ווליום 50

שם הווליום: ששת הפולברינגרס (The Six Fullbringers)

תקציר:
הווליום נפתח בכך שרואים את איצ'יגו מסתכל על סאדו, איצ'יגו מתפרץ על גינג'ו אך זה אומר לו להרגע, לאחר מכן גינג'ו מספר לאיצ'יגו איך הם קיבלו את כוחותיהם, בכך שהולואים תקפו את הוריהם לפני שהם נולדו וכשהם נולדו, הם קיבלו את הכוחות שנשארו מההולואים, ככה הכוחות שלהם דומים יותר לכוחות של הולואים מאשר לכוחות של שיניגאמים.
סאדו מגלה לאיצ'יגו שהוא אחד מהם, גינג'ו מטיל ספק באיצ'יגו ואומר לו שהוא לא מאושר כמו פעם, בלי הכוחות שלו..לאחר התלבטויות, איצ'יגו מסכים וגינג'ו מתחיל את תהליך החזרת הכוחות שלו.
יום לאחר מכן, איצ'יגו נפגש שוב עם הפולברינגרס, בפגישה רירוקה מביאה בית בובות ומדגימה את הפולברינג שלה: היא מקטינה את איצ'יגו ומכניסה אותו אל תוך בית הבובות ואיצ'יגו נתקל בדוב גדול ורירוקה מצווה עליו להביס אותו.
איצ'יגו מתחיל את הקרב נגד הדוב הגדול בבית הבובות, אך נתקל בקשיים להביס אותו, רירוקה חוזרת ואומרת שהיא לא תוציא אותו עד שהוא לא יביס את הדוב ואיצ'יגו ממשיך לברוח מהדוב.
לאחר בריחה ממושכת, סאדו מגלה לאיצ'יגו איך להביס את הדוב בכך שהוא אומר לו להשתמש בתג השיניגאמי המחליף, אך 15 דקות חלפו והדובי גודל עוד ומשתנה כשהוא במצב מטורף.
איצ'יגו ממשיך לברוח, שהוא לא מבין איך להפעיל את הכוח מתוך תג השיניגאמי המחליף, סאדו מנסה לעזור לו ואומר לו להזכר ברגעי גאווה מעברו כשיניגאמי ואיצ'יגו נזכר ומצליח להפעיל את הכוח מתוך תג השיניגאמי המחליף. איצ'יגו תוקף את הדוב, אך לא מצליח לחתוך אותו, בסופו של דבר איצ'יגו מנסה להשתמש בגטסוגה טנשו עם התג ומצליח להביס את הדוב.
התמונה עוברת לאוריהימה, שנתקלת באדם מוזר המציג את עצמו כשישיגאווארא, שישיגאווארא מדבר עם מישהו לא מוכר ואז קופץ לעבר אוריהימה, ששמה לב אליו, אחרי שיחה קצרה אוריהימה שואלת אותו אם הוא אחד מאלו שתקפו את אישידה והיא מבינה שזה נכון. מאחוריה, מופיע האדם המוזר והוא נוטל אחריות על תקיפתו של אישידה. האדם המוזר מציג את עצמו בפני אוריהימה, כטסוקישימה שוקורו.
טסוקישימה מניף את חרבו לעבר שישיגאווארא, בטענה שיקח אחריות על זה שהפריע לו, אך אוריהימה מזנקת לעברו של שישיגאווארא ומניפה את ידיה, טסוקישימה אומר שהיא מגנה על שישיגאווארא בגלל שהיא לא יכולה לראות מישהו נפצע מולה, אך היא שוללת אותו ואומרת שאם הוא תקף את אישידה, היא לא יכול לתת לו ללכת.
איצ'יגו וסאדו חוזרים מהפגישה עם הפולברינגרס לכיוון ביתה של אוריהימה, סאדו הולך לעבר הבית ומיד קורא לאיצ'יגו שמשהו לא בסדר עם הראייטסו של אוריהימה.
איצ'יגו וסאדו מיד רצים לעבר המקום שבו נמצאת אוריהימה, טסוקישימה מתקרב אל אוריהימה לאחר מה שהיא אמרה לו, אך בסוף מחליט לנטוש את העניין, אוריהימה מיד תוקפת אותו עם הכוח שלה, אך הוא מופיע מאחוריה במהירות ודוקר אותה.
איצ'יגו וסאדו מגיעים אל אוריהימה, היא מרגישה שדקרו אותה, אך בפועל לא קרא לה כלום, כשאיצ'יגו וסאדו שואלים מה קרה, אוריהימה אומרת שהיא נפגשה עם חבר, אך היא חושבת לעצמה למה לרגע היא חשבה שטסוקישימה חבר שלה.
איצ'יגו מיד מגיע למחבוא של הפולברינגרס ומודיע להם שאוריהימה כנראה הותקפה, לבסוף גינג'ו מגיע למסקנה שזה לא אחר מאשר טסוקישימה, שמשתמש ביכולת הפולברינג כמוהם ופעם הוא היה בעל ברית שלהם.
גינג'ו מספר לאיצ'יגו על טסוקישימה, שפעם היה המנהיג של החבורה שלהם, הוא עלה על הרעיון להעביר את כוחותיהם לשיניגאמים מחליפים ובתמורה הם יחזרו להיות בני אדם, כמה מהחבורה נתנו את כוחותיהם לשיניגאמי המחליף שהסכים לעניין, אך אז טסוקישימה שינה את דעתו, הרג את השיניגאמי המחליף, את אלו שנתנו את כוחותיהם לאותו שיניגאמי ונעלם.
לאחר מכן, גינג'ו מראה לאיצ'יגו את תג השיניגאמי המחליף שהיה לאותו שיניגאמי מחליף שנהרג, גינג'ו מסביר שטסוקישימה לא הראה את פרצופו מאז וכל מעשיו כעת כמו תקיפת אישידה או הפגישה עם אוריהימה, היא לקבל את תשומת הלב של איצ'יגו. גינג'ו אומר לאיצ'יגו לא לדאוג ושהוא יצור איתו קשר כשהם יהיו מוכנים להמשך האימונים.
בדרכו חזרה, איצ'יגו רואה את אביו מדבר עם אוראהרה, בסופו של דבר איצ'יגו מחליט שהוא חייב להשיג את כוחותיו מהר ככל האפשר.
יום למחרת, איצ'יגו נפגש שוב עם הפולברינגרס, רירוקה שוב מכניסה אותו אל בית הבובות שלה והוא נפגש עם עוד מישהי ששולטת ביכולת הפולברינג, ג'קי טריסטן, איצ'יגו מציג את עצמו וממהר להתחיל עם האימון.

רשימת הפרקים:
433. The Six Fullbringers
434. Berry in the Box
435. Panic at the Dollhouse
436. The Time Discipline
437. Swastika Break
438. Knuckle Down
439. KEEN MARKER
440. Mute Friendship
441. Spotlight Brockenכתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>