מדריך סיואים

שם: מוריטה מאסאקאזו (Morita Masakazu)
דמות מבליץ': קורוסאקי איצ'יגו
תאריך לידה: 21 באוקטובר 1972
מידע אישי: הוא נולד בעיר טוקיו הממוקמת במחוז קאנטו, יפן. נכון לעתה, מוריטה עובד ב"הפקת אאוני" (Aoni Production), סוכנות הכישרונות היפנית, המייצגת כמה וכמה סאיו (Seiyu) ובדרנים נוספים. בזכות עבודתו כסאיו של קורוסאקי איצ'יגו, מוריטה אף זכה במקום הראשון כ"השחקן הטירון הטוב ביותר" בפרסי הסאיו, אך כמובן, איצ'יגו איננה הדמות הראשית הראשונה אותה מוריטה מדובב.

דמויות נוספות שהוא דיבב: ווינו (באקאנו!), מרקו (וואן פיס), טושיהא (מג'ור עונה שניה), קאזוקי (לה קורדה ד'וורו עונה ראשונה), מאסארו (באק)

שם: אוריקאסה פומיקו (Orikasa Fumiko)
דמות מבליץ': קוצ'יקי רוקיה
תאריך לידה: 27 בדצמבר 1974
מידע אישי: פומיקו נולדה בטוקיו, והיא משמשת גם כסאיו וגם כזמרת. את אוריקאסה מייצגת סוכנות הכישרונות "האיקיו" (Haikyo, השם המלא: Tokyo Actor's Consumer's Cooperative Society). לצאת לקניות הוא בין תחביביה הגדולים ביותר, היא רקדנית מצוינת. חבריה הסאיו, והמעריצים שלה, פונים אליה בדרך כלל בכינוי "אורירין" (Oririn).

דמויות נוספות שהיא דיבבה: יוזוקי (צ'וביטס), שירלי (קוד גיאס כל העונות), יוקה (דנו קויל), ליידי (דוויל מיי קריי), קיוביי (גינטאמה), סרס (הלסינג כל העונות),צ'י (היגוראשי נו נאקו קורו ני כל העונות), מיו (איצ'יגו מאשימארו), צ'יסה (סאיקאנו), שיאל (שינגטסטן טסוקוהימה)

שם: קנטארו איטו (Kentarō Itō)
דמות מבליץ': אבארי רנג'י
תאריך לידה: 3 בינואר 1974
מידע אישי: הוא נולד בהאצ'יוג'י שבטוקיו, יפן. הוא עובד במסגרת "קהילת השחקנים הצרכנים השיתופית של טוקיו", הידועה גם כ- Haikyō, שהיא בעצם סוכנות כשרונות שהוציאה מבין דלתותיה מספר ראוי להכרה של Seiyu מוכשרים. הוא מדובב עוד מספר דמויות מלבד אבארי.

דמויות נוספות שהוא דיבב: יוהי (איאשי נו סרס), אקיהירו (בלאד+), דאייג'וג'י (דמוןביין), בארי דה צ'ופר (פולמטאל אלכמיסט), טטסו (היקארו נו גו), הירוקי (ג'ונג'ו רומנטיקה), צ'וג'י (נארוטו).

שם: יוקי מאטסוקה (Yuki Matsuoka)
דמות מבליץ': אינואה אוריהימה
תאריך לידה: 13 בספטמבר 1973
מידע אישי: היא נולדה במחוז היראנו של העיר אוסאקה. היא סיימה את חוק לימודיה באוניברסיטה לנשים של אוטומאה, והיא מזוהה עם חברת ההפקות Production Baobab. לזכותה נזקף מספר מרשים של דמויות שדובבה בין השנים 1999 ל-2007, וכן משחקי מחשב, סרטים ו-OVA.

דמויות נוספות שהיא דיבבה: שינשו (אמאטסוקי), איומו (אזומאנגה דאיהו), מאקו (דה כאפו כל העונות), נהנה (אלפן לייד), ריסה (גירלס בראבו כל העונות), מיקאן (גרנאדייר), קאנאקה (שיגופומי), טסורויה (הארוהי סוזומיה).


שם: טומוקאזו סוגיטה (Tomokazu Sugita)
דמות מבליץ': מודורומה קאנסיי+ נובה
תאריך לידה: 11 באוקטובר 1980
מידע אישי: נולד בסאיטאמה הממוקמת באי הונשו שביפן. הוא מועסק על ידי Atomic Monkey. סוג הדם שלו הוא B.

דמויות נוספות שהוא דיבב: קארה (איאקאשי), גרהאם (באקאנו! אובה), הידקי (צ'וביטס), גינטוקי (גינטאמה), טאקומי (האני אנד קלובר כל העונות), יואיצ'י (קאנון 2006), סוגיטה (לאקי סטאר), רין (שאפל! כל העונות), קיון (הארוהי סוזומיה), סובארו (X), אודה (יאמאטו נאדשיקו שיצ' הנגה).


שם: נוריאקי סוגייאמי (Noriaki Sugiyama)
דמות מבליץ': אוריו אישידה
תאריך לידה: 9 במרץ בשנה לא ידועה
מידע אישי: נולד בטוקיו שביפן. הוא ידוע גם בשם נון-טאן שניתן לו ע"י גונקו טאקוצי (Junko Takeuchi). סוג הדם שלו הוא A. נוריאקי הוא הסאיו של לא מעט דמויות. מלבד דיבוב הוא עוסק גם בשירה והציא לשוק סינגל בשנקרא "Fragment" ומיני אלבום שנקרא "'On the Way".

דמויות נוספות שהוא דיבב: ריוולז (קוד גיאס כל העונות), שירו (פייט/סטיי נייט), סאסקה (נארוטו כל העונות), טוני (טרה א…), מאמורו (ג'יגוקו שוג'ו).

שם: רומי פאקו (Romi Paku)
דמות מבליץ': טושירו היטסוגאיה
תאריך לידה: 22 לינואר 1972
מידע איש
י:
שחקנית וסאיו יפנית ממוצא קוריאני, הנולדה באדוגאווה, טוקיו. היא סיימה את לימודיה בקולג' למוזיקה של טוהו גאקואן ולמדה בדרום קוריאה. היא השתתפה באותה האוניברסיטה בה השתתפו קאנטארו איטו, הסאיו מאחורי קולו של אבאראי ראנג'י, וטומוקו קאוואקאמי, הסאיו המדובבת את סוי פונג. יכולותיה ה"מיוחדות" כוללות היאבקות אגודלים, אכילת נקניקיות, פוטבול פאנטזיה ושורינג'י קאנפו. היא זכתה ב"פרסי הסאיו" בתואר "הדמות הראשית הטובה ביותר (ממין נקבה)", למרות זאת, לא מדובבת פאקו בנות בלבד, אלא גם בנים.

דמויות נוספות שהיא דיבבה: סנטארו (אה! מיי גודס: סורזורה נו טסובאסה), קוצ'יהא (אמאטסוקי), קורארה (בלאד+), תרסה (קליימור), קניצ'י (דנו קויל), אדווארד (פולמטאל אלכמיסט), נאטסומה (גקואן אליס), קארים (ג'יו או סיי), טאייגה (מג'ור S3), פאריס (מרדר פרינסס), נהנה אוסאקי (נהנה), טמארי (נארוטו).

שם: מיטסואקי מאדונו (Mitsuaki MADONO)
דמות מבליץ': קון
תאריך לידה: 28 ביולי 1964
מידע אישי: נולד בעיר אוסאקה שביפן. גובהו הוא מטר ושבעים וסוג דמו הוא B. יש לו נטייה לדובב דמות מצחיקות, אבל לפעמיים הוא בעל אופי ערמומי.

דמויות נוספות שהוא דיבב: צ'ארלי (אנג'ליק כל העונות), קושאקו (בוסו רנקין), קאנאמה (קוד גיאס כל העונות), קאורו (פרינסס פרינסס), סוראטה (X),

שם: קאטסויוקי קונישי (Katsuyuki Konishi)
דמות מבליץ': שוהאיי היסאגי+קייגו אסאנו
תאריך לידה: 21 באפריל 1973
מידע אישי: נולד בעיר וואקאיאמה שביפן, גובהו הוא 1.80 מטרים וסוג הדם שלו הוא B .כיום הוא מזוהה עם התאגיד Ken Production . הוא השתתף גם בדיבובם של מספר קטן יחסית של משחקי ווידאו.

דמויות נוספות שהוא דיבב: טויה (איאשי נו סרס), טוראג'י (באמבו בלייד), האג'י (בלאד+), ספניאל (סאקורה לוכדת הקלפים), קומוי (די. גריי מן), אוסוי (קארין), סובי (לאבלס), ג'והאן (גנדאם00), קיושירו (סאמורי דיפר דיו), לויד (טיילס אוף סימפוניה), קאמינה (טנגן טופן גורן-לאגאן)


שם: ג'וניצ'י סוואבה (Junichi Suwabe)
דמות מבליץ': גרימג'ו ג'אגרג'אק
תאריך לידה: 29 במרץ 1972
מידע אישי: נולד בטוקיו שביפן. הוא עובד עבור סוכנות הכישרונות האקיאו (Haikyo). סוג הדם שלו הוא A. תחביביו כוללים מכוניות, אופנועים ואפייה.

דמויות נוספות שהוא דיבב: בונטן (אמאטסוקי),נובוטו (באס גיימר), גיאו (דרגונאאוט), ארצ'ר (פייט/סטיי נייט), רן (קארין), קאייקו (נאבארי נ או), פריאגנה (שאקוגן נו שאנה כל העונות), קאיין (וומפייר נייט), פומה (X).


שם: הירוקי יאסומוטו (Hiroki Yasumoto)
דמות מבליץ': יאסוטורה סאדו
תאריך לידה: 16 למרץ 1977
מידע אישי: אין

דמויות נוספות שהוא דיבב: ג'אסטיס (דוג'ין וורק), מאסאקאזו (סקול ראמבל כל העונות), טוגה (וומפייר נייט).


שם: יוקי אינואה (Yuki Inoue)
דמות מבליץ': יוריצ'י שיהוהאין
תאריך לידה: 25 במאי 1970
מידע אישי: ידועה יותר בשם הבמה שלה, סאטסוקי יוקינו (Satsuki Yukino), זמרת וסאיו פופולארית ביפן. היא נולדה באוטסו, עיר הבירה של שיגה. סוג הדם שלה הוא O. היא עובדת עבור "הפקת קן" (Ken Production).

דמויות נוספות שהיא דיבבה: מיון,שיון (היגוראשי נו נאקו קורו ני כל העונות), טינה (איי יורי אאושי כל העונות), מיסאה (קלאנד), רפאלה (קליימור), צ'ידורי (פולמטאל פאניק! כל העונות), סאקי (גנשיקן), קאגומה (אינויאשה), אליקסר (קינג אוף בנדיט ג'ינג), ריי (פוני פוני דאש!), איי (פלאנטס), נאנאנה (ריד אור דיי טיווי), מילי (טריגאן).

שם: שיניצ'יהירו מיקי (Shinichiro Miki)
דמות מבליץ': אוראהארה קיסוקה
תאריך לידה: 18 למרץ 1989
מידע אישי: סאיו פופולארי, שנולד בטוקיו שביפן. סוג הדם שלו הוא AB. הוא חבר ב"הפקת שמונים ואחת" (81 Produce). לשנת 2007, שיניצ'יהירו הוא הסאיו השלישי השופע ביותר, מאחורי טאקהיטו קויאסו (Takehito Koyasu) ומגומי האיאשיבארה (Megumi Hayashibara), עם קרדיט על למעלה מ – 230 קולות לשמו.

דמויות נוספות שהוא דיבב: שיסו (איאשי נו סרס), קריד (בלאק קאט), שו (קריסטל בלייז), אססאסיאן (פייט/סטיי נייט), קורז (פולמטאל פאניק! כל העונות), פרסונה (גקואן אליס), טאטסומה (גינ
טאמה), פוסטינו (קינג אוף בנדיט ג'ינג), לוקון (גנדאם00), טטסו (סאיקאנו), קיוזו (סאמורי 7), שאנון (סקראפד פרינסס), טנג'ו טנגה (בוב), טויה (טסובאסה כרוניקל),

שם: קאיה מטסוטאני (Kaya Matsutani)
דמות מבליץ': ראנגיקו מאטסומוטו
תאריך לידה: 20 במרץ 1970
מידע אישי: נולדה בעיר סאפורו שבמחוז הוקאידו שביפן ויש לה נטייה כללית לדובב דמויות בעלות שדיים גדולים להפליא.

דמויות נוספות שהיא דיבבה: נאו (גרייט טיצ'ר אוניזוקה), קוג'י (סאקורה וורס), נאון (פליים אוף רקה)

שם: קנג'י נומורה (Kenji Nomura)
דמות מבליץ': יאמי
תאריך לידה: 23 ביולי 1970
מידע אישי: נולד בעיר אוקיאמה שביפן, שם הוא עדיין מתגורר כיום. הוא דובב מספר מרשים של דמויות ומזוהה עם המבטא שלו בדיבוב הדמויות. תחביביו כוללים כדור בסיס, גיטרה וטניס

דמויות נוספות שהוא דיבב: לוז (פיינל פאנטאסי VII), קוגאיאמה (גנשיקן כל העונות), ריוסיי (קאנוקון), סאנוסוקה (פיס מייקר קורוגאנה).

שם: קוג'י יוסה (Kōji Yusa)
דמות מבליץ': איצ'ימרו גין
תאריך לידה: 12 באוגוסט 1968
מידע אישי: נולד במחוז אוסאקה שביפן, אך בצעירותו עבר להתגורר בעיר קיוטו. גובהו הוא 1.73 מטר וסוג הדם שלו הוא B. משום מה ויקפדיה ראו צורך לציין שיש לו צ'יוואווה ממין זכר בעל שיער ארוך במיוחד.

דמויות נוספות שהוא דיבב: שינונומה (אמאטסוקי), ארצ'ר (בלאד+), איסליי (קליימור), נקומה (דנו קוייל), וינסנט (ארגו פרוקסי), רוי (איישליד 21), שאדוו (סוניק X).

שם: דאיסוקה נאמיקאווה (Daisuke Namikawa)
דמות מבליץ': אולקיאורה שיפר
תאריך לידה: 22 באפריל 1976
מידע אישי: נולד בטוקיו,יפן. דאיסוקה עובד עם הסוכנות האיקיאו (Haikyo). סוג הדם שלו הוא B, גובהו הוא 173 סנטימטרים ומשקלו 60 קילוגרמים.

דמויות נוספות שהוא דיבב: איוטן (.האק//רוטס), אקיו (איאקאשי), גרד (באקאנו!), רוק (בלאק לאגון), ג'ירו (בלאק לגון כל העונות), קיי (גאנטז), ג'ואה (מג'ור),מאייקו (אונגאי טווינס).

שם: היסאיו מוצ'יזוקי (Hisayo Mochizuki)
דמות מבליץ': קוסאג'ישי יאצ'ירו
תאריך לידה: 27 באפריל 1978
מידע אישי: נולדה בטוקיו, יפן. כיום מועסקת ע"י חברת ההפקות "הפקות שמונים ואחת" (produce 81)

דמויות נוספות שהיא דובבה: קאהו (סיסטר סיסטר),פורין (טוקיו מיו מיו), מארו + מורו (הוליק).

שם: פומיהיקו טאצ'יקי (Fumihiko Tachiki)
דמות מבליץ': זאראקי קנפצ'י
תאריך לידה: 29 באפריל 1961
מידע אישי: נולד בטוקיו שביפן. זמר בלוז לשעבר, וידוע בקולו הנמוך. פופולארי במיוחד בתור הדמות קראטוס אאוריאון (Kratos Aurion) ממשחק הגיימקיוב מעשיות סימפוניה (Tales of Symphonia). בשנת 2003, הוא הצתוות עם הסאיו טושיוקי מוריקאווה (Toshiyuki Morikawa), במטרה להקים את הלהקה טוהראטס (2HEARTS).

דמויות נוספות שהוא דיבב: וולף (בלאסרייטר), מאנה (די. גריי מן), גנדו (אוונגליון כל העונות), דון קרייג (וואן פיס), יושירו (אוראן היי סקול הוסט קלאב), קראטוס (טיילס אוף סימפוניה), יואיצ'י (יאקיטאקה! ג'אפאן).

שם: אייג'י מארויאמה (Eiji Maruyama)
דמות מבליץ': אישידה סוקן, סביו של אישידה אוריו.
תאריך לידה: 23 באוקטובר 1930.
מידע אישי: נולד בטוקיו, יפן. כיום הוא מועסק ע"י חברת הסיואים "Arts Vision", וסוג הדם שלו הוא A.

דמויות נוספות שהוא דיבב: פרופסור (איי יורי אאושי ~אנישי~), אמאדאוס (דרגוןאאוט), סנסיי (גלאס מיידן), גארנסט (סקראפד פרינסס).

שם: היידו ישאיקאוה (Hideo Ishikawa)
דמות מבליץ': ג'ושירו אוקיטאקה
תאריך לידה: 13 בדצמבר 1969.
מידע אישי: נולד בעיר היגיו, יפן. שמו האמיתי הוא היידורו (Hiderou) אבל הוא מעדיף להיקרא כהיידו ושם החיבה המועדף עליו הוא הייד-צ'אן. כיום הוא מדוב בשביל החברה "Aoni Production", אבל מלבד עבודתו כמדובב, הוא גם חברת בלהקה E.M.U. (Entertainment Music Unit),

דמויות נוספות שהוא דיבב: ראייה (דט' נוט כולל הספיישלים), טאטסוהא (גראוויטיישן כל העונות), איטאצ'י (נארוטו), קינטארו (טנטאי גקואן קיו).

שם: ג'ון פוקויאמה (Jun Fukuyama)
דמות מבליץ': איסאגאווה יומיצ'יקה+ מיזורו קוג'ימה.
תאריך לידה: 26 בנובמבר1968
מידע אישי: נולד בעיר טאטסוקי שבמחוז אוסאקה שביפן. סוג הדם שלו הוא A, וכיום הוא עובד בשביל חברת ההפקות Baobab Production.

דמויות נוספות שהוא מדובב: טוקידוקי (אמאטסוקי), קאזוקי (בוסו רנקין), לולוש (קוד גיאס כל העונות), מאסאיוקי (גוסט האונד), קייטה (אינוקאמי!), קייצ'י (לה קורדה ד'וורו), קיי (ספיישל איי), קימיהירו (טסובאסה כרוניקל), קימיהירו (הוליק כל העונות), האנאבוסה (וומפייר נייט), הארוטו (וויטץ' האנטר רובין)

שם: מאסאי אונוסאקה (Masaya Onosaka)
דמות מבילץ': שינג'י היראקו.
תאריך לידה: 13 באוקטובר 1964.
מידע אישי: נולד בעיר אוסאקה, שבמחוז אוסאקה שביפן. כיום הוא עובד בשביל חברת ההפקות, Aoni Production.

דמויות נוספות שהוא דיבב: איסאק (באקאנו!), הארוקה (לאבלי קומפלקס), צ'ו (וואן פיס), טאקשי (פרינס אוף טניס כל העונות), זלוס (טיילס אוף סימפוניה), לירון (טנגן טופה גורן -לאגאן), וואש (טריגאן).

שם: ג'ונקו נודה (Junko Noda)
דמות מבליץ': אריסאווה טאטסוקי
תאריך לידה: 29 ביוני 1971.
מידע אישי: נולדה בעיר אוסאקה שבמחוז אוסאקה שביפן. היא עובדת בשיתוף עם חברת ההפקות Aoni Productio.

דמויות נוספות שהיא דובבה: טאמאקו (דנו קוייל), רקי (האייבאנה רנמיי), מיטסונה (לאב הינה), זאקורו (טוקיו מיו מיו)

שם: קוקי מיאטה (Kōki Miyata)
דמות מבליץ': האנאטארו יאמאדה.
תאריך לידה: 9 באוקטובר 1972
מידע אישי: נולד בעיר יוקוהאמה, שבמחוז קאנאגאווה שביפן.

דמויות נוספות שהוא דיבב: קוניהיקו (בוקוראנו), טורו (גילגמש), שימון (הארוקאנאקו טוקי נו דאקה דה כל העונות), ווינר (קארין), ריי (סיינט ביסט כל העונות), קאנאטארו (טקטיקס)

שם: קומי סאקומה (Kumi Sakuma)
דמות מבליץ': מומו הינאמורי
תאריך לידה: 2 בנובמבר 1976
מידע אישי: נולד בעיר צ'יבה שביפן. מזוהה בעבודתו עם התאגיד: Arts Vision.

דמויות נוספות שהיא דובבה: ג'יל (בלאסרייטר), איורי (אי"ס), נאו (סול לינק).

שם: מאסאקי טסוקאדה (Masaaki Tsukada)
דמות מבליץ': שיגאקוני יאמאמוטו גנריוסאי.
תאריך לידה: 16 בדצמבר 1938
מידע אישי: נולד בעיר קאוואסאקי שבמחוז קאנאגאווה שביפן. הוא מזוהה בעבודתו עם התאגיד Mouse Promotion.

דמויות נוספות שהוא דיבב: יאגמאל (באקאנו!), קאפו (בארום וואן).

שם: ריוטארו אוקיאיו (Ryōtarō Okiayu)
דמות מבליץ': קוצ'יקי ביאקויה
תאריך לידה:17 לנובמבר 1969
מידע אישי: נולד בעיירה קוקורו מינאמי-קו, שנמצאת במקום כלשהו שנקרא קיטאקיושו, שנמצא במחוז פוקוקא שביפן. סוג הדם שלו הוא O, והוא מזוהה עם חברת ההפקות Aoni Production. הוא גרוש של הסיואית נאו אוגאסאווה, ויש להם בת משותפת. השמועה גורסת כי הוא אוהב לאכול בננות וקארי.

דמויות נוספות שהוא דיבב: אקיו (קלאנד), ריוור (די. גריי מן), דארק (דיאנאנג'ל), ג'ינאי (אל האזארד כל העונות), שיגורה (פרוטקס באסקט), אקורם (הארוקאנאקו טוקי נו דאקה דה כל העונות), טזוקה (פרינס אוף טניס כל העונות), הירוטו (יו-גי-הו!)

שם: ריוסי נאקאו (Ryūsei Nakao)
דמות מבליץ': קורוטסושי מאיורי
תאריך לידה: 5 לפברואר 1951.
מידע אישי: נולד בפריפריות של טוקיו, תחת השם טומוהארו טאקהו. בנוסף להיותו סיו, הוא גם שחקן וזמר שמזוהה עם 81 Produce, סוכנות כישרונות קוליים ביפן. כסיו, הוא מזוהה בכך שרוב הדמויות אותן הוא מדובב הן בעלות קול חריג. סוג הדם שלו הוא A, ותחביביו כוללים צלילה, רכיבה על סוסים וסקי..

דמויות נוספות שהוא דיבב: פאריז (דרגון בול זי), קולר (דרגון בול זי הסרטים), קיר (קינג אוףבנדיט ג'ינג).

שם: שו האיאמי (Shou Hayami)
דמות מבליץ': סוסקה אייזן
תאריך לידה: 2 באוגוסט 1958.
מידע אישי: נולד בעיר הוגיו שביפן. הוא ידוע גם בשם אוהאמה יאסושי (Oohama Yasushi) ונשוי לסאיות ראיי יגארשי (Rei Igarashi). סוג הדם שלו הוא A.

דמויות נוספות שהוא דיבב: קוג'י (זטסואי), שוסיי (בוסו רנקין), אוון (כרנו כרוסייד), מקסימילאם (מאקרוס כל העונות), שיון (פליז סייב מיי ארת'), ניקולאס די (טריגאן).

שם: טומוקו קאוואקאמי (Tomoko Kawakami)
דמות מבליץ': סוי-פון
תאריך לידה: 25 באפריל 1951.
מידע אישי: נולדה בטוקיו שביפן. השלימה את לימודיה בבית הספר למוזיקה טוהו גאקואן ונכון לעכשיו היא עובדת עבור "הפסקת באובאב" (Production Baobab).

דמויות נוספות שהיא דובבה: מיסוזו (אייר), את'ינה (אריה כל העונות), רוסט (כרנו כרוסייד), אמבר (דארקר דן בלאק), מאריקו (אלפן לייד), צ'יריקו (פושי יוגי), היקארו (היקארו נו גו), סאיורי (קאנון, קאנון 2006), יוקו (טקטיקס), איי (דה לאוו אוף אואקי).

שם: אייה היסאקאווה (Aya Hisakawa)
דמות מבליץ': ראטסו אונאהאנה
תאריך לידה: 12 בנובמבר 1968.
מידע אישי: נולדה בעיר קאיזוקה, שבמחוז אוסאקה שביפן. היא סיואית וזמרת פופ יפני פופולרית כאחד, ואף הוציאה כמה אלבומים משלה. נכון להיום, היא עובדת עבור Aoni Production.

דמויות נוספות שהיא דובבה: סקולד (אה! מיי גודס כל העונות), הארוקו (אייר), ריי (בייבלייד), קרברוס (סאקורה לוכדת הקלפים), פריסיליה (קליימור), יוהקו (דוויל האנטר יוהקו), יוקי (פרוטס באסקט), יוקו (12 הממלכות), שרה (קאליידו סטאר), אמי (סיילור מון כל העונות), מאיה (טנג'ו טנגה).

שם: יומי קאקאזו (Yumi Kakazu)
דמות מבליץ': רירין
תאריך לידה: 18 ביולי 1973
מידע אישי: נולדה בעיר סאיטאמה שביפן. סוג הדם שלה הוא O.

דמויות נוספות שהיא דובבה: איה (איאשי נו סרס), מיסאקי (דיוורגנס איוו), אקארי (היקארו נו גו), איאמה (אינויאשה), היסואי (שינגטסטן טסוקיהימה), מינט (טוקיו מיו מיו), אנזו (יו-גי-הו!)

שם: טושאיוקי מוריקאוה (Toshiyuki MORIKAWA)
דמות מבליץ': קורוסאקי אישין+קאנאמה טוסן+ טסובאקי (הפייה התוקפת של אינואה).
תאריך לידה: 26 בינואר 1976.
מידע אישי: נולד בעיר קאוואסאקי שביפן. הוא למד בבית הספר לסיואים Katsuya Seiyū Academy, וכיום הוא עובד בשביל התאגיד Arts Vision. מלבד דיבוב הוא גם חבר בלהקה שנקראת "2HEARTS", להקה שעשתה את הפתיחה לסידרה Blue Seed. סוג הדם שלו הוא O.

דמויות נוספות שהוא דיבב: גריפית' (ברסרק), טיקי (די. גריי מן), דנטה (דוויל מיי קריי), ספירות' (פיינל פאנטאסי), נאראקו (אינויאשה), קונראד (קיו קארה מאו! כל העונות), קימימארו (נארוטו), גו (סיינט ביסט).

שם: טושאיאיקו סאקי (Toshihiko Seki)
דמות מבליץ': קאיין שיבה, אאורניו
תאריך לידה: 11 ביוני 1962
מידע אישי: נולד בעיר טוציגי שביפן. הוא עובד בשביל החברה 81 Produce, ולפי אתר האנימה ANN, הוא מהסיואים הזכרים שתרגמו את מספר הדמויות הרב ביותר, עם מעל ל181 דמויות לזכותו. ביוני 2004 הוא מוקם במקום ה-9 בסקר הפופולאריות של הסיואים שנערך בקרב קוראי המגזין Animage Magazine. לטושאיאקו יש נטייה לדובב דמויות רציניות או חמות מזג. סוג הדם שלו הוא A, ויש לו תואר של "דאן 2" באמנות הלחימה "קאנדו".

דמויות נוספות שהוא דיבב: ריקי (איי נו קוסאבי), קיוסקה (היגוראשי נו נאקו קורו ני כל העונות), רייטו (מאי הימה), דאו (מובייל סויט גאנדאם ווינג), אירוקה (נארוטו), סאנזו (סאיוקי כל העונות), בניטורה (סמוראי דיפר קיו), לגאטו (טריגאן).

שם: נובויוקי האיאמה (Nobuyuki Hiyama)
דמות מבליץ': מאדאראמה איקאקו
תאריך לידה: 25 באוגוסט 1976.
מידע אישי: נולד בעיר הירושימה שביפן (כן כן, איפה שנפלה הפצצה…). כיום הוא מועסק ע"י התאגידArts Vision, והוא בין הסיואים המצליחים ביפן, עם המון דיבובים בתחום האנימה וגם מחוצה לו. סוג דמו הוא A, ומשום מה הוא נהנה לעשות מחקרים היסטוריים ולנהוג.

דמויות נוספות שהוא דיבב: אלווין (בלאסרייטר), הארונובו (גנשיקן כל העונות), טפה (גרנאדייר), האיאטו (מוביל סויט זטה גאנדם), נייטמר (נייט וויזר), ווירל (טנגן טופה גורן-לאגאן), היאיי (יו יו האקושו).

שם: נובו טוביטה (Nobuo Tobita)
דמות מבליץ': קלאודו (מסאגת הבאונטו).
תאריך לידה: 6 בנובמבר 1959.
מידע אישי: כיום הוא מתגורר בעיר איבאראקי שביפן. הוא כעת מועסק ע"י התאגיד Arts Vision, והוא מתמקד בדיבובים של אנימות.

דמויות נוספות שהוא דיבב: רנדי (פייק), טומו (פושי יוגי), קאמילה (מובייל סויט זטה גאנדם), אביסו (נארוטו),זטסו (נארוטו שיפודן).

שם: ראייקו טאקאגי (Reiko Takagi)
דמות מבליץ': סארוגאקי היורי, רורואיצ'י
תאריך לידה: 6 בנובמבר 1963.
מידע אישי: נולדה בעיר אוסאקה, שנמצאת במחוז בעל אותו שם, שביפן.

דמויות נוספות שהיא דובבה: סאקורה (דוקורו צ'אן כל העונות), וואיה (היקארו נו גו), קאהוקו (לה קורדה ד'וורו), קאולה (לאב הינה), טאדאסה (שוגו קארה)

שם: ריאה קוגימיאה (Rie Kugimiya)
דמות מבליץ': קורוסאקי קארין, קורוטסושי נאמו, לילי (אחת מפיותיה של אינואה)
תאריך לידה: 30 במאי 1979.
מידע אישי: נולדה בקומאמוטו שביפן. ריאה עובדת עבור החברה לניהול סאיו, I'm Enterprise. סוג הדם שלה הוא B, גובהה הוא מטר חמישים ותשע. ריאה מוכשרת באלות, צבעה האהוב הוא כחול בהיר, היא אוהבת תותים, ביליארד, שחייה ומעשיות.

דמויות נוספות שהיא דובבה: סאבאטו (דוקורו צ'אן), איקוטו (דיג'ימון), אלפונס (פולמטאל אלכמיסט), הוטארו (גקואן אליס), קאגורה (גינטאמה), טאייקי (12 הממלכות), מיהארו (נאבארי נו או), מיזורה (רוסריו + וומפייר), שאנה (שאקוגן נו שאנה כל העונות), לואיס (זהו נו טסוקאיימה),

שם: טאקאהירו סאקוראי (Takahiro Sakurai)
דמות מבליץ': איזורו קירה.
תאריך לידה: 13 ביוני 1974.
מידע אישי: נולד בעיר איצ'י שביפן, ומזוהה כיום עם התאגיד 81 Produce.

דמויות נוספות שהוא דיבב: הסאו (.האק//רוטס, .האק//G.U. טרילוגי), קוסוריורי (איאקאשי), קוסוריורי (מונונוקה),סוזאקו (קוד גיאס כל העונות), יו (די. גריי מן), קלאוד (פיינט פאנטאסי), מיסאקי (ג'ונג'ו רומנטיקה), לאון (קאליידו סטאר), סאסורי (נארוטו שיפודן), שין (סיינט ביסט כל העונות).

שם: וואטארו טאגאקי (Wataru Takagi)
דמות מבליץ': גאנג'ו שיבה.
תאריך לידה: 26 ביולי 1966
מידע אישי: נולד בעיר צ'יבה שביפן. כיום הוא עובד עבור התאגיד Arts Vision.

דמויות נוספות שהוא דיבב: גנטה (דטקטיב קונאן כל העונות), אייקיצ'י (גרייט טיצ'ר אוניזוקה), אאוקי (האג'ימה נו איפו כל העונות), סואזו (מונסטר רנצ'ר).

שם: טומואה סאקוראגאווה (Tomoe Sakuragawa)
דמות מבליץ': קורוסאקי יוזו.
תאריך לידה: 39 בספטמבר 1975.
מידע אישי: נולדה בעיר צ'יבה שביפן. סוג הדם שלה הוא B, והיא חובבת אפייה ואמבטיות שמש.

דמויות נוספות שהיא דובבה: אין

שם: טאקאיוקי סוגו (Takayuki Sugou)
דמות מבליץ': זאנגטסו
תאריך לידה: 1 באוגוסט 1952
מידע אישי: נולד בעיר צ'יבה פרפקטור שביפן. עובד עבור בונגאקוזה.

דמויות נוספות שהוא דיבב:
וואניודו (ג'יגוקו שוג'ו כל העונות), איקו (שאקוגן נו שאנה), דבון (די. גריי מן), דר. גיאלן (מונסר), ההוקאגה הראשון (נארוטו), רייזן (יו יו האקושו).

שם: דאייסוקה קישיו (Daisuke Kishio)
דמות מבליץ': לופי, הינאגיקו (אחד מהפיות של אוריהימה)
תאריך לידה: 28 במרץ 1974
מידע אישי: סוג הדם שלו הוא B ותחביביו הם באולינג, פאנג שווי, משחק והחלקה. הוא נולד במיאה שביפן.

דמויות נוספות שהוא דיבב: יו (איאקשי), פון (קלאסטר אדג'), קיושירו (דואל מאסטרס), ריו (פיינל אפרואץ'), צ'יטוסה (הפי לסון כל העונות), שינובו (ג'ונג'ו רומנטיקה), קאייטו (מרמייד מלודי), טסוקונה (רוסריו + וומפייר), קאנאמה (וומפייר נייט)

שם: ריקיה קויאמה (Rikiya Koyama)
דמות בבליץ': סטארק
תאריך לידה: 18 בדצמבר 1963
מידע אישי: נולד בקיוטו שביפן. סוג הדם שלו הוא O.

דמויות נוספות שהוא דיבב: ויקטור (בוסו רנקין), דאייסוקה (פיגורה 17), שינג'י (אוונגליון כל העונות), מאמורו (האג'ימה נו איפו כל העונות), קוגאראשי (קאמן נו מייד גאי), יאמאטו (נארוטו שיפודן), שיניגאמי-סאמה (סול איטר).

Ogata, Megumi

שם: אוגאטה מגומי (Ogata Megumi)
דמות בבליץ': האליבל
תאריך לידה: 6 ביוני 1965
מידע אישי: נולדה בטוקיו. סוג הדם שלה הוא B ותחביביה הם ריקוד, קרמיקה, שחיה ונהיגה. בדומה לפאקו רומי ועוד מדובבות, לא מדובבת מגומי בנות בלבד, אלא גם בנים.

דמויות נוספות שהיא דובבה: יוקיטו, יואה (סאקורה לוכדת הקלפים), שינג'י (אוונגליון כל העונות), האקורה (סיילור מון S), סאנאדה (סאמורי דיפר קיו), יוגי (יו-גי-הו!), קוראמה (יו יו האקושו כל העונות).לא ניתן להגיב.