ווליום 49

שם הווליום: הסוכן האבוד (The Lost Agent)

bleachvol48-NOR

תקציר:
איצ'יגו מתעורר בבוקר, לאחר הקרב עם אייזן הוא איבד את כוחותיו וכעת הוא אדם רגיל.
בדרך לבית הספר, איצ'יגו פוגש במיזואירו ומתאחד עם חבריו, בחזרה מבית הספר איצ'יגו, מיזואירו וקייגו נתקלים בגנב, איצ'יגו עוצר אותו ומחזיר לאדם את התיק שלו, האדם מודה לו ומזמין אותו לארוחה, אך איצ'יגו מסרב, האדם המסתורי לבסוף מראה את סימן השיניגאמי המחליף לאחר שאיצ'יגו הולך.
בבוקר שלאחר מכן, איצ'יגו מתעורר מסיוט שבו ראה את הצלליות של רנג'י, ביאקויה ורוקיה, מאוחר יותר בבית הספר, כנופיה נכנסת לתוכו ומחפשת את איצ'יגו, אך אישידה עוצר אותם ומתחיל בקרב איתם, עד שאיצ'יגו בא ושניהם ממשיכים בקרב נגד הכנופיה, מתברר שהגנב שאיצ'יגו עצר שייך לכנופיה הזאת, באמצע הקרב הבוסית של איצ'יגו מגיע ומנצחת את כל הכנופיה, היא לוקחת את איצ'יגו לחנות שלה ולאחר מכן מופיע האדם המוזר שאיצ'יגו החזיר לו את התיק.
האדם המוזר מראה לאיצ'יגו תמונה של אביו, איצ'יגו מיד אומר שזה אביו, לאחר שיחה קצרה האדם יוצא ומדבר עם שני דמויות מסתוריות, האישה מוצגת כרירוקה והגבר כקוטסוזאאו, האדם המסתורי אומר להם שהם צריכים ללכת.
לאחר מכן, רואים את אוראהרה מדבר עם קארין, היא אומרת שהפעם התור שלהם להציל את איצ'יגו, היא יוצאת מהחנות ואיצ'יגו מבחין בה, האדם המסתורי מופיע מאחורי איצ'יגו ושואל אותו אם הוא רוצה להגן על המשפחה שלו, איצ'יגו שואל את האדם איך קוראים לו והוא עונה לו, גינג'ו קוגו.
מאוחר יותר, איצ'יגו מארח את אוריהימה בביתו ואישידה עובר באזור, הוא מבחין בדמות משונה על הגג, אישידה מתחיל מיד לרדוף אחריה, אך היא פוצעת אותו, איצ'יגו מיד מבחין בקלף מוזר על השולחן שלו שאומר, "ברוך הבא לאקסקיושן".
לאחר מכן, איצ'יגו מוצא את אישידה הפצוע, יחד עם אביו של אישידה, הם מביאים אותו לבית החולים, כאשר איצ'יגו הולך אוריהימה שהגיע נשארת עם אביו של אישידה.
איצ'יגו מקבל עוד רמזים על אקסקיושן, כאשר הם מביאים לו מספר טלפון, הוא מתקשר וקול נשמע בטלפון שאומר לו שוב, "ברוך הבא לאקסקיושן".
איצ'יגו מתחיל לדבר שוב עם גינג'ו, איצ'יגו אומר לו שהוא רוצה לדבר איתו על משהו וגינג'ו עונה לו שכמובן שיש משהו שהוא צריך לדבר עליו, אחרת הוא לא היה מתקשר.
מאוחר יותר, איצ'יגו נפגש שוב עם גינג'ו וגינג'ו מוביל אותו אחריו למבנה מסתורי, בפנים איצ'יגו רואה עוד שלושה דמויות, גינג'ו לבסוף אומר שהוא יחזיר לאיצ'יגו את כוחות השיניגאמי שלו בחזרה.
לאחר מכן, רואים את רירוקה מדברת אל מישהו, אך לא רואים מי הוא והתמונה חוזרת אל איצ'יגו וגינג'ו, איצ'יגו מתעצבן ושואל למה לגינג'ו בכלל אכפת ממנו, למה להחזיר לו את הכוחות, איצ'יגו מניף את ידו אל גינג'ו אך הוא עוצר אותה ואומר לו להרגע, גינג'ו אומר לו לשבת והוא יספר לו את הכל הלילה.
גינג'ו מתחיל את סיפורו בכך שהם בני אדם, אבל הם לא רגילים, הוא מוסיף שהם נולדו עם יכולת מיוחדת ואז הוא מדגים את כוחו על כוס שתייה, השתייה יוצאת מן הכוס בהנפת ידו של גינג'ו ואז נכנסת אל פיו, הוא מסביר שהוא הוציא את הנשמה של השתייה ובכך שתה אותה, ללא צורך בלהרים את הכוס, הוא ממשיך ומסביר שהיכולת שלהם היא להוציא את הנשמה ולשנות אותה כאוות נפשם.
גינג'ו מסביר לאיצ'יגו, שלא רק לדברים חיים יש נשמה ואז מדגים את היכולת עוד פעם, הפעם על השרשרת שלו, הוא הופך את השרשרת שלו לחרב ענקית ובכך חותם את השיחה עם השם של היכולת: "הפולברינג".
לאחר שם היכולת, רירוקה נכנסת לחדר, היא אומרת שהיא מצאה אותו וגינג'ו אומר לה להכניס אותו, האדם שהיא מכניסה מתגלה כסאדו ואיצ'יגו מביט בו מופתע לגמרי.

רשימת הפרקים:
424. The Lost Agent
425. A Day Without Melodies
426. The Starter2
427. A Delicious Dissonance
428. The Known
429. Welcome to our EXECUTION
430. Welcome to our EXECUTION 2
431. Welcome to our EXECUTION 3
432. The Soul Pantheismכתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>