יין – Ying

Ying- יין

יין הינה אראנקארית, ואחותה של יאן. היא משרתת מרצונה החופשי, שיניגאמי בשם, קוסאקה סוג'ירו, יחד עם אחותה.

תאור הדמות
יין בעלת שיער כחול, אשר מקדימה קשור כמעין צמות, ועינייה בצבע תכלת בהיר. בשל העובדה שהיא אראנקארית, בגדיה אומנם הם של אראנקאר, אך שונים מן הרגיל. החולצה שלה היא גופייה ארוכה, שתחתייה היא לובשת חצאית בצבע כחול, כשערה. נוסף לכך היא לובשת כפפות כחולות המגיעות כמעט עד לכתפיים. נעלייה הם למעשה מגפיים כדמוי נעליי האראנקאר. ניתן לראות כי הן מגיעות עד לברך, ואחר כך ישנן גרביים כחולות המגיעות לירכיים. בתוספת להופעה הזו, מסיכת האראנקאר שלה יוצאת מן הכלל גם היא, משום שהיא מונחת על ראשה, כמו כובע, שמקדימה לו יש את השיניים של כל מסיכת הולו, ומאחור זה מעין סוג של סיכה לשיער, ושם היא מחזיקה את הזאנאפאקטו שלה.

עלילה
הפעם הראשונה בה יין מופיעה סרט, היא למעשה עוד בתחילתו, כאשר היא ואחותה מתקיפות את הכרכרה, שככל הנראה נסעה את חותם המלך. במהלך המתקפה, יין נקלעת לקרב מול מאטסומוטו, ולאחר מתקיפה אחת, היא נעלמת כאילו לא הייתה.
לאחר מכן יין נראת פעם נוספת עם אחותה, כשהשתיים באות לקחת את היטסוגאיה טושירו אל המנהיג שלהן, שאת שמו הן לא מציינות. איצ'יגו כמובן אינו רוצה לתת להן את היטסוגאיה, ומתחיל קרב בינו לבין יין, ויאן. יין שולפת את הזאנפאקטו שלה ומשלחת לעברו של איצ'יגו מתקפת חשמל מן השוט שלה, שמשתלב ביחד עם כדור האש מהזאנפאקטו של אחותה. הקרב אינו לוקח זמן רב, ולאחר ההתקפה של איצ'יגו על שתיהן, הן נעלמות.
בפעם הזו, נראות יין ויאן כאשר הן מתקיפות את איצ'יגו ורוקיה במפתיע. הן פותחות במתקפה, ומיד אחריה, מצטרף אליהן קוסאקה, המנהיג שלהן. הוא מצליב מעט חרבות עם איצ'יגו, ולא עובר זמן רב, ואיצ'יגו מוצא את עצמו כלוא בתוך קרחון ענקי של הזאנפאקטו של קוסאקה, היורינמארו. קוסאקה מטיל על יין ויאן לחסל את רוקיה, ולנקות את הבאלגן שנותר לאחר מכן.השתיים מתחילות להתקיף את רוקיה. כעבור מספר דקות, איצ'יגו משתחרר מהקרחון של קוסאקה, ובא לעזרתה של רוקיה.
כחלוף כמספר דקות, משתחרר לאוויר ראייטסו מוזר, ויין ויאן אומרות לרוקיה ואיצ'יגו כי הנקמה של קוסאקה והיטסוגאיה החלה כעת. ומוסיפות כי עכשיו הן חייבות לחסל את שניהם, בעוד שמאחוריהן ישנם אלפי הולואים מזומנים, במטרה להתקיף אותם. יין ויאן משלחות לעבר רוקיה ואיצ'יגו את ההולואים, אך אישידה מחסל את ההולואים תוך מספר שניות. לאחריו מופיעים אוריהימה וסאדו, שגם באים לעזור. יין ויאן אינן מוותרות, ויאן יוצרת כדור אש ענקי ושמלחת אותו לעבר החברה, אך סאדו משחרר את האגרוף שלו, ומחזיר אל יין ויאן את המתקפה שלהן, ונוצר פיצוץ גדול.
הפעם הזו, נראות יין ויאן, כאשר הן חוזרות מעולם החיים, מופסדות ופצועות. הן מגיעות אל קוסאקה, וזה אומר להן שאין דבר, ומקפיא את שתיהן, ומעצים את כוחן, בכך שהוא הופך אותן לשני הולואים ענקיים ששומרים על הטירה שיצר לעצמו, באמצעות חותם המלך. כשאיצ'יגו, רוקיה, רנג'י, היטסוגאיה, מאטסומוטו, איקאקו ויומיצ'קה מנסים להגיע אל המגדל המרכזי, יין, ויאן בצורת ההולו הענקי עוצרות אותן, על ידי שליחת מתקפות של כדורי אש, וחשמל. לבסוף יין, ואחותה יאן, מושמדות כאשר קוסאקה מובס.

זאנפאקטו
שמה של הזאנפאקטו של יין, אינו נחשף, אם כי זה הוא בכלל זאנפאקטו.
את הזאנפאקטו שלה היא שולפת מממסיכת ההולו שלה, מאחורי ראשה. הזאנפאקטו נראה כסוג של עצם, שאליו מחובר סרט כחול בקצה.
על פי רצונה של יין, הזאנפאקטו משתנה ונהפך לשוט חשמלי מסוכן, שמחשמל כל דבר, אשר הוא בא במגע עימו.לא ניתן להגיב.