יאנג – Yang

Yang- יאן

יאן הינה אראנקארית, וגם אחותה של יין. היא משרתת מרצונה החופשי, שיניגאמי העונה לשם, קוסאקה סוג'ירו, יחד עם אחותה יין.

תאור הדמות
יאן בעלת שיער אדום וקצר, ועינייה בצבע טורקיז. בשל היותה אראנקארית, בגדיה אומנם הם של אראנקאר, אך שונים מן הרגיל. החולצה שלה היא גופייה ארוכה, שתחתייה היא לובשת חצאית בצבע אדום, כשערה. נוסף לכך היא לובשת כפפות אדומות המגיעות לה עד איזור הכתפיים, ונעלייה, הם למעשה מגפיים כדמוי נעליי האראנקאר. הן מגיעות עד לברך, ואחר כך ישנן גרביים אדומות, אשר מגיעות לירכיים. בתוספת להופעה הזו, מסיכת האראנקאר שלה שונה מן הרגיל גם היא, לאור העובדה שהיא מונחת על ראשה ככובע. מקדימה אלו השיניים של כל מסיכת הולו, ומאחור המסיכה היא כסוג של סיכה לשיער, ושם היא מחזיקה את הזאנאפאקטו שלה.

עלילה
הפעם הראשונה בה יאן מופיעה בסרט, היא למעשה עוד בתחילתו, כאשר היא ואחותה מתקיפות את הכרכרה, שככל הנראה נסעה את חותם המלך. במהלך המתקפה, יאן נקלעת לקרב מול היטסוגאיה. היא נתקלת בו, ונישוגה לאחור, ולמעשה מובילה אותו אל המקום בו חיכה לו שיניגאמי, אשר מסתיר את פניו.
לאחר מכן יאן נראת פעם נוספת עם אחותה, כשהשתיים באות לקחת את היטסוגאיה טושירו אל המנהיג שלהן, שאת שמו הן לא מציינות. איצ'יגו כמובן אינו רוצה לתת להן את היטסוגאיה, ומתחיל קרב בינו לבין יאן, ויין. יאן שולפת את הזאנפאקטו שלה ומשלחת לעבר איצ'יגו מתקפת כדור אש מן החרב הלהבה שלה, שמשתלב ביחד עם מתקפת החשמל מהזאנפאקטו של אחותה. הקרב אינו לוקח זמן רב, ולאחר ההתקפה של איצ'יגו על שתיהן, הן נעלמות.
בפעם הזו, נראות יאן ויין כאשר הן מתקיפות את איצ'יגו ורוקיה במפתיע. הן פותחות במתקפה, ומיד אחריה, מצטרף אליהן קוסאקה, המנהיג שלהן. הוא מצליב מעט חרבות עם איצ'יגו, ולא עובר זמן רב, ואיצ'יגו מוצא את עצמו כלוא בתוך קרחון ענקי של הזאנפאקטו של קוסאקה, היורינמארו. קוסאקה מטיל על יאן ויין לחסל את רוקיה, ולנקות את הבאלגן שנותר לאחר מכן. השתיים מתחילות להתקיף את רוקיה. כעבור מספר דקות, איצ'יגו משתחרר מהקרחון של קוסאקה, ובא לעזרתה של רוקיה.
כחלוף כמספר דקות, משתחרר לאוויר ראייטסו מוזר, ויאן ויין אומרות לרוקיה ואיצ'יגו כי הנקמה של קוסאקה והיטסוגאיה החלה כעת. ומוסיפות כי עכשיו הן חייבות לחסל את שניהם, בעוד שמאחוריהן ישנם אלפי הולואים מזומנים, במטרה להתקיף אותם. יאן ויין משלחות לעבר רוקיה ואיצ'יגו את ההולואים, אך אישידה מחסל את ההולואים תוך מספר שניות. לאחריו מופיעים אוריהימה וסאדו, שגם באים לעזור. יאן ויין אינן מוותרות, ויאן יוצרת כדור אש ענקי ושמלחת אותו לעבר החברה, אך סאדו משחרר את האגרוף שלו, ומחזיר אל יין ויאן את המתקפה שלהן, ונוצר פיצוץ גדול.
הפעם הזו, נראות יאן ויין, כאשר הן חוזרות מעולם החיים, מופסדות ופצועות. הן מגיעות אל קוסאקה, וזה אומר להן שאין דבר, ומקפיא את שתיהן, ומעצים את כוחן, בכך שהוא הופך אותן לשני הולואים ענקיים ששומרים על הטירה שיצר לעצמו, באמצעות חותם המלך. כשאיצ'יגו, רוקיה, רנג'י, היטסוגאיה, מאטסומוטו, איקאקו ויומיצ'קה מנסים להגיע אל המגדל המרכזי, יאן, ויין בצורת ההולו הענקי עוצרות אותן, על ידי שליחת מתקפות של כדורי אש, וחשמל. לבסוף יאן, ואחותה יין, מושמדות כאשר קוסאקה מובס.

זאנפאקטו
שמה של הזאנפאקטו של יאן, אינו נחשף במהלך הסרט, אם כי זה בכלל זאנפאקטו.
היא שולפת את הזאנפאקטו שלה מממסיכת ההולו שלה, מאחורי ראשה. הזאנפאקטו נראה כסוג של עצם, שאליו מחובר סרט בצבע אדום בקצהו.
על פי רצונה של יאן, הזאנפאקטו משתנה, ומתחיל להבעיר את עצמו, ונוצרת חרב אש, אשר שורפת כשבאים איתה במגע.לא ניתן להגיב.