מדריך הולואים שהופיעו בסדרה.

הולואים באנימה ובמאנגה


נאמב צ'אנדליאר – Numb Chandelier

נאמב צ'אנדליאר היא הולו ממין נקבה. בעוד שראשה לבן, שאר איברי הגוף שלה כחולים, ויש לה שמונה זרועות גמישות וכחולות. במקום בו אמור להיות הסנטר שלה, יש לה חמש זרועות קצרות נוספות.
נאמב צ'אנדליאר נראתה לראשונה בשטח בית הספר בו איצ'יגו לומד, והיא הייתה זו שגרמה לחלונותיהן של הכיתות להתנפץ. היא התקיפה את אוריהימה, טאטסוקי וצ'יזורו, ובאמצעות יכולותיה היא גרמה לצ'יזורו, טאטסוקי ועוד עשרות תלמידים אחרים לפנות נגד אוריהימה. במהלך הקרב, נאמב צ'אנדליאר הרגיזה את אוריהימה על ידי כך שגרמה לטאטסוקי לבכות, וכתוצאה מכך אוריהימה הצליחה להעיר את כוחותיה הרוחניים. בעזרתו של טסובאקי, אחד מששת הפיות שהשתחררו מהסיכה שאוריהימה קבלה מאחיה סורה, נאמב צ'אנדליאר בסופו של דבר הובסה.

נאמב צ'אנדליאר מסוגלת להשליך מהמצח שלה זרעים דמויי קליעים, אשר נספגים בגופם של בני אדם הנפגעים מהם, ולכן נאמב צ'אנדליאר יכולה לשלוט בהם. ובנוסף לכך, היא יכולה להשליך את הזרעים כאילו ממש היו קליעים, כך שבמידה ובני אדם נפגעים מהם, נגרם להם נזק.

באלבוס ג'י – Bulbous G

באלבוס ג'י הוא הולו עצום בגודלו, שרירי, בעל גוף אפור ופרצופו מזכיר את פניו של האריה המגן.
הוא נראה לראשונה בעיירה קאראקורה, יחד עם עשרות הולואים אחרים אשר נפלו בפיתיון של אישידה ונמשכו אל העולם האמיתי. סאדו יאסוטורה נתקל בבאלבוס ג'י ונרדף על ידו, עד אשר סאדו הגיע אל מגרש כדורגל בו אחותו של איצ'יגו, קארין, שחקה עם חבריה. מאחר וסאדו אינו מסוגל לראות את ההולו, קארין, שכן מסוגלת, מסייעת לו בקרב; לאחר שהיכה בסאדו, כוחותיו הרוחניים התעוררו, ובעזרתם סאדו הצליח להביס את באלבוס ג'י ולהשמידו.

פישבון די – Fishbone D

פישבון הוא ההולו הראשון שהופיע בסדרה, כאשר הוא תקף את משפחת קורוסאקי. הוא הובס ע"י קורוסאקי איצ'יגו, שניות אחדות אחרי הפיכתו של זה האחרון לשיניגאמי.
לפישבון יש צורה כללית אנושית, דמויית גורילה ענקית, אך הוא גם נושא על גופו מספר סממנים דגיים,כגון סנפיר גב, ומכאן נובע שמו, "פישבון" ("פיש"-דג, "בון"-עצם).

אסידווייר – Acidwire

אסידוויר הוא צורת ההולו דמויית הנחש של סורה, אחיה של אינואה אוריהימה. בפרקיה הראשונים של הסדרה, הוא נלחם באיצ'יגו, אך לאחר שהמסכה שלו מנותצת בידי איצ'יגו, הוא מקבל חזרה את האישיות שלו, והשליטה על נשמתו, ומנצל את הרגעים האלה על מנת "לטהר" את עצמו בעזרת חרבו של איצ'יגו. פלג גופו העליון אנושי למדי, אך מן המותניים ומטה הוא נחש לכל דבר. את שמו, אסידוויר, הוא קיבל בגלל יכולתו לירוק ארס ("אקיד"-ארס, "וויר"-חוט, כבל).

שריקר – Shrieker

שריקר הוא הולו בצורת עטלף/צפרדע. שריקר מסוגל לעוף ושלוט ביצורים קטנים שלהם הוא קורא "מחסן הנשק" שלו.
יצורים אלה מסוגלים לשגר עלוקות שנצמדות לכל דבר שהן פוגעות בו מפיהם. כאשר שריקר משתמש בלשונו לשחרור תדרים מיוחדים,הוא מסוגל לגרום לעלוקות להתפוצץ. שריקר מתקיף את סאדו לאחר שסאדו מקבל תוכי רדוף. לאחר מכן, מתגלה ששריקר היה בחייו הקולא ניתן להגיב.