ווליום 34

שם הווליום: המלך של ההריגה (King of The Kill).
סיסמה: "If I am given wings,
I would fly for you

Even if all of this earth
sinks into the water

If I am given a sword,
I would stand and fight for you

Even if all of this sky
was shot through by your light."

תקציר:
בהמשך לווליום הקודם, נליאל בצורתה המקורית וכעת היא עומדת לשחרר את הזאנפאקטו שלה. ניוטרה מבחין בזאת אך מאוחר מידי ונליאל משחררת את הזאנפאקטו. כעת היא עוטה שיריון על כתפיה וידייה, רגלייה הפכו לרגלי תייש, והיא אוחזת בחנית ארוכה וחדה במיוחד.במהירות רבה, משליחה נליאל את החנית של לעבר ניוטרה, שעדיין נראה המום ממה שראה כרגע. החנית עושה את כיוונה לניוטרה, אל הוא חוסם את החנית באמצעות חרבו הענקית, לרוע מזלו החנית שוברת את חרבו ופוגעת בו ומעיפה אותו לאחור.
בחזרה אל הקרב נגד סאייזל. סאייזל עצר את ההתקפה של פשה, בעוד שהוא קופץ לאחור. ומתכנן הלתקפה שניה. הוא שולף ממכנסו את חרבו, ופוצע מעט את סאייזל. סאייזל כעת משלח שני פארקסיונים שלו, על מנת להתקיף את פשה. לפתע, פותח דונדו צ'אקה את פיו ומוציא משם נבוט, שלמעשה זה הוא הזאנפאקטו שלו. לאחר שהוציאו את הזאנפאקטו שלו, הוא מתחיל להתקיף את הפארקנסיונים ששלח סאייזל, ומביס אותם. באותו הרגע נראה סאייזל המום לגלות שפשה ודונדו צ'אקה כאלו חזקים. וברגע שלא היה מוכן, פשה ודונדו צ'אקה הכינו לירייה את הסרו המשולב שלהם.
ובחזרה אל נליאיל וניוטרה, נליאל הצליחה להכניעה את ניוטרה, וכאשר היא באה לתת לו את המכה האחרונה, היא חוזרת לצורת הילדה שלה. כולם נראו המומים ביותר, אך לפתע ניוטרה מבין כי זו היא ההזדמנות שלו לחסל את נליאל, ובועט בה ומעיף אותה אל תוך האדמה, והוא אינו מסתפק בזה וממשיך לבעוט בה, עד לרגע שבו איצ'יגו צועק לו להפסיק ובא לעזרתה של נליאל. באותו הזמן אוריהיהמה מנסה לברוח מאחיזתו של טסלה, אך ללא הצלחה. ניוטרה נותן לטסלה הוראה לחסל את איצ'יגו, וכך הוא עושה. על מנת לחסל את איצ'יגו, משחרר טסלה את הזאנפאקטו שלו, וכעת הוא ניראה כשור ענקי במיוחד. טסלה דורך לאיצ'יגו על רגלו ושובר אותה. אוריהימה רוצה לעזור לאיצ'יגו, אבל ניוטרה מגיע ועוצר בעדה לעשות זאת, ונוסף על כך משתיק אותה. וכך ממשיך טסלה להרביץ לאיצי'גו, וניוטרה ממשיך להכריח אותה לראות כיצד איצ'יגו סובל ולאט לאט גוסס.
וכעת אנו שבים אל פשה ודונדו צ'אקה. יריית הסרו המשולב שלהם לא עזרה, נראה כי סאייזל כלל לא נפגע מן הסרו.
שניהם אינם מבינים למה סאייזל לא נפגע ממתקפת הסרו המשולב שלהם, ולכן סאייזל מסביר להם למה הם לא פגעו בו.
ובמקום שונה לחלוטין בהאקו מונדו, איזור הקרב של רוקיה נגד ארונירו. כעת ניצב שם חבר נוסף מן חברי האספאדה.
אנו עוברים פעם נוספת, במעבר חד לסאדו וגאנטביין, אשר שוכבים על הריצפה תשושים לחלוטין. אל המקום מגיעים האקסאקיאסים במטרה לחסל את השניים.
ובחזרה אל אוריהימה, אשר עדיין בוהה בחוסר רצונה, כיצד טסלה מחסל את איצ'יגו. וכך נמשך הדבר, עד שלפתע משום מקום מגיח קנפאצ'י ועוזר לאיצ'יגו. ניוטרה לא מבזבז זמן, ומתקיף מהר את קנפאצ'י, אך התקפתו נעצרת כאשר טסלה בא להתקיף את קנפאצ'י. ניוטרה צועק לטסלה לברוח מהר, אך עוד לפני שהספיק לפסוע צעד, הניף זאראקי את חרבו, פוצע את טסלה ומביס אותו. כעת זאראקי מפנה את מבטו אל ניוטרה ומזמין אותו להילחם נגדו. באותו הזמן איצ'יגו שואל את זאראקי מה מעשיו כאן, זאראקי אומר לו כי אורהארא הוא זה שהכניס אותו אל האקו מונדו. לפתע מגיחה יאצ'ירו, שבאה ביחד עם זאראקי להאקו מונדו. זאראקי אומר ליאצ'ירו כי עליה גם כן להתרחק מן האזור, ובאותו הזמן מגיעים גם הקפטנים, מאיורי אל סאייזל, אונהאנה אל סאדו, וביאקויה אל רוקיה. כולם באו במטרה להגן על אלו. לא חולף זמן רב וכבר מתחיל קרב בין ניוטרה לזאראקי.
ובניגוד לזאראקי, הקפטנית אונהאנה מבריחה את יחידת האקסאקיאס, והיא והסגנית שלה, איסאנה מתחילות בתהליך הריפוי של סאדו וגם של גאנטביין.
באותו הזמן בידיוק, אישידה מופתע לראות את מאיורי, ולכן הוא שואל אותו מה הוא הינו עושה כאן. סאייזל קוטע את השיחה שלהם, ומתחיל להטיח כי לא משנה מי הוא, עליו להיות מושמד על ידיו.
העלילה כעת לוקחת אותנו אל ביאקויה, אשר נמצא לצד אחותו, ומתייצב מול זומארי לה רו. בין השניים מתחיל קרב, אשר בו מרדפי מהירות רבים, אחד אחר השני. מרדפי המהירות הולכים ונעשים מהירים יותר ויותר, עד שלפתע ביאקויה מצליח לעצור את זומארי, כאשר הוא יורה לכיוונו ביאקוראי. אך זומארי מפתיע את ביאקויה ויוצר כפילים. זומארי והכפילים שלו תופסים את ביאקויה ופוצעים אותו. כך לפחות חשב זומארי, עד שראה כי הדבר אותו הוא מחזיק זה גלימת הקפטן של ביאקויה. זומארי הסתובב וראה מאחוריו את ביאקויה, כאשר הוא עומד על רגליו בריא ושלם. זומארי משחרר את הזאנפאקטו שלו. לאחר ששיחרר את הזאנפאקטו שלו, ניתן היה לראות כי זומארי אוטה חליפה מוזרה, בעלת עיניים רבות, ונוסף לכך הוא לובש גם מעין דלעת, וגם היא בעלת עיניים. ביאקויה מבחין כי זומארי מתחיל במתקפה, ומיד בורח לצידו השני של החדר. לפתע זומארי צוחק, וביאקויה אינו מבין למה. זומארי אומר לו כי כאשר הניף את ידו להתקפה מקודם, למעשה מה שעה הוא לשלוח קסם שישתלט על רגלו של ביאקויה. כעת זומארי מורה לרגלו של ביאקויה לבתקדם לעברו, וכך נעשה הדבר.בצעד מפתיעה, ביאקויה לוקח את חרבו, וחותך את רגלו על מנת שלא תוכל לזוז. זומארי מבין כי אין לו מה לנסות ולהמשיך את סגנון ההתקפה הזה על ביאקויה, ולכן הוא מפנה את מתקפתו לעבר רוקיה. ביאקויה מגיב מהר ומספיק לבלום את התקפתו של זומארי לעבר רוקיה. לפתע משום מקום מופיע לו האנאטארו, שכרגע עומד באמצע זירת הקרב. ביאקויה אומר לו לצעוד לאחור, מפני שסביר להניח כי הוא אינו יוכל לעצור את עצמו מלפגוע בו. כעת גם ידו השמאלית של ביאקויה נתונה לשליטתו של זומארי. הוא מנצל זאת וגורם לביאקויה לחנוק את עצמו, אך גם הפעם ביאקויה חותך את ידו והיא אינה יכולה לזוז עוד. האנאטארו המום כולו ואינו מבים מה מתרחש כאן. הוא פונה אל קפטן ביאקויה, אך הוא שוב חוזר ואומר לי להישאר מאחור, ויורה יריית קידו על רוקיה. זומארי אומר לביאקויה כי הוא השתלט כבר על מה שרצה, וזו היא לא אחרת מאשר רוקיה. כאשר היא נתונה לשליטתו של זומארי, היא פוצעת את הנאטארו. ביאקויה מיד נחלץ לעזרתו, אך זומארי עוצר מבעדו לעשות זאת, כאשר הוא מאיים על לערוף לרוקיה את ראשה. ביאקויה משליך את חרבו כלפי מטה, וכשנדמה היה כי הוא נכנע, הוא למעשה השתמש בקידו הבאקודו על רוקיה. ביאקויה מנצל את הרגע בו זומארי מעבד ריכוז והוא כולו מבולבל, ומשחרר את הבאנקאי שלו. ביאקויה משלח את אלפי עלי הסאקורה של חרבו בזומארי ומחסל אותו. לפחות כך נדמה היה לו, עד שהתפזר העשן של הפיצוץ אשר חשף את זומארי, שנפגע במעט מן הפיצוץ. במאמץ אחרון לתת לביאקויה את המתקפה החזקה ביותר שלו, זומארי מייצר מתקפה אשר נראית כמאין מגן מרובע, אך מהר מאוד עוצר אותה ביאקויה ומגיח מאחורי זומארי. זומארי מתעצבן ומתחיל להטיח בביאקויה כל מיני דברים. ביאקויה מאס מכך, הוא התקרב אל זומארי וסיים את הקרב בינהם, כאשר הוא המנצח. לאחר זאת ביאקויה מבחין בנוכחות של איסאנה ואומר לה לצאת. היא יוצאת והוא אומר לה לטפל ברוקיה והאנאטארו.
בחזרה אל סאייזל ומאיורי, אשר ככל הנראה התחילו את הקרב בינהם. אנו עדים לכך שמאיורי על בירכיו וצועק. סאייזל אוחז בבובתו ומועך אותה. סאייזל ממשיך, אך מאיורי מפתיע ולמרות שסאייזל מועך את הבובה שלו, הוא עומד על הרגליים שלו בלי כל בעיה. סאייזל מתעצבן, ןמתחיל לפרק את האיברים הפנימיים של מאיורי, אך הדבר אינו עוזר וחוץ מלהוריק מעט דם מאיורי עדיין עומד על רגליו. סאייזל מתעצבן מכך שהוא אינו מצליח לפגוע במאיורי, ומאיורי מסביר לו למה התקפותיו לא עובדות עליו. לפתע סאייזל לוקח את נמו, אך מאיורי אינו מתרגש מהדבר ומשחרר את הבאנקאי שלו, אשר משחרר באותו הזמן גז שמשתק את סאייזל.
רוקיה מתעוררת, ורואה מולה את איסאנה והאנאטארו. היא מסיתה את מבטה, ורואה את ביאקויה, אשר אומר לה להישמע להוראות של איסאנה.
ובמעבר אל ניוטרה וזאראקי אשר ממשיכים בקרב שלהם ומצליבים חרבות ללא הפסק. באותו הזמן אוריהימה באה לרפא את איצ'יגו, אך הוא עוצר בעדה ומורה לה לרפא קודם את נל לפני שהיא מרפא אותו.
כאשר אנו מועברים שוב אל סאייזל ומאיורי, נראה כי הבאנקאי של מאיורי אכל את סאייזל. לפתע משהו לא בסדר מתרחש אצל נמו. היא התחילה להתנפח. לפתע נשמע קולו של אייזל שאומר כי הוא הפעיל את אחת היכולות המיוחדות שלו, המאפשרת לו להתחבא בתוך גופו של היריב. לאחר זאת יצא סאייזל מתוך גופה של נמו, כאשר הוא בריא ושלם, ונמו חסרת הכרה על הריצפה. סאייזל קם על רגליו, והקרב בין השניים נמשך. פתאום מאיורי פונה אל נמו, אשר התנצלה על רשלנותה בפניו. סאייזל פונה אליו ואומר למאיורי כי אין לו צורך לפנות אליה כיוון שהיא כבר איננה. לפתע פתאום הבאנקאי של מאיורי נופל על מאיורי. אך זה הוא אינו מה שקרה, הבאנקאי של מאיורי חזר לצורתו החתומה. באותו הזמן אומר מאיורי לסאייזל כי הוא רוצה לבחון כיצד פועל הסם עליו. סאייזל נרתע, וכעת הוא אינו מצליח להבין את מילותיו של מאיורי בצורה ברורה. מאיורי מסביר לסאייזל כיצד פועל הסם. מאיורי תוקע את חרבו בידו של סאייזל בזמן הסבריו, ואומר כי כל שניה שהוא חווה היא למעשה כמו 100 שנה עבורו.

רשימת פרקים:
296. Changed Again And Again
297. King of The Kill
298. INTRUDERZ3
299. The Verbal Warfare
300. Curse Named Love
301. Shut up & Die (tankōbon: Nothing Like Equal)
302. Pride on the Blade
303. Dumdum-Dummy-Dumbstruck
304. Battle of Barbarians
305. The Rising Phoenixלא ניתן להגיב.