סנבונזאקורה

סנבונזאקורה – Senbonzakura (אלף פריחות דובדבן)
זאנפאקוטו זו שייכת לקפטן היחידה השישית של הגוטיי 13, קוצ'יקי ביאקויה. שמה הוא גם אזכור למחזה היפני: Yoshitsune Senbon Zakura.

צורות:
צורה חתומה: סנבונזאקורה היא קאטאנה רגילה למראה, ללא יכולות או תוספות מיוחדות. הטסובה היא בעלת מראה מרובע ובו ארבעה חורים, והניצב הוא בצבע תכלת.

שיקאי: בפקודת השחרור "התפזרי" (Chire), להב החרב זוהר בורוד ומיד אחר כך מתפזר לאלף להבים קטנים ודקים. הלהבים כה קטנים עד כי ניתן לראותם כשאור משתקף בהן ובכך מקנה להם מראה של עלי כותרת של פרח הדובדבן, מכאן שמה. ביאקויה יכול לשלוט בלהבים כרצונו, בין אם בעזרת כוח המחשבה או בתנועת יד שמכפילה את מהירות הלהבים.

באנקאי: הבאנקאי של סנבונזאקורה הוא סנבונזאקורה קאגאיושי – Senbonzakura Kageyoshi (תצוגה מהדהדת של אלף פריחות דובדבן). על מנת להפעיל את הבאנקאי, ביאקויה עוזב את חרבו כך שהלהב כלפי מטה, והחרב נעלמת בתוך הקרקע כאילו היא נשאבת. מיד אחר כך, זוג טורים של להבים עצומים עולים מן הקרקע לצידיו של ביאקויה. כל להב מתפצלת לאלף להבים, וכך אינספור להבים תוקפים את היריב לפי רצונו של ביאקויה. כמו בשיקאי, ניתן לשלוט בלהבים בעזרת המחשבה או הידיים, כשהשליטה דרך הידיים מכפילה את מהירות הלהבים. לא ידוע אם דבר זה הוא ייחודי לסנבונזאקורה קאגאיושי, אך לבאנקאי זה יש מספר צורות נוספות, שבאות לידי ביטוי בסידור מחדש של הלהבים במטרה ליצור איזון מסוים בין התקפה להגנה. ניתן לציין כי שמות הסידורים הוא גם כן אזכור לאותו מחזה יפני.

סנקיי (Senkei, מערכת טבח) סנבונזאקורה קאגאיושי: צורה זו היא צורה שמטרתה היא זניחת ההגנות לצורך חיסול ודאי של היריב. בסידור זה, הלהבים מתאספים לכדי אלף חרבות המקיפות את ביאקויה ויריבו בארבעה שורות, אחת על השנייה. ביאקויה יכול לשלוט בכל החרבות ביחד, אך הוא מעדיף להשתמש בחרב אחת בלבד כיוון שהוא מראה את הצורה הזו למי שהוא "נשבע להרוג במו ידיו".

גוקיי (Gokei, מערכה מכריעה) סנבונזאקורה קאגאיושי: צורה זו היא פחות או יותר התקפה בפני עצמה. בסידור הזה, אינספור הלהבים הקטנים של הבאנקאי נעים במבנה כדורי סביב היריב, ותוקפות אותו בכל זווית אפשרית.

שוקיי (Shuukei, מערכה סופית) סנבונזאקורה קאגאיושי: צורה זו, הנקראת גם שוקיי האקוטייקן (Shuukei Hakuteiken, מערכה סופית: חרב לבה קיסרית), היא צורתה הסופית של סנבונזאקורה קאגאיושי. בסידור זה, כל הלהבים מתאספים לכדי חרב אחת בעלת כוח חיתוך אדיר. מלבד זאת, רייאטסו לבן אופף את ביאקויה וחרבו, ומקנה לו זוג כנפיי רייאטסו גדולות (באנימה הן נוצרות בתור ראש של דרקון) ועיגול לבן גדול מאחוריו, דמוי הילה ועשוי רייאטסו גם כן.לא ניתן להגיב.