סוזומושי

סוזומושי – Suzumushi
סוזומושי היא הזאנפאקוטו של מפקד יחידה 9 לשעבר, קאנאמה טוסן.

צורות:
צורה רוחנית: בדומה לרוב השיניגאמיים בסדרה, גם צורתה הרוחנית של סוזומושי לא נחשפה עדיין.

צורה חתומה: בצורתה החתומה של סוזומושי, החרב נראת כקאטאנה רגילה בדומה לרוב השיניגאמים, היא בעלת טסובה בצורת טיפה וידית כתומה. לסוזומושי בצורתה החתומה אין שום יכולת מיוחדת.

user posted image

שיקאי: בשונה משאר החרבות בסול סוסייטי, לסוזומושי יש שני פקודות שחרור, וזאת מכיוון שסוזומושי במקור לא הייתה הזאנפאקטו של טוסן, אלא של חברו הטוב ביותר שמת.
פקודת השחרור הראשונה היא Chime (צילצול פעמונים). אחרי פקודה זו, נשמע קול צורם ומחריש אוזניים גם במרחק רב ממקום סוזומושי. הצליל הזה גורם לכל אלו שבתווך השמיעה שלו לכאבי תופת ולאיבוד הכרתו.

user posted image user posted image

הפקודה השניה לסוזומושי היא Smash His Limbs (תרסקי את איבריו). לאחר אמירת פקודת זו סוזומושי הופכת לארבה הארגן המעופף (Crimson Flying Locusts). אחרי שטוסן מניע את סוזומושי בצורת מעגל סביבו, נתיב עקבות מופיע פתאום, ולאחר מכן עקבות אלו הופכות למטר של מאות להבים על יריבו.

user posted image

בנאקאי: שמו של הבאנקאי של סוזומושי הוא Enma cricket (צרצר). בבאנקאי, גוש שחור עצום בצורת כיפה מכסה את טוסן ואת יריבו. ברגע שהגוש מכסה את שניהם, היריב מאבד את כל חושיו חוץ מאת חוש המגע וטוסף יכול לתקוף אותו כרצונו.
החולשה בהתקפה זו היא סוזומושי עצמה. כאשר סוזומושי נוגעת ביריב, אפילו אם זה לשניה, ליריב חוזרים כל החושים וניתן לנצל זאת, כפי שעשה זאראקי בקרב מול שניהם.לא ניתן להגיב.