מדריך 13 היחידות (7-13)

מדריך 13 היחידות: (יחידות 1-6) (יחידות 7-13)


 

 יחידה מספר 7:

היחידה השביעית של הגוטיי, כיום תחת ניהולו של קומאמורה סאג'ין. נראה שליחידה אין תפקיד ספציפי עליו הם אחראים.

 

 יחידה מספר 8:

היחידה השמינית במספרה של הגוטיי, הקפטן שלה הוא שונסוי קיוראקו, אחד מהקפטנים הוותיקים והמנוסים ביותר. לא נראה שליחידה יש תפקיד ספציפי כלשהו.

 

 יחידה מספר 9:

היחידה התשיעית במספרה של הגוטיי, כיום מנוהלת על ידי סגנה, היסאגי שוהיי, לאחר שהקפטן הקודם שלה, טוסן קאנאמה, ערק מסול סוסייטי. כמו כן, היחידה גם אחראית על מגזין חדשות סיירייטיי והקפטן, במקרה הזה שוהיי, מנהל את המגזין.

 

 יחידה מספר 10:

היחידה העשירית בגוטיי 13, מנוהלת כיום על ידיי היטסוגאיה טושירו. יחידה רצינית מאוד, בעיקר בגלל טושירו, נראה שליחידה זו אין תפקיד ספציפי בגוטיי 13.

 

 יחידה מספר 11:

היחידה האחת עשרה במספרה של הגוטיי. היחידה האחת עשרה מאופיינת כיחידת הלושל לוחמה פיזית בלבד, ללא שימוש בשאר המיומנויות של השיניגאמי, ושימוש במיומנויות האחרות נחשב לבושה. היחידה מנוהלת כיום על ידי זאראקי קנפאצ'י, שמייצג את אופי היחידה על ידי כשרונו באומנויות החרב, כוחו הפיזי יוצא הדופן ובעיקר בזכות אהבתו לקרבות.

 

 יחידה מספר 12:

היחידה השתים עשרה במספרה של הגוטיי, מנוהלת על ידי קורוטסוצ'י מאיורי, לאחר שהקפטן הקודם, אוראהארה קיסוקה, גורש מסול סוסייטי. כמו כן, היחידה גם אחראית על המחקר והטכנולוגיה של סרייטי.

 

  יחידה מספר 13:

היחידה השלוש עשרה מנוהלת כיום על ידי אוקיטאקה ג'ושירו, אחד משלושת הקפטנים הוותיקים ביותר. לא נראה כי ליחידה יש תפקיד ספציפי כלשהו. נכון לעכשיו, מקום סגן הקפטן הנו פנוי.לא ניתן להגיב.