טיבורון

טיבורון – Tiburon (קיסרית כריש מלכותי [Imperial Shark Empress])
טיבורון היא הזאנפאקוטו של האספדה השלישית בדירוג, האליבל.

צורות:
צורה חתומה - צורתה החתומה של טיבורון היא של להב חלול, ורחב. ידית החרב מלופפת בסרט בצבע סגול כחול, והטסובה שלה בעלת שני קצוות, שבכל אחת מהן יש שלושה עיגולים חלולים.
את הזאנפאקטו היא נושאת בנרתיק ורוד, הנמצא על גבה בצורה אנכית.

שחרור - כאשר ברצונה של האליבל לשחרר את הזאנפאקוטו שלה, היא אומרת את פקודת השחרור, "התקף" (Ute). בפקודת השחרור, משתחרר גל ענקי של מים, בצורת לב, שנסגר ועוטף את האליבל. אחר שהגל מתנדף, המסכה שעטפה קודם את פניה של האליבל נעלמת, ובמקומה היא לובשת שיריון קרב, שכולל גם כתפיות רחבות, חצאית, מגפיים מכף רגל ועד לירכיים, ומגני זרועות. ביד הימנית היא אוחזת בלהב ענקי, כמעט בגודלה שלה.

יכולות מיוחדות:
פרוג'קטיל אזול – (Projectile Azule, "קליע תכול") - בעוד שחרבה של האליבל במצב חתום, בהישמע פקודה זו, מייצרת הזאנפאקטו מתקפת אנרגיה בריכוז גבוהה, שנשלחת מן החרב בעוצמה ומהירות גבוהים לעברו של היריב.

כאשר הזאנפאקטו של האליבל משוחרר, הוא מסוגל ליצור גלי מים אדירים, המתקרבים אל האויב במהירות רבה.

הירוויינדו (Hirviendo, "רתיחה") - יכולת זו של טיבורון, מאפשרת להאליבל להפוך מים ממצב צבירה מוצק, למצב צבירה נוזלי, ולהשתמש בהם בהתקפה שלה.

קסקאדה (Cascada, "מפל") - התקפה זו מייצרת פרץ מים, שמתגבש במהירות לעמוד מים, ופוגע ביריב פגיעה חזיתית מהירה.

לה גוטה - (La Gota, "הטיפה") - בהישמע קריאה זו, הזאנפאקוטו של האליבל מייצרת הבזק של מים, בצורת סנפיר של ריש שנשלח במהירות ובקו ישיר לגבי היריב. אך למרות זאת, ההתקפה חלשה, ולא מזיקה במיוחד.לא ניתן להגיב.