מורסיאלאגו

מורסיאלאגו – Murcielago (שד גדול שחור כנפיים [Giant Black Winged Demon])
מורסיאלאגו הינו הזאנפאקוטו של אולקיאורה סיפר, האספאדה הרביעי. השחרור של אולקיאורה, כפי הנראה, מבוסס על המלאך הנפול מאפיסטופל (Mefistofele).

צורות:
צורה חתומה - הטסובה של החרב מתארכת בצורה מעוקלת בקצוותיה, דבר המראה לה מראה של עין; והטסוקה בעלת גוון ירקרק.

 שחרור (Resurreccion) - בפקודת השחרור, "כלא" (Tozase), מורסיאלאגו משתחרר. אולקיאורה מצמיח זוג כנפיים שחורות וארוכות, שיערו מתארך, הפסים הירוקים מתחת לעיניו מתרחבים. במצב הזה, מסכת ההולו שלו מושלמת ונראית כקסדה. כמו כן, לבושו של אולקיאורה משתנה והופך למעין טוניקה ארוכה.

שחרור: שלב שני (Resurreccion: Segunda Etapa) - לפי דבריו של אולקיאורה, אפילו אייזן לא ראה אותו במצב הזה, אך אין פירושו של דבר שאייזן לא מודע לקיומה של הצורה הזו. כמו כן, אולקיאורה טוען כי הוא היחיד מבין האספאדה שמחזיק בשחרור שני.
בצורה הזו, הבגד שלו נעלם, וכן מסכת ההולו שלו. הקרניים שלו מתארכות ונוטות כלפי מעלה. החור שעל חזהו מתרחב, וממנו נוזל חומר נוזלי דמוי דם. זרועותיו, וכן פלג גופו התחתון מכוסים בפרווה כהה. זנבו התארך מאוד וכעת אורכו הוא כפול מאורך גופו של אולקיאורה.

 

יכולות מיוחדות -
בשחרור, מהירותו של אולקיאורה גוברת בצורה משמעותית, וכך גם כוחו.
בצורתו המשוחררת, כוחו של אולקיאורה גם מתבסס על התחדשות מהירה של איברי גוף, למעט איבריו הפנימיים ומוחו. באמצעות יכולת זו, אולקיאורה נראה מחדש איברים מספר מועט של פעמים – ביניהן, הפעם בה הוא חידש את עינו והפעם בה הוא חידש את ידו שנתלשה על ידי איצ'יגו.
בשחרור, אולקיאורה מסוגל ליצור מוטות אור, המשמשים כחרב בעת הקרב. כמו כן, בצורת השחרור השני, לאולקיאורה ישנה היכולת לבצע מתקפה בשם "לאנזה דל רלאמפאגו" (Lanza del Relámpago), באמצעותה הוא יוצר נשק ראייטסו בדמות רומח, בעל כוח הרס שלא ניתן לתאר. בבפגיעה, הוא יוצר פיצוץ אדיר שמתעלה על לאס נוצ'ס בגובהו.

 לא ניתן להגיב.