ווליום 39

שם הווליום: אל ורדוגו (El Verdugo)

BleachVol39-NOR

תקציר:
לאחר קבלת עזרה די מיותרת מאומאדה, סוי פון מביסה את הפארקסיון האחרון של באראגאן ומתכוננת לקרב שלה עם באראגאן. במקביל, מאטסומוטו ממשיכה להילחם בפארקסיוניות של האליבל וכאשר היא דחוקה בפינה, הינאמורי נחלצת לעזרתה, שהחליטה כי היא תילחם באייזן למרות העובדה שהיא נהגה להעריץ אותו. קפטן קיוראקו מתעמת בסטארק, ומותיר את הפארקסיון האחרונה, לילינט גינגרבאק, להילחם באוקיטאקה. בעוד שהוא אינו רוצה להילחם בלילינט, לאור העובדה שהיא נראית כמו ילדה קטנה. בינתיים, הפארקסיוניות של האליבל מזמנות את מה שהן מכנות "חיית מחמד" ארנקארית אשר, פוצעת קשה את מאטסומוטו והינאמורי. קירה, היסאגי וסגן קפטן יחידה 7 טטסוזאמון איבה נכשלים בניסיון לעצור את אותו ארנקאר שמילה רוז, סון סון ואפאצ'ה יצרו. אך לאחר מכן, יאמאמוטו מגיע ושורף את אותו ארנקאר ואת שלושת הפארקסיוניות של האליבל. בעוד יאמאמוטו מטפל בפארקסיוניות של האליבל, היא חושפת כי היא האספאדה השלישית בדירוג, בעוד סטארק מראה כי הוא הראשונה, ובאראגאן השניה.
בחזרה להואקו מונדו, שם איצ'יגו נלחם באולקיאורה, למרות שאף אחד מהם לא משתמש בכל כוחותיו, אולקיאורה ממשיך לדחוק באיצ'יגו להשתמש בכל הכוח.

רשימת פרקים:
332. "Stingy Stinger"
333. "Ash & Salamander"
334. "Dregs of Hypnosis"
335. "Chimaera chord"
336. "El Verdugo"
337. "Hall In Your Inferno"
338. "Fall Into My Inferno"
339. "The Deathbringer Numbers"
340. "The Antagonizer"כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>