פורניקאראס

פורניקאראס
זאנפאקוטו זו שייכת לסזאייל אפורו גראנטז, אספדה מספר 8 בצבא הארנקרים של אייזן.

צורתה החתומה – במצבה החתום, לזאנפאקוטו ישנה טסובה יוצאת דופן, המורכבת ממספר כדורים בצבע הלילך, המחוברים אחד לשני במבנה של כדור, הנדן בצבע ורוד סגול והוא קשור לחבל אשר מחובר אל חגורת המכנסיים שלו.

שיחרור ראשוני – בהישמע הפקודה "לגמי!" (Sip), ובליעת הזאנפאקוטו על ידי המשתמש, החרב משחררת את צורתה החתומה. גופו של המשתמש מתנפח לגודל עצום, ולאחר זאת הוא מתפוצץ וחושף את צורתו המשוחררת של סזאייל. על גבו של סזאייל גודלים זוג גופים דמויי כנפיים דקיקות, בעוד שחלקו התחתון של גופו הופך למן "נהר" של זרועות שנסוגות אל תוך בגדיו של סזאייל ומאפשרות לו לנוע בחופשיות. הצורה של המשקפיים שלו משתנה גם היא, וארבעת הקווים דמויי טיפות מופיעות סביב עינו השמאלית. טיפות נוזל הדומה לדם מטפטפות מתוך בגדיו, קצות אצבעותיו וכנפיו. במצב המשוחרר, סזאייל מסוגל להשליך ולפזר אל האוויר את טיפות הנוזל הזה, כך שהטיפות יגעו בגופם של יריביו.

טכניקות מיוחדות -טכניקה מיוחדת ראשונה, אשר בה משתמש סאזייל, היא טכניקה שכל טיפה אשר נוגעת בגופו של היריב, יוצרת העתק שלו. הטיפות מקבלות את גופו, מראהו ויכולותיו של היריב, אך ישנו "קעקוע" של X על עיניהם.

טכניקה נוספת שבה משתמש סזאייל היא טכניקה אשר סזאייל יכול לבצע בעזרת הזאנפאקוטו שלו, היא למעשה יצירת בובה של יריבו, לאחר שבלע אותו בעזרת ה"כנפיים" בצורה המשוחררת שגידל, לאחר שיורק אותו משם, נוצרת בובה מדוייקת וקטנה של היריב אשר נבלע. סזאייל יכול להכות את הבובה במקומות שונים, וכמו כן, ההשפעה תעבוד על היריב המקורי. אבל, אם למשל יפרק את הבטן בחתיכה אחת, כמו שהודגם בקרב בינו לבין רנג'י ואישידה, לא יגרם נזק, בתוך הגוף כיוון שישנם חלקים רבים אשר בונים אותו, לכן סזאייל יכול לפרק את האיברים הפנימיים אחד אחרי השני, כמו שתקף את אישידה.

טכניקה אחרונה שנחשפה בעקבות הקרב נגד מאיורי, בו סזאייל "נהרג" על ידי הבאנקאי של קפטן יחידה 12. למרות זאת, הוא חושף יכולת נוספת של פורניקאראס, הנקראת "גבריאל" (Gabriel) – יכולת המאפשרת לו, במקרים בהם הוא נפצע קשה מאוד ואף גוסס, להוולד מחדש בתוך היריב, וכתוצאה מכך להרוג את הגוף המארח.לא ניתן להגיב.