ווליום 9

שם הווליום: ארבעה-עשר ימים לקנוניה. (ווליום מספר 9)
סיסמה: "Oh, all of us dream
That we are flying the skies
With our eyes open"

תקציר: חברינו איצ'יגו,אישידה,אוריהימה,סאדו והחתול יורואיצ'י רצים על נפשם על מנת להגיע אל קצה המנהרה בכדי להתחמק מן מתולעת הענקית. כשכמעט ואין מוצא והתולעת כמעט משיגה אותם, אוריהימה שולחת את מגן הפיות שלה בכדי להרווח זמן כדי שכולם יוכלו לצאת מהמנהרה. וכן הצליחו כולם לצאת בשלום מהמנהרה ללא כל פגע. לאחר שנחתו ווידאו שכולם בחתיכה אחת שלמה, הם מבינים כי הם כעת בסול סוסייטי. יורואיצ'י מסביר להם כי הם אומנם בסול סוסייטי אך באיזור שבו נמצאות הנשמות שעברו טיהור ונשלחו לכאן, ואילו איזור השינגאמים נמצא בצד השני של הרחוב בו הם נמצאים. איצ'יגו מתקדם לעבר איזור השיניגאמים בעליזות רבה, אך לפתע יורואיצ'י תועק לו לעצור, ופתאום נופלת לה חומת אבן מהשמיים ללא כל התרעה. איצ'יגו הצליח לברוח לפני שהחומה נפלה עליו. משום מקום כמו החומה ניצב כעת איש גדול מול עיניו של איצ'יגו.
האיש המגודל שולף נשק דמוי גרזן ומניף אותו לעבר איצ'יגו אך מפספס בכוונה. אוריהימה וסאדו באים לעזרתו של איצ'יגו, אך האיש המגודל חוסם להם את המעבר והם נשארים מאחור ללא יכולת לעזור לאיצ'יגו. אך מהר מאוד איצ'יגו מרגיע אותם ואומר להם שהוא בסדר. כעת מתחיל קרב בינו לבין האיש המגודל שמולו. האיש המגודל מניף פעם נוספת את הגרזן שלו והפעם המטרה לפגוע באיצ'יגו, איצ'יגו בולם את התקפתו ללא כל בעיה. לפתע מתחיל לצחוק לו הענק בקולי קולות. איצ'יגו לא מבין מה פשר הצחוק הזה ושואל אותה למה הוא צוחק. הענק אומר לו שהוא הרבה זמן לא זכה להילחם במישהו בצורה רצינית שכזו ומיד מניף שוב את גרזנו. הוא מניף את גרזונו מספר פעמים, ופעם אחר פעם איצ'יגו מצליח לעצור את כל מתקפותיו. כשהענק רואה כי הוא אינו מתקדם לשום מקום הוא שולף גרזן נוסף ומתחיל להילחם עם שניהם נגד איצ'יגו.
הענק אינו מהווה אתגר לאיצ'יגו ולכן הוא שובר את שני גרזניו של הענק. לפתע פתאום מתגלה כי הענק אינו מפחיד כל כך. הוא מתחיל לבכות משום ששני גרזניו כעת שבורים. איצ'יגו מנסה להרגיע אותו, כשלפתע הענק קם ואומר לו שהוא ייתן לו לעבור. איצ'יגו והחברה קורנים משמחה. הענק מרים את השער הגדול והכבד, כשמאחוריו כבר ממתין לו אחד מן הקפטנים. ג'ידאנבו עומד כולו משותק מבהלה למראה קפטן יחידה מספר 3, איצ'ימארו גין. מראה זה אינו מלהיב את איצ'מארו ולכן הוא תוקף את ג'ידאנבו על מנת שהשער יסגר.
הוא קטע את ידו של ג'דאנבו וכעת למרות מאמציו שלו השער לאט לאט נסגר. איצ'יגו מנסה את מזלו ובפתאומיות תוקף את איצ'מארו, אך הוא חוסם אותו. יורואיצ'י אומר לאיצ'יגו לחזור מיד ולא להתעסק עם המפקד איצ'ימארו. אך עוד לפני שהבין מה קורה איצ'יגו חסם את התקפתו של איצ'ימארו. למרבה הצער חסימתו הובילה להוצאתו החוצה מאיזור השיניגאמים ביחד עם ג'ידאנבו. וכך נסגר לו השער ומאחוריו עומד לו איצ'ימארו ומנופף בידו לשלום.
לאחר המפלה הגדולה שנתבצעה על ידי איצ'ימארו, חברינו קודם כל עוזרים לג'ידאנבו ומרפאים אותו. סאדו פגוש את שיבאטה. כשיורד הערב אחד מאנשי הכפר מזמין אותם ללון אצלו את הלילה. לפתע נשמע לו רעש מוזר מבחוץ. ומהר מאוד נראה היה כי איש נפל על הדלת הבית ותלש אותה מן המקום. אותו איש מציג את עצמו בשם גאנג'ו. בגרע אחג מבחין גאנג'ו באיצ'יגו ובהיותו שיניגאמי, הוא מצהיר כי הוא שונא שניגיאמים.
בשל אמירה זו ובאורך פלא איצ'יגו נכנס לעימות עם גאנג'ו מהר מאוד. העימות נמשך והתגלגל אל מחוץ לבית. השנים כעת מתכננים להילחם ברצינות רבה, בעוד כי שניהם הולכים לשלוף את החרבות שלהם.
כך זה נמשך שניהם שלפו חרבות והתחילו להילחם ברצינות. לבסוף שניהם השאירו את כלי הנשק שלהם בצד ועברו להילחם בידיין שלהם בלבד. כך זה נמשך, עד שלפתע מגיע לו הצילצול הגואל שמתריע על שעת חזרתו הביתה של גאנג'ו. הוא קורא לחזירת הבר שלו בונ,י ומסתלק מן המקום במהירות רבה מאוד.
למחרת בבוקר החברה קמים מוקדם על מנת למצוא בית של מישהו אשר יעזור להם להיכנס אל סול סוסייטי. לאחר חיפושים רבים נמצאה האבדה והם פונים לכיוון ביתו של קוקאקו. לפתע עוצרים אותם שניים ושואלים מה מעשיהם כאן, עד שמגיח לו יורואיצ'י משום מקום, ואומר כי הוא צריך לראות את קוקאקו. השניים מובילים את החבורה לחדרו של קוקאקו. כאשר הם פותחים את הדלת מתגלה כי קוקאקו הוא בכלל אישה. לאחר שהבינו שקוקאקו היא אישה, ודיברו איתה שברצונם להגיע אל מרכז סול סוסייטי על מנת להציל את רוקיה. כעת מציגה בפניהם קוקאקו את אחיה הקטן, גאנג'ו שיבה. הפלא ופלא זהו עולם קטן, גאנג'ו מאתמול בערב הוא אחיה של קוקאקו. בין איצ'יגו לגאנג'ו פרצה שוב מריבה.
כך הם רבו כמה דקות. אך מהר מאוד לקוקאקו נמאס מהמצב והיא מפרידה וצועקת על השניים. היא מובילה אותם אל חדר גדול ובמרכזו עומד תותח גדול. היא מסבירה להם כי באמצעות התותח הזה הם יגיעו אל סיירייטיי.

רשימת פרקים:
071. INTRUDERZ
072. The Superchunk
073. Drizzly Axes
074. Armlost, Armlost
075. 血雨 (Rain of Blood)
076. Boarrider Comin'
077. 俺様の名はガンジュ (My Name is Ganju)
078. meeT iT aT basemenT
079. FOURTEEN DAYS FOR CONSPIRACYלא ניתן להגיב.