדיחה הגרועה (THE BAD JOKE).
סיסמה: I am an insect
Swinging around with no nature
Desiring evil, descending
Creeping like a worm, revolving
My neck is stretching
Higher than the moon
Until no more sympathy is visible
I run from you bastards

תקציר:
לאחר הופעתו המפתיעה של נ'ויטרה והתקפתו חסרת הרחמים על גרימג'אוו הפצוע, הוא מתקיף בשנית את גרימג'אוו על מנת לגמור אותו סופית, אך נעצר על ידי איצ'יגו. נ'ויטרה מתקיף אותו בפראות וכאשר אוריהימה מנסה להתקרב, טסלה תופס בה.
בעודם מנסים להמלט מחדרו של סזאייל, אישידה והאחרים מופתעים לגלות כי הם שבו אל אותו החדר. סזאייל מופיע בפניהם ומשחרר את הזאנפאקוטו שלו. סזאייל משחרר נוזל היוצר כפילים של אישידה, ראנג'י, פשה ודונדוצ'אקה כאשר בא עימם במגע. לאחר מכן, סזאייל חושף כי המחסום שמנע מהם להשתמש בכוחותיהם בחדר – הוסר, כך שהם מוזמנים להשתמש בכל כוחותיהם הנותרים.
איצ'יגו מתחמק מהתקפותיו של נ'ויטרה אך לא מצליח לפגוע בו. אוריהימה שמה לב כי נל נעלמה, וכך גם טסלה. אך הוא מאתר אותה ומפוצץ את מקום המסתור שלה. כשנ'ויטרה מעיף את איצ'יגו, הוא מזהה את נל. הוא לועג לה ואומר שהוא זיהה אותה בזכות הצלקת שעל פניה והמסכה המרוסקת.
נ'ויטרה מבין שאיצ'יגו כלל לא מודע לזהותה האמיתית של נל, ומציגה בשמה המלא – נריאל טו אודרשוואנק, אספאדה לשעבר. נ'ויטרה אומר שהוא זה שריסק את מסכתה של נל ואיצ'יגו מנסה לעצור אותו מלפגוע בה, אך נכשל. כאשר הוא מתעלל ביצ'יגו, נל משתנה לצורתה המקורית. היא מגיעה אל איצ'יגו ומרגיעה אותו, חושפת את דרגתה – הסיפרה 3. היא פונה להלחם בנ'ויטרה. סרו נשלח על ידי נ'ויטרה, אך מוחזר אליו בעוצמה כפולה, אך נ'ויטרה שורד.
ראנג'י מבין שהכפילים מעתיקים אותם ועובר לבאנקאי, מה שמוביל להתפוצצות הבניין ולמותם של הכפילים. סזאייל מחליט להראות להם את כוחה האמיתי של פורניקאראס.
נ'ויטרה מספר על עברו המשותף עם נל.

רשימת פרקים:
287. Don't Forget Till You Die
288. THE BAD JOKE
289. The Scarmask
290. The Broken Mask (Or: Unleash The Beast)
291. Thank You For Defend Me
292. Rupture My Replica
293. urge for unite
294. IF YOU CALL ME BEAST, KILL YOU LIKE TEMPEST
295. The Last Missionלא ניתן להגיב.