מידע על הסרט

הסרט 'זיכרונות של אף אחד' מבוסס על האנימה והמנגה של בליץ'. הסרט יצא לאקרנים ביפן ב-16 בדצמבר 2006.
הסרט מתחרש בדיוק אחרי סאגת הסול סוסייטי, כאשר איצ'יגו חוזר לעולם החיים. העלילה של הסרט היא במסגרת זהה לעלילה של סאגת הבאונטואים.

*בסרט יכולים לצפות כל מי שסיים את סאגת סול סוסייטי ללא חשש ספויילרים, מלבד אחד קטן, השחרור של רוקיה ויכולותיו*

תקציר:
בעיירה קאראקורה ישנו דבר בלתי נראה, נשמות ריקניות שאט-אט מתחילות להופיע. בזמן שמנסים כביכול להתעסק עם הנשמות הללו, קורוסאקי איצ'יגו וקוצ'יקי רוקיה פוגשים בסנה- שיניגאמית שהודחה מתפקידה.
סנה מתחמקת משאלותיהם של איצ'יגו ורוקיה לגביי תפקידה הקודם, ולכן איצ'יגו מציע לעקוב אחרי סנה בזמן שרוקיה הולכת לברר מה באמת קורה.

בינתיים, בסול סוסייטי העניינים לגבי עולם החיים מתחילים להתבהר ולכן נשלחים היטסוגאיה טושירו ורנגיקו מטסומוטו כדי לחקור את העניין. בעולם החיים רנגיקו והיטסוגאיה פוגשים באיצ'יגו שאיבד את עקבותיה של סנה. הם פוסעים לעבר החנות של אוראהרה בכדי לדון בנושא האירועים האחרונים. אוראהרה מסביר שכשנשמה נתקעת בין שני העולמות, זה כמו צינור- הוא מחבר אותם יחד.

ספויילרים להמשך ולסוף של הסרט:
לאחר שמצא שוב את סנה, איצ'יגו מבלה עם סנה כמעט את כל הערב. סנה מתחילה להיזכר מתי היא מתה, ומחליטה לבקר בקבר שלה. כשאיצ'יגו וסנה מגיעים סנה מותקפת ע"י חבורה של אנשים בעלי נשקים מסוכנים. למרות שסנה אינה שייכת אליהם, איצ'יגו מציל אותה בכך שהוא גודע את ידו של האדם שהתכוון להתקיפה. לאחר מכן, הקבוצה נעלמת מבלי להשאיר שום עקבות.

בסופו של דבר סנה מתגלה כנשמה שאוראהרה דיבר עליה, והגוטיי 13 מגיעים לעולם החיים כדי לטפל בבעיה.
איצ'יגו מנסה להגן על סנה, אבל לפני שאחת הקבוצות הספיקה להגיב- הקבוצה המסתורית שתקפה את סנה הופיעה, הם הציגו את עצמם כ"יחידיי החושך" ונתנו מבט נוסף בסנה. הקבוצה הרחיבה את היכולות שלה והפכה את עצמה ככמעט בלתי ניתנת להבסה. ולמרות כל מאמציו של איצ'יגו הם הצליחו להימלט עם סנה.
לאחר מכן, בשטח הררי עצום, סנה מותקפת על ידיי מכשיר מוזר המלא בנשמות הזהות לאלו של "יחידיי החושך". וכשהמכונה התחילה לפעול, נפתח שער גדול כשסנה במרכזו.

ממאן לוותר, איצ'יגו הולך לחפש את סנה ברחבי העיר ומוצא מספר שערים בנהר המובילים לאזור הררי בין הסול סוסייטי לעולם החיים. בזמן שאיצ'יגו מגיע לאזור ההוא, רוקיה יוצרת קשר עם הסול סוסייטי לבקשת תגבורת. איצ'יגו לבדו עמד פנים מול פנים נגד כוחם המאוחד של "יחידיי החושך", ובקושי הצליח להחזיק מעמד.

בסול סוסייטי, מאיורי קורוטסוצ'י מסביר לקפטנים האחרים ש"יחידיי החושך" מנסים להפיל את השער שבין הסול סוסייטי לעולם החיים וכך יחד- להחריב את שני העולמות. הם החליטו לנקוט צעדים כדי לחתום את השער בדיוק כשרוקיה נכנסה לשיחתם וביקשה את עזרתם.
על יד השער, כשרוקיה ורנג'י התכוננו להיכנס בכדי לעזור לאיצ'יגו, הם פוגשים במאטסומוטו ובהיטסוגיה שבאו לעזרתם.

בממד ההררי, איצ'יגו מוצא את עצמו מותש וחסר כוח, מספר רוחות מעורפלות הזהות לאלו שתחת פיקודם של "יחידיי החושך" תפסו אותו. הוא ניצל ברגע האחרון ע"י זאראקי קנפאצ'י ויאצ'ירו קוסאג'ישי התלויה על גבו.
מלבד זאראקי- סוי פון, איזורו קירה, קוצ'יקי ביאקויה, טאטסוזאמון איבה, שוהאיי איסאגי, מאדאראמה איקאקו ואיאסאגאווה יומיצ'יקה גם באו לחלוק את עזרתם. וכך כשמאזן הטובים והרעים מגיע לשיווין, הקבוצה משאירה את איצ'יגו להילחם במנהיג. למרות חששותינו לקרב ארוך, קשה וכוזב. איצ'יגו ניצח- כמצופה.

כל השיניגאמים חוזרים חזרה לעולם החיים. ולמרות ששבירת השער משמעה- חורבן שני העולמות, התהליך לא הושלם דיו כדי לגרום נזק משמעותי. ומאחר שסנה היא האדם שמאחורי כל זה היא מחליטה להקריב את עצמה בכדי לחסום את השער. איצ'יגו אסר עליה מלעשות זאת ולקח אותה לקבר שלה, כדי שתוכל לעשות זאת כיאות.לא ניתן להגיב.