ווליום 35

שם הווליום: גבוה מהירח (Higher Than the Moon).
VOL-35 NOR

תקציר:
לאחר ששב לתחייה, סזאייל אפורו נחל תבוסה משפילה בידיו של מאיורי, שמרפא את פצעיה של נמו. הוא מגלה, מתחת להריסות, את המעבדה של סזאייל, שם הוא מופתע לראות את מה שנחשף לפניו.

הקרב בין קאנפאצ'י ונ'ויטרה נמשך, אך קאנפאצ'י לא מצליח לחדור את ההיארו של נ'ויטרה ולחתוך אותו. כשהוא מנסה לדקור אותו בראשו, נ'ויטרה חושף את חור ההולו שלו, שממוקם מתחת לרטייה. באופן מפתיע, קאנפאצ'י מתרגל לכוחו של ההיארו של נ'ויטרה, ומצליח לחתוך את האראנקאר. לאחר שנכשל לפגוע בקפטן באמצעות סרו, נ'ויטרה תוקף אותו, אך מוריד לו את הרטייה בטעות, וזה משיב מלחמה וחותך אותו, פוגע בו באופן משמעותי. נ'ויטרה מתרגז ולבסוף משחרר את הזאנפאקוטו שלו, סאנטאטרסה והקרב האמיתי מתחיל. לאחר שנ'ויטרה חותך אותו מספר רב של פעמים, קאנפאצ'י מחליט להפסיק לשחק עימו ומשתמש בקנדו – אומנויות החרב – ומנחית על נ'ויטרה את המכה שמביסה אותו. ברגעיו האחרונים, הוא נתקף בפלאשבאק נוסף מעברו.
עם תום הקרב, למרבה ההפתעה, סטארק מופיע בפניהם, לוקח את אוריהימה ונעלם שוב. מסתבר כי אייזן, גין וטוסן מתכוונים לצאת אל העיירה קאראקורה למען יצירת האוקן. הוא מותיר מאחור את אוריהימה, ועל אולקיאורה, שהשתחרר, מוטל לשמור עליה. מתגלה שהמטרה בחטיפתה של אוריהימה הייתה לכלוא את הקפטנים בהואקו מונדו ולקצץ את כוחות קהילת הנשמות בחצי.
ברגע שאייזן, גין וטוסן יוצאים אל העיירה קאראקורה, הקפטנים הנותרים של הגוטיי מופיעים בפניהם. על מנת לאפשר לקפטנים להלחם במלוא כוחם, העיירה הועברה אל קהילת הנשמות, ביחד עם תושביה, והוחלפה בעיירה קאראקורה מדומה.

רשימת פרקים:

306. "Not Perfect is Good"
307. "Bite it, Slash it"
308. "Satan from Orbit"
309. "Pray For the Mantis"
310. "Four Arms to Killing You"
311. "The Undead 4"
312. "Higher Than The Moon"
313. "To Close Your World"
314. "Night Side of Abduction"
315. "March of the Death"לא ניתן להגיב.