מדריך מתקפות ויכולות הולואים

מתקפות ויכולות ההולאים:

סרו (Cero):

הסרו הם פרצי אנרגיה עוצמתיים המשומשים על ידי הולואים מסוג מנוס, אראנקאר וואייזארד. בדרך כלל, ממה שנראה עד כה, המתקפה סרו שוחררה מאיבר שונה בגוף אצל כמה וכמה דמויות – מהאצבע, מהפה, מהלשון, או מכף היד. נראה שככל שהישות חזקה יותר, כך גם יכולתה ליצור ולשלוט בסרו גבוהה יותר.

גראן ריי סרו (Gran Rey Cero):

גרסה נוספת וחזקה יותר של הסרו. הגראן ריי סרו, או ה"סרו המלכותי", משומש אך ורק על ידי עשרת חברי האספאדה.

סרו אוסקיוראס (Cero Oscuras)
סרו רב עוצמה, המשומש על ידי אולקיאורה סיפר, שמשחרר אותו מהאצבע האמצעית שלו. הסרו מתעלה בכוחו על הסרו האולטימטיבי, הגראן ריי סרו, ונראה כקרן אנרגיה אפלה המכסה טווח רחב מאוד.

סרו סינקרטיקו (Cero Sincretico)

גרסה שלישית של הסרו, אשר הומצאה על ידי פשה גאטישה ודונדוצ'אקה בילסטין. על מנת להשתמש בסרו המיוחד הזה, יש צורך בשני אראנקאר / וואייזארד / מנוס שימזגו את שני הסרו אותם יצרו לסרו אחד חזק.

גארגאנטה (Garganta)

שער המשומש בידי האראנקאר במטרה לעבור בין שני העולמות – הואקו מונדו והעולם האמיתי – על ידי פתיחת קרע מימדי, שבתוכו יש רק חלקיקי נשמה. על האראנקאר להשתמש באותן חלקיקי נשמה על מעט ליצור עבורם שביל, היוביל אל הואקו מונדו. מלבד האראנקאר, גם לקאנאמה טוסן ולאוראהארה קיסוקה יש את האפשרות לפתוח שער גארגאנטה.

בארה (Bara)

אמנם מתקפה זו אינה חזקה כמו הסרו הרגיל, אך היא הרבה יותר מהירה, מאפשרת למשתמש להקשיח את הלחץ הרוחני שלו ולירות עשרים פיצוצי אנרגיה מהירים.

היארו (Hierro)

היארו הוא עורם הקשה מאוד של האראנקאר לאחר השחרור של הזאנפאקוטו שלהם. העור כל כך קשה, עד שהאראנקאר מסוגל לחסום בידיים חשופות מתקפה פיזית של זאנפאקוטו משוחרר, אך העור לא אינו חדיר. ככל שהאראנקאר חזק יותר, כך גם עורו יהיה קשה יותר.

נגאסיאון (Negacion)

היכולת להשתמש בנגאסיאון קיימת אך ורק אצל הולואים מסוג מנוס. שדה נגאסיאון מקיף מטרה כלשהי בקרן אור מרובעת, אשר מבודדת את המטרה מהמימד בו היא נמצאת כרגע, מונעת מכל דבר לפגוע בה.
לחברי האספאדה ישנו חפץ דמוי קובייה, הנקרא קאג'ה נגאסיאון (Caja Negacion), שמחקה את היכולת של הנגאסיאון, משומש על ידם על מנת להעניש את הנומרוס שמשרתים אותם, במידה ויש צורך בכך. כאשר הקאג'ה נגאסיאון משומש על חפץ או ייצור כלשהו, הוא כולא אותו בתוך מימד ממנו לא ניתן להמלט. למרות זאת, אראנקאר חזקים יותר, לדוגמה חברי האספאדה עצמם, יכולים להשתחרר מאותו מימד בתוך זמן קצר.

סונידו (Sonido)

לשיניגאמי ישנו השונפו, לקווינסי יש את ההירנקיאקו, ולאראנקאר יש את הסונידו, המאפשר להם לנוע במהירות גבוהה מאוד על מנת לחצות מרחקים קצרים.

גמלוס סונידו (Gemelos Sonido)
הוריאציה של זומארי לה רו, האספאדה השביעי. לאחר שימוש בטכניקה, זומארי מותיר העתקים שלו, אולם מספר ההעתקים מוגבל לחמישה בלבד. ההעתקים משומשים בעיקר לצורך הסחת דעתו של היריב, אך הם מסוגלים גם לתקוף אותו.

פסקויסה (Pesquisa)

היכולת הזאת פועלת בדומה ליכולת של השיניגאמים, ושאר בעלי רייאטסו, לאתר כוח רוחני. עם זאת היכולת הזאת לא מסוגלת להבדיל בין הרייאטסויים, בניגוד לשאר שמסוגלים להבדיל בין שיניגאמים לאחרים ע"י צבעו האדום של הבד הרוחני, אלא רק לגבי גודל הרייאטסו והיא נראת כמו מעין סונאר שמאתר את כל אחד עם רייאטסו מעל רמה מסויימת.לא ניתן להגיב.