סוזומבאצ'י

סוזומבאצ'י – Suzumebachi (צרעה [Hornet])
סוזומבאצ'י הינה הזאנפאקוטו של קפטנית היחידה השנייה ומפקדת הכוחות המיוחדים, סוי פון.
צורתה הרוחנית של סוזומבאצ'י טרם נחשפה עד כה.

צורות
צורה חתומה -
בצורתה החתומה, סוזומבאצ'י נראית ככל קאטאנה רגילה בעל להב כסוף ונדן כחול.
את הזאנפאקטו תולה סוי פון על גבה בצורה אופקית.

שחרור ראשוני (שיקאי [Shikai]) - בהשמעת הפקודה "עקצי את כל האויבים למוות" (Jinteki Shakusetsu), משתנה סוזומבאצ'י לעוקץ הדומה לזה של צרעה. העוקץ מתלבש על האמה של סוי פון (האצבע האמצעית) ומוכן "לעקוץ" את אויביו למוות.

באנקאי- הזאנפאקטו של סוי פון מקבל שם שונה לחלוטין בצורת הבאנקאי שלו- "ג'אקוהו ראיקובן" (Jakuho Raikoben). סוי פון מקבלת תותח הצבוע בצבעי השחור-צהוב של סוזומבצ'י, אותו היא מחזיקה בידה. לתותח יש מגן פנים קטן, ובו חריץ קטן לעיניים כדי שסוי פון תוכל לראות. כמו כן, ג'אקוהו ראיקובן הוא נשק כבד מאוד וסוי פון לא יכולה לנוע במהירות כשהיא מחזיקה בו, כמו שהיא זזה בדרך כלל. זו אחת הסיבות למה היא לא אוהבת להשתמש בבאנקאי.

יכולות מיוחדות -
בצורת השיקאי של הזאנפאקטו, כאשר סוזומבאצ'י דוקרת את יריביה, היא משאירה על גופם את "סמל הצרעה" (Hōmonka). "סמל הצרעה", למרות השם, הוא למעשה בצורת פרפר. הסמל ישאר כל עוד סוי פון תרצה בכך. אך בעבר, כשסוי פון לא הייתה מיומנת מספיק בשימוש בסוזומבאצ'י, הסמל היה מתפוגג כעבור חצי שעה. אך היות וכיום סוי פון מיומנת בכישוריה עם סוזומבאצ'י, כאשר היא תדקור את המטרה פעמיים בדיוק באותה הנקודה, המטרה תיהרג באופן מיידי. נחשף כי סוי פון למעשה לא צריכה לדקור את האויב פעמיים באותה הנקודה, אלא היא יכולה לדקור אותו מכל כיוון אפשרי, כל עוד סוזומבאצ'י ייגע בהומונקה. כמו כן, ההומונקה יופיע במקום בו סוי פון עצרה את הדקירה – אולי על פני העור, ואולי עמוק מתחת לעור האויב.
כמו כן, לסוזומבאצ'י יכולת מיוחדת הנוספת, המאפשרת לסוי פון לנטרל את רוב הרעלים הקיימים.

לבאנקאי של סוי פון נראתה רק יכולת אחת ויחידה והיא לשגר טיל לעבר האויב. כשהטיל מתפוצץ, הוא יוצר פיצוץ אימתני שמזכיר בעוצמתו פיצוץ אטומי. ההדף מהפיצוץ כה גדול, שסוי פון צריכה לכרוך ג'ינגווטאן (סוג של רצועת ברזל) סביבה כדי שלא תעוף ותתרסק מעוצמת ההדף. לפי דברי סוי פון, היא יכולה לשגר את הטיל רק פעם בשלושה ימים, אם כי היא נראתה עושה זאת פעמיים ביום אחד.

 לא ניתן להגיב.