סודה נו שיראיוקי

סודה נו שיראיוקי – Sode No Shirayuki (שרוול של שלג לבן [Sleeve of White Snow])
סודה נו שיראיוקי שייכת לקוצ'יקי רוקיה וזכתה בתואר של זאנפאקוטו הקרח והשלג היפה ביותר בקהילת הנשמות.
צורתה הרוחנית טרם נחשפה. על מנת להכנס לעמוד של סודה נו שיראיוקי כפי שהיא מופיעה סאגת המעשיות הבלתי ידועות של הזאנפאקוטו, לחצו כאן.

צורות:
מצב חתום – במצבה החתום, לסודה נו שיראיוקי אין מראה יוצא דופן; היא נראת ככל קאטאנה פשוטה. להב ארוך ולבן וקרוס גארד מלבני וסטנדרטי.

שחרור ראשוני (שיקאי) – על ידי קריאת פקודת השחרור, "רקדי" (Mae), סודה נו שיראיוקי משתנה לחרב מדהימה ביופיה, לבנה לחלוטין ואליה מתווסף סרט ארוך ולבן.

שחרור סופי (באנקאי) – השחרור הסופי של סודה נו שיראיוקי טרם נחשף, היות ורוקיה עדיין לא הגיעה לרמה הזו.

יכולות מיוחדות -
לסודה נו שיראיוקי יותר מיכולת אחת. למעשה, יש לה שלוש יכולות ייחודיות ושונות, הסובבות סביב יכולות הקרח שלה.

היכולת הראשונה נקראת "ריקוד ראשוני, טסוקישירו" (Some No Mai, Tsukishiro). יכולת זו יוצרת צורה מעגלית על הקרקע, המדמה ירח זורח, סביב המטרה. כל דבר הנמצא בגבולות המעגל הן על פני הקרקע והן באוויר עד גבול בלתי מוגדר, מוקפא באופן כמעט מיידי.

היכולת השנייה נקראת "הריקוד הבא, האקורן" (Tsugi No Mai, Hakuren). ביכולת זו, רוקיה מסוגלת לשחרר גלי קרח מאסיביים המקפיאים כל דבר העומד בדרכם.

 

היכולת השלישית והאחרונה הינה "ריקוד שלישית, שיראפונה" (San No Mai, Shirafune). יכולת זו פועלת אך ורק במקרים בהם סודה נו שיראיוקי שבורה. הלהב מחדש את עצמו באמצעות חלקיקי קרח, מנקב כל דבר הבא עימו במגע בעת החידוש ומקפיא הכל בסביבתה.לא ניתן להגיב.