ווליום 37

שם הווליום: היופי כל כך בודד (Beauty Is So Solitary)

BleachVol37-NOR

תקציר:

אייזן חושף כי המאמצים קוצרי הנשימה להופך שיניגאמים להולואים היה מעשיה שלו., לכן נעלמו להם שיניגאמים. בזמן ששינג'י וחבריו החלו לההפך להולואים, אוראהארה וטסאיי (קפטן יחידת הקידו), ניסו לעצור את אייזן, אך זה מצליח לברוח. אוראהארה מנסה להציל את קורבנות הניסוי של אייזן, מלהפוך להולואים.

כאשר אייזן שב לסול סוסייטי, הוא מנצל את המצב ומרשיע את אורהארה וטסאיי בהיעלמותם של השיניגאמים, אבל יורואיצ'י בורחת עימם לעולם החיים, יחד עם השיניגאמים שעתידים להיות הוואיזארדים.

בזמן ההווה, איצ'יגו מוצא את אוריהימה בעאמצעות עזרתם של חבריו, הנמצאים עימו בלאס נוצ'ס. אך ברגע שהוא מוצא את אוריהימה, מגיע אולקיאורה ואיצ'יגו נכנס עימו לקרב.

באותו הזמן בעולם החיים, יאמאמוטו כולא את אייזן, גין וטוסן בכלא להבות שיצר באמצעות הזאנפאקטו שלו, וזאת בכדי לגרום לקפטנים ושאר השיניגאמים להתמקד בלחימה באראנקארים. האראנקאר, באראגאן שולח את הפארקסיונים שלו להתקיף את ארבעת העמודים שיוצרים את המחסום, אבל מיד לאחר מכן הם מוצאים את עצמם נלחמים נגד איזורו קירה, שוהאיי היסאגי, איקאקו מאדאראמה ויומיצ'יקה אייסגאווה. בזמן שיומיצ'יקה מתעמת בשארלוט, הוא חושף את הצורה האמיתית של השיקאי שלו, ומשתמש ביכולת המיוחדת של השיקאי, בכדי לספוג את האנרגיה הרוחנית של יריבו.

רשימת פרקים:

-99. "Turn Back The Pendulum 10"
-98. "Turn Back The Pendulum 11"
-97. "Let Stop The Pendulum"
316. "Swang the Edge Down"
317. "Six Hearts Will Beat As One"
318. "Five Towers/Four Pillars"
319. "Ants And Dragons"
320. "Beauty is So Solitary"
321. "Black Briers and Brambles"
322. "Oath Under The Rose"


כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>