ווליום 36

שם הווליום: להחזיר את המטוטלת (Turn Back The Pendulum).

BleachVol36-NOR

תקציר:
כמאה ועשר שנים, לפני תחילת המנגה, היו הוואיזארדים שיניגאמים המדורגים בדרגות של קפטנים, וסגני קפטן, בעוד שאוראהארה קיסוקה נעשה הקפטן של יחידה 12. מהרגע שבו נכנס לתפקיד, הפך אוראהארה את היחידה ה-12 ליחידת המחקר והפיתוח בסול סוסייטי והדבר הינו קיים עד היום. באותו הזמן, שיניגאמים החלו להיעלם באופן מסתורי, ויחידה מספר 9 (שבראשה עמד מוגורומה קאנסיי) הייתה זו שנקראה לחקור את האירוע. כאשר הגיעו קאנסיי וסגנית היחידה שלו קונה מאשירו, למקום האירוע האחרון בו התרחשה ההיעלמות.
קאנסיי שומע רעשים מוזרים מבחוץ, ומחליט לצאת לבדוק מה פשר הדבר, כאשר אליו מתלווה עוד שיניגאמי מיחידתו. הוא מוצא שניים מחייליו שכובים על הרצפה, וכשהוא מנסה להזהיר את השיניגאמי שיצא עימו החוצה, עוד לפני שמספיק להבין מה קורה, אותו שיניגאמי נחתך בצווארו וקאנסיי מוצא עצמו מוקף בחשכה, וחרבו נעוצה בגבו.

באותו הזמן, היורי (סגנית קפטן יחידה 12), אשר יצאה לגבות את יחידה 9. מתכנסת ישיבת חירום של הקפטנים, שבה נאמר כי הראייטסו של מוגורומה קאנסיי, וקונה מאשירו נעלמו, ואוראהארה, ממהר לנסות ולמצוא את היורי.
קפטן יאמאמוטו מחליט כי אין לסבול דיחוי במקרה זה, והוא מחליט לשלוח 5 שיניגאמים מדרגת קפטן, לראות מה קרה לקפטן וסגנית יחידה 9. בעוד אוראהארה מנסה לשכנע את קפטן יאמאמוטו לתת לו לצאת למשימה זו, הוא מסרב, וזה מקבל הפצרה מיורואיצ'י (קפטנית יחידה 2) שעצם העובדה שהוא שלח לשם את היורי , וכעת הוא מנסה לצאת למשימה הזו גם כן, דבר זה הוא למעשה עלבון עבור היורי.
בסופו של דבר, יאמאמוטו בוחר להוציא למשימה את קפטן היראקו (קפטן יחידה 5), רוס (קפטן יחידה 3), ולאב (קפטן יחידה 7). בעוד שליורואיצ'י נאמר להמתין עבור פקודות נוספות, וקפטנים אוקיטאקה, קיוראקו וגינריי קוצ'יקי (קפטן יחידה 6) נאמר כי עליהם להגן על סיירייטיי. לקפטנית אונוהאנה נאמר להכין את המרפאה עבור פצועים.
יאמאמוטו מחליט גם להוציא את האצ'יגן (סגן קפטן יחידת הקידו) למשימה ולהצטרף על הקפטנים היוצאים, בעוד ששונסיי מבקש כי הסגנית (ליסה) תלך עם הקפטנים גם כן

היורי מותקפת בידי צל לא מזוהה, אך אז מגיע היראקו, ושואל אותה מדוע לא שלפה את הזאנפאקטו שלה ותקפה בחזרה, היא משיבה לו כי לא יכלה, וכשאותו צל חוזר להתקיף, נחשפת הדמות, ומסתבר כי זה הוא קפטן יחידה 9, מוגורומה קאנסיי, אשר עוטה מסיכת הולו. הקפטנים האחרים מגיעים גם כן, ומנסים להכניע את קאנסיי בעל מסיכת ההולו, אך ללא הצלחה רבה. לפתע פתאום, מגיחה לה קונה מאשירו, אשר גם הפכה להולו, וגם היא מקיפה את חבריה ללא אבחנה, בעוד שכול חברי המשלחת מנסים לעצור את חבריהם אשר נהפכו להולואים. לא חולף זמן רב, ונראה כי תופעת ההפיכה להולו השתלטה על ליסה, לאב, רוס, האצ'יגן, והיורי, אשר תקפה את היראקו. לאחר כמה שניות, היראקו מזהה את קאנאמה טוסן, ופונה אליו ושואל אותו מדוע הוא בגד בקפטן שלו. אך אז מגיע אייזן, ומסביר לקפטן שלו, היראקו כי הוא אינו בגד באף אחד, אלא רק מילא אחר ההוראות שהוא נתן לו.
היראקו גם כן מתחיל להשתנות להולו.

רשימת פרקים:

-108. "Turn Back The Pendulum"
-107. "Turn Back The Pendulum 2"
-106. "Turn Back The Pendulum 3"
-105. "Turn Back The Pendulum 4"
-104. "Turn Back The Pendulum 5"
-103. "Turn Back The Pendulum 6"
-102. "Turn Back The Pendulum 7"
-101. "Turn Back The Pendulum 8"
-100. "Turn Back The Pendulum 9"כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>